W111 Magyar klán indítás

  • Témaindító DeletedUser20137
  • Kezdés ideje

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Sziasztok!

Mivel holnapután hivatalosan megkezdődik a végjáték (lerakják a rúnafalukat), ezért hoznék egy kis elemzést a világunkról. Elöljáróban annyit szeretnék leszögezni, hogy talán a 2-es sebesség miatt, de sokkal színvonalasabb ez a szerver, mint W105 volt, sokkal több az értelmezhető méretű klán, sokkal jobb csatákra van kilátás. Nézzük a puszta számokat:

jsZ9RQB.png


BVlEtkX.png

8rosBuV.png



A diplomáciáról annyit mondanék, hogy itt még van szerepe, nem úgy mint itthon. Már most tudni elég sok end-game szövetségről, illetve rengeteg területi megállapodásról.

g0MIE3s.png



A NoName-Night családok, az IKEA-FUN családok, a DS-Sanity családok, illetve az NF-SHOCK családok endgame szövetségben vannak egymással, illetve a VlH a szerver végéig elkötelezte magát mellettünk.


A 8AA8-al van egy szövetségi megállapodásunk, aminek az értelmében a SHOCK, a 8AA8 és az NF klánok egészen addig szövetségben állnak, amíg van bárki ellenfél, utána egy végjáték jön a két fél között. Ennek a 3 klánnak közös Skype szobája van a NoName-el, velük az IKEA elleni akciókat próbáljuk közösen levezényelni.

Az észak-keleti területi megállapodás:

l8Ej5KG.png


Ki-ki más más stratégiával jutott el oda, ahol most tart. Az IKEA rengeteg barbit foglalt a két kezdőgócjukból, és hatalmas fölényük volt egyenként nézve a klánokat. Ez már valamennyire mérséklődött, de még mindig masszív fölényük van. Mind a PP, mind a keret adott náluk, hogy a győzelemért hajtsanak. Ők ugyanazzal a svéd maggal rendelkeznek, mint a Death W105-ön.

A NoName kalandos úton jött létre dél-nyugaton. A startkor volt egy Bonsai nevű top klán, ami pár falunál oszlott, annak lett egy részéből kiegészülve új tagokkal a MAD és a NoName klánok, illetve ott volt még a kontinens közepén az ARAMCO klán. Idővel ez a 3 olvadt egy zászló alá, így most áll a kláncsalád a NoName főklánból, és a régi MAD főklánból, mint kisklán.

Dél-keleten a DS megint más taktikán van. Alapból kevés olvasztással, kevés barbizással haladtak, csak a felbomló Smurfból vettek át pár nagyobb játékost, illetve a SHOCK-ból, de ez majd egy későbbi bekezdés. Alapesetben egész szerver során a második erőnek számítottak az IKEA mögött, ők is többszörös .net győztesek.

A 8AA8 egy érdekes életúttal rendelkező klán. Már nagyon korán két top5 klán, a 8AA8 s a Game olvadt, azóta már túl voltak két vezetőségváltáson, több egyéb olvasztáson. Sajnos a tagságuk is, és a vezetőségük is tapasztalatlan, így nem tudják a potenciáljukat rendesen kihasználni.

Az eddigi legkomolyabb háború egyértelműen a NoName és az IKEA között zajlik, nagyon magas színvonalú, többnyire állófront alakult ki a két klán között. Ez meglátszik a top1 BobOnFire accon, akinek előbb volt 100 faluja, mint másnak 40, de amióta kialakult a front, mérséklődött az előnye, az arany 250 falus díjat a napokban el is bukta a NoName-s Bayliner ellen.

Említést érdemel még északon az IKEA-NF front, ami jelenleg 2-2 nagy accból áll, szinte a teljes frontvonalat a 280 falus Glanne+Dumbullen28 és a 320 falus =NewHope=+Say Hi duók teszik ki. Itt még megmozdulás csak egy kisebb támadás szintjén volt a mi részünkről, amit Glanne szépen lehozott.

A VlH klán az IKEA miatt került az oldalunkra, bár az elején a sok gyengébb játékosuk miatt Glanne megnőtt rajtuk, de a vezérük, DKJunior hellyel közzel rendezte a klánt, és beolvasztotta egy volt MNT-nk széteső maradékát, így ők végleg elkötelezték magukat mellettünk. Ugyanilyen, csak még kicsit szorosabb a SHOCK-NF kapcsolat, nagyon a korai időkből alakult ki, nagyon jól megértjük egymást, és a SHOCK vezetése biztosított róla már minket, hogy a végsőkig mellettünk fognak állni. Személyesen annyit mondhatok, hogy KH pályafutásom legjobb szövijét találtam meg a személyükben.

K56-on volt Barcsának és ssgknak egy kb 60-70 falus gócja, amit a DS csellel szerzett meg. Barcsa közös discord szobában volt ott déli játékosokkal, párat még a SHOCK-ba is beintézett, majd egyik este, mikor ő elment aludni, az addigi barátai beléptek a DS kisklánjába, és lerohanták az accot. Így K56-ot szinte teljes egészében elbuktuk a DS ellen, míg ők a fórumon olyan büszkék voltak magukra, mintha szervert nyertek volna.

Az NF-ben továbbra is csak magyar nyelvű játékosok játszanak, így minimális toborzásunk volt eddig a szerveren, viszont mivel sok faluhúzó játékos jött segíteni minket (2 klán!), így volt megfelelő segítségünk az elején. Jelenleg az északi klánrész nagyon jól áll, közép+délnek voltak nehézségei pár szerveződő peremklán miatt, most jutottunk el oda, hogy ott is letisztuljon a terep.

Nagyon élvezetes eddig ez a világ, és noha a rúnák már most jönnek, nagyon messze van még a vége. És szerencsére, sokkal jobban, több lábon állunk, mint W105-ön akármikor :)
 

Deleted User - 1530803

Vendég
A VlH klán az IKEA miatt került az oldalunkra, bár az elején a sok gyengébb játékosuk miatt Glanne megnőtt rajtuk, de a vezérük, DKJunior hellyel közzel rendezte a klánt, és beolvasztotta egy volt MNT-nk széteső maradékát, így ők végleg elkötelezték magukat mellettünk
Vajon az NF tagok is elkötelezték magukat a VlH mellett?:confused:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
2020.02.23.

UgegEHM.png

qIAl3yW.png

S1EztS9.png


Barbiszámok

Észak-kelet (713):
K35 - 438
K36 - 22
K45 - 127
K46 - 126

Dél-kelet (1310):
K55 - 303
K56 - 539
K65 - 344
K66 - 124

Észak-nyugat (738):
K33 - 77
K34 - 242
K43 - 401
K44 - 18

Dél-nyugat (1299):
K53 - 377
K54 - 136
K63 - 152
K64 - 634

Először ugye volt, hogy a VlH felcseszett minket az össze vissza lakatolgatással, ami elméletben megoldódott, gyakorlatban aligha. Majd rámírt az IKEA-ból Dream és Glanne, hogy jó lenne, ha a DS-t támadnánk, mert nem tetszik nekik, ahogy növögetnek. Ez után pár órával megkeresett Stunz, hogy a DS békét szeretne kötni velünk, akkor tudják ütni 7D-t, meg segíteni a NoName-t. Közbe ugye ment az arma az IKEA-tól a NoName-re, amiben nap támogatója lettem Auroránál. Ő is azt szeretné, ha békét kötnénk a DS-el, és lenyomnánk az IKEA-t, mert dél meg van győződve róla, hogy az Aces az IKEA-ba tart (amiben egyébként lehet ráció). A DS-nek állítólag csak annyi a fontos, hogy 7D ne kavarja a szart, és legyen beütve azelőtt, mielőtt az IKEA átvenné. Elvileg a Sanity-t is csak azért olvasztották, hogy ne kapjon az Aces több ingyen falut.

Én mondtam Aurorának, hogy nem bízunk a DS-ben, és a SHOCK-ot elbuknánk, ha békét ajánlunk nekik. Aurora hiszi, hogy a DS-el lehet csak esélyünk az IKEA ellen, viszont nekem garancia kellene ehhez arra, hogy HA az IKEA és az Aces eltűnik, akkor ők minket választanak, nem a DS-t, amit nyilván nehéz bizonygatni csak szavakkal. Ezután Aurora másolt nekem egy DC beszélgetést, ahol kijelentette, hogy bármi is lesz, nem fogja hagyni, hogy a DS átbasszon minket, úgy gondolják meg, hogy mit szeretnének csinálni, amire Stunz annyit válaszolt, hogy igen, látja, hogy okosabbak vagyunk, mint hitte.

Ezek után rámírt a DS korrektebb vezére, Bagdazilla, és ő is vázolta, miért érné meg nekünk elfogadni a békét. Ő váltig állította, hogy amikor mi hárman maradunk, ő kérné a NoName-t, hogy minket válasszon, ne őket. Ajánlott már mindent, attól kezdve, hogy nukeolnak nekünk, küldenek védőt, békénhagyják a SHOCK-ot, átadnak K55-ös falukat, csak fogadjuk el az MNT-t, de azt, amit én kértem tőle (dobják ki a két shock menekültet K56-on, strategist és calm), azt nem. Mindeközben bizonygatják mindketten, hogy ha nem állunk melléjük, akkor az IKEA fog nyerni.

Mindezek közben Dream még egyszer jelezte nekem, hogy jó lenne, ha a DS-re mennénk, és hogy nekik a DS azt mondta, hogy támadjanak minket, de az IKEA nem akar minket támadni, elég nekik a NoName :)

Aurora és Bagdazilla azzal indokolják, hogy szükségük van ránk, merthogy az ex-Death tagok biztos a svédeknél fognak kikötni, ezért kellene közösen megfojtani őket, mielőtt már nem tudunk reagálni. Én vázoltam mindkettőnek, hogy ahhoz, hogy ezt biztonságban megléphessék, vagy az kell, hogy vagy a NoName-t, vagy minket megverjenek, vagy az, hogy mi békét kössünk a DS-el, mert akkor nincs más választásuk. Amíg a NoName és az NF talpon van, nem tudják biztonságban áttoborozni Debilt, nem véletlen szajkózzák ők napi 2x, hogy üssük a DS-t amennyire tudjuk. Amint a háborúnak vége lenne köztünk, biztos vagyok benne, hogy a potens Aces tagok mennének az IKEA-hoz, épp ezért bolond lennék azt eszkalálni, amit meg akarunk akadályozni. Jelenleg az 5 nagy klán a szerveren mind vár, és mind azt várja, ki lép először. És annak örülök igazán, hogy nekünk van választási lehetőségünk, és én személy szerint letettem a voksom kettő klán mellett: SHOCK és NoName. Semmi nem garantálja, hogy nem lesznek a DS-el, hogy a DS nem próbálja kitoborozni őket, de Aurorában megbízok ilyen téren - hogy miért, az egyelőre még ködbe burkolózik :)

Mindezekből ezek következnek egészen addig, amíg a status quo fennáll:
-Északnak az IKEA-t kell ütnie (a VlH itt kaphat egy utolsó esélyt, ha nem tudnak semmit felmutatni akkor, amikor majd megyünk rájuk), összehangoltan a NoName-el.
-Középtől lefelé mindenkinek a DS-t kell ütnie a SHOCK-al és az Aces-el.


Amíg az Aces a helyén van, ebben nem lesz változás, a DS csak abban az esetben kapna lehetőséget (feltételekkel). Relatíve jó pozícióban vagyunk, mert akárhogyan is döntünk, szinte garantált, hogy a top3-ban vagyunk, és a két legerősebbnek, az IKEA-nak és a DS-nek van a legnehezebb dolga jelenleg. Én addig, ameddig a NoName mellettünk van, jónak érzem a szerver alakulását. Viszont árgus szemekkel kell figyeln iaz Acesre, különösképpen 7D-re.

 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1334545

Vendég
Volt amikor az NF és IKEA között 800 falu különbség volt, most 1400. :/
 

Deleted User - 1334545

Vendég
Nem sokat változtat az átlagos 200 falus tempón. :/
 
Fent