Csevegő

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Mondja ezt az, aki időzítve támadja a "szövetségesét"...

Nice job. Kisgyerek inkább menj az iskolába.

Valami konkretumot is felhozhatnal, mert fogalmam sincs mirol beszelsz. En megyek iskolaba, de neked se artana valami ujboli sorbaallas az eszosztasnal, mert, ha szorul a hurok a sajat farkad kerget(n)ed es ugatsz ossze-vissza.
 

DeletedUser18806

Vendég
Valami konkretumot is felhozhatnal, mert fogalmam sincs mirol beszelsz. En megyek iskolaba, de neked se artana valami ujboli sorbaallas az eszosztasnal, mert, ha szorul a hurok a sajat farkad kerget(n)ed es ugatsz ossze-vissza.

Én hoztam fel konkrétumot!
Arra miért nem mersz válaszolni?
Ja, tudom!
Arra nem tudsz mit válaszolni, hiszen a tényeket írtam le!
 

DeletedUser18806

Vendég
DJ!
Ez nem semmi! Meg van benned a látás csodálatos képessége!
Nem vagy te véletlenül a Galaxis Őrzőinek tagja?
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Én hoztam fel konkrétumot!
Arra miért nem mersz válaszolni?
Ja, tudom!
Arra nem tudsz mit válaszolni, hiszen a tényeket írtam le!

Szedu, igazad van! Ne haragudj, nem reagaltam a hsz-edre. Egy, azert, mert belemelyedtem Szofiba, vagyis a gondolataiba es, hogy, amit valaszolok neki. Illetve el is felejtettem. Tenyleg egyreszt tenyeket irtal le, de en nem tudok neked valaszokat adni a miertekre, elhiheted, hogy ebbe engem be se avattak, nemhogy megkerdeztek volna efelol, miert is tennek, nem vagyok vezer. De azt viszont vakon cafolom, hogy nem azert vettek be oket epp most, mert ti elkezdtetek oket tamadni. Ez nem volt mervado, szerintem.
 

DeletedUser18806

Vendég
Szedu, igazad van! Ne haragudj, nem reagaltam a hsz-edre. Egy, azert, mert belemelyedtem Szofiba, vagyis a gondolataiba es, hogy, amit valaszolok neki. Illetve el is felejtettem. Tenyleg egyreszt tenyeket irtal le, de en nem tudok neked valaszokat adni a miertekre, elhiheted, higy ebbe engem be se avattak, nemhogy megkerdeztek volna efelol, miert is tennek, nem vagyok vezer. De azt viszont vakon cafolom, hogy nem azert vettek be oket epp most, mert ti elkezdtetek oket tamadni. Ez nem volt mervado, szerintem.


Akkor szerinted mi is volt a mérvadó? Tudod én nem hiszek a veletlenekbe
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.028
Felhozom én a konkrétumot, csak hát minek...

Szövetségi megállapodás: Egymás határa az egyenlítő. A [DSA] klánok nem foglalnak vagy vesznek fel játékost északon, a Random nem vesz fel játékost vagy foglal délen. A szövetség létrejött: okt 23, 18:27 A foglalási tilalom alól a mi Fülikénk kivétel volt, ő támadott a DSA-val az EW ellen.

=Random= bűnei:
November 14 - schimoda falut foglalt délen
November 26 - Felvettünk Szedut, akinek akkor átlógott hozzátok 5 falva
December 9 - Felvettük Newhuntert és Derfelt, akiknek 1-1 falvuk délen van
December 28 - Védelmet kapott tőlünk egy északon levő semleges játékos
November 14 és Január 2 között 45 falut foglaltunk délen, ebből az elmúlt egy hónapban esett 38

[DSA], [DST], [DSE] cselekedetei:
November 12 - Magan Farkas ráfoglalt északon két falura amire mi aznap csapódtunk és nem sikerült elfoglalni elsőre
December 10 - Yugi elkezdett bomlasztást megkísérlő leveleket küldözgetni, ami a mai napig tart
December 18 - tysonka is elkezdett hasonlóan provokáló leveleket küldeni és támadást indított schimoda ellen
December 20 - Mindenféle előzmény nélkül megindultak Fülike197310 ellen és másnap be is foglalták
December 22 - Időzített támadás indult tysonkától ellenem
Január 3 - felvettek 9 játékost, akiknek összesen 186 falvuk van északon
November 12 és Január 2 között 102 falut foglaltak északon, ebből az elmúlt egy hónapban 60

Azt hiszem, hogy leírtam időrendben mindent ami eddig történt és a szövetség megszegését jelentené. Szó nincs arról, hogy bármelyik fél bűntelen lenne. Az első olyan foglalás amelyiket nem tudtuk elrendezni egymás között, a [DSA] részéről történt, ez tény. Az is tény, hogy én nyílt lapokkal játszottam Archangel felé. Volt egy megállapodás köztünk, hogy a szövetség érvényben marad ameddig csak mi ketten maradunk és egy korrekt háborúval eldöntjük a végét egyenlő felekként.
Ami engem bánt az az, hogy míg mi próbáltunk ennek a megállapodásnak eleget tenni és helyre hozni a normális viszonyt, addig a DSA sz@rt a fejünkre és felkészült a háborúra, ezzel hátba szúrva a korrektséget. Mi is felkészülhettünk volna, ehelyett kiteregettük a lapjainkat és Archangel arról győzködött engem, hogy nem ellenünk készülnek, még legalább négy hétig megmarad a viszonyunk, de ameddig csak tudja szeretné tartani magát az eredeti megállapodáshoz.

Nekünk ott lett volna még a Noname és az Alliance, nekik pedig a Szabadság Harcosai és az Ima. Tisztán leírtam Billynek, Archnak és Legoresanak is, hogy mi most a Noname ellen készülünk, nem ellenük. Holnap reggel csapódik a támadásunk a Noname-re és láss csodát, arra keltem fel, hogy átvettek onnan mindenkit a [DSA]-ba.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18806

Vendég
Azert azt kikérem magamnak hogy én indok lennék!
Ugyanis van itt pár DSA játékos aki már akkor is átlogott északra!
Postasfiú és társa kapásból!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
December 10 - Yugi elkezdett bomlasztást megkísérlő leveleket küldözgetni, ami a mai napig tart
December 18 - tysonka is elkezdett hasonlóan provokáló leveleket küldeni és támadást indított schimoda ellen
December 20 - Mindenféle előzmény nélkül megindultak Fülike197310 ellen és másnap be is foglalták
December 22 - Időzített támadás indult tysonkától ellenem

Mivaaaaaaaaaaaaaaaaan??? :D Hat menten magam ala ..... . :D Yugi bomlaszto leveleit te lattad, olvastad is, vagy kitalaltad, mert ez full uj? En neked es schimodanak irtam leveleket, amikor rangattatok a bort a f......on a gyokersegeitekkel. Schimoda es Te ellened kivancsi vagyok milyen (idozitett) tamadast inditottam...?

Random Fulike tenyleg jol eltunt, mondjuk DSAsnak osztotta a falvait.
 

DeletedUser18336

Vendég
Sophie ezt erdekes hogy pont te mondod aki 1nap utan atvette annak a klannak a nagyreszet akivel haboruba lettek :)

Na mind1 biztos jobb masnal keresni mindig a hibat :)

Vadi

bár ezt már leírta Sophie, de 3, azaz három tagot vettünk át a JF-ből, és nagyjából 80an voltak. ez valóban a nagy része. mellesleg december 1-jén üzentünk hadat, reszeltvíz 7-én csatlakozott, Derfel és newhunter pedig 9-én.

Meg elotte az army :D
De mind1 is igazabol soha semmit nem fogtok beismerni
Erdekes mikor atvettetek az army klanosokat meg a jf par huzo emberet nem jottetek ki kulsore sirni hogy milyen gonoszak vagytok hogy felvettetek a hozzatok bemenekulteket..

igen, meg előtte az Army. az Armyval viszont elég hosszas harcok előzték meg annak a néhány tagnak az átvételét. egyébként hogyne ismernénk be. átvettünk a két volt ellenségünktől kb 20 tagot. de nektek ehhez mégis mi közötök? ti is vettetek át az EW-ből, a Spartansból. viszont mi nem kezdtünk el toborozni a ti ellenségeitektől, pláne nem olyanokat, akiket ti aktuálisan támadtatok.


Most hogy mi huztunk meg egy ilyet mar es lepeselonybe vagyunk mi vagyunk a gerinctelenek akik ha esetleg megnyerik a servert akkor se lehetnek ra buszkek mert hat miert is lehetnenk..

Erdekes ez a random felfogas ha mar nem ok vannak lepeselonybe egybol bele kell kotni valamibe hogy lejarasuk a masik klant

igen, gerinctelenek vagytok. szerintem rátámadni egy szövetségesre, valamint a szövetséges ellenségétől menekülő tagokat átvenni nem kifejezetten korrekt dolog. ahogy az sem, hogy betoborozzátok a fél világot, kihasználjátok a tagokat, aztán mikor már nincs rájuk szükség, egyszerűen belsőre teszitek őket. persze nyilván mindenkinek más az értékrendje, lehet hogy nálatok ezek a dolgok rendben vannak.

ha megnyeritek a szervert, büszkék lehettek rá, végülis ahhoz is kell egy tehetség, hogy 150-200 embert betoborozzatok, és kilogisztikázzátok hogy úgy tudjátok a fölösleget kidobálni és belsőzni, hogy ne essen szét a klán. emberileg leszerepeltek ugyan, de titeket a győzelmen kívül láthatóan nem érdekel más.
 

DeletedUser18783

Vendég
Egy valamit azert tisztazzunk!
Nem vagyok vezetoi tag en vadi vagyok aki melle bejott dualba egy vezetoi tag Arch de o mindig a sajat nevevel nyilatkozik itt meg kulson!

Masodszor meg nem hittem volna hogy ekkora baj van nalatok hogy ennyien kijottok kulsore sirni de nyugodtan yugi majd tartja a valat :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18336

Vendég
tájszonka te nem fehér konrád vagy véletlenül másik néven? mert egy szint vagytok. értelmes hozzászólás, érvelés és egyebek nem mennek, csak ezek a nagyon high level "oltások".

Vadi, tudom hogy ki vagy, és tudom hogy kivel vagy dualban. és valóban nem vagyok vezetői tag. de ez hogy jön ide? amiket leírtam, azok tények.

mellesleg ez a v38 csevegő fóruma, szerintem ez pont arra van, hogy kifejtsük a véleményünket a világon történő dolgokkal kapcsolatosan, nemde? bár tény hogy általában offolás megy itt.
 

DeletedUser18465

Vendég
ha jól olvasom a dsa-nak 4 klánja volt ? :D
lolololololollelelelel :D 4 klán, really ? :D

túltettetek a v36os spártán :p

48 vs 100(majdnem)
innen szép a győzelem sophi ;)
 

DeletedUser18783

Vendég
Nincs 4klanunk :)
Es a 3sincs fullon szoval ez a titulus marad a tietek :D
 
Fent