W111 Magyar klán indítás

  • Témaindító DeletedUser20137
  • Kezdés ideje

Christians

New Member
A reakció pontszáma
2
Sziasztok! Én is azügyben érdeklődnék, mint zero cool kolléga, hogy lesz-e valamikor magyar klán indulás ahova lehetne csatlakozni, nagy vágyam egy ilyen 10.000 létszámú szerveren játszani. :)
 

zero cool

New Member
A reakció pontszáma
0
Magyarok a Világ ellen :) Jó volna össze hozni egy jó kis csapatot a következő világra. Persze az sem árt ha még többen jönnének. Mutassuk meg mire vagyunk képesek!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Magyarok a Világ ellen :) Jó volna össze hozni egy jó kis csapatot a következő világra. Persze az sem árt ha még többen jönnének. Mutassuk meg mire vagyunk képesek!
Ha tervezel ott játszani akkor előtte ppzz pár világot, mert ott ilyen mindenhol1 zászlódupla ahová nuk jön és azonnali 20-as fal játékosok vannak. :D
 

zero cool

New Member
A reakció pontszáma
0
Köszi az infókat! Elkezdtem ppzni de jelenleg csak a w113ban lehetséges, mivel a többi világon az árak el vannak szállva.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
clI6Mee.png
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Most csajoztál vagy csak szimplán egyedül nem volt képes hazatalálni? :eek:
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Olyan boldog vagyok, hogy elsirtam magam. 3 nap után végre képes vagyok falat építeni!
Screenshot_20200407-151729.png
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nincs mese, ujra kell kezdeni moralharcoskent a fronton!

Egyébként gondolkodtam is, hogy megkerdezzem skypeon nem-e barcsaztak meg téged. Ha jó áron adtad magad akkor büszke vagyok rád!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
2020.03.08-2020.04.13

Xp6jJnh.png

ILnzW0A.png

huYv1wb.png


Elég sok változás történt a legutolsó jelentkezés óta :) Az addigi szövetségesünk, a VlH ellenünk fordult, és átálltak az IKEA-hoz. Ennek az IKEA tagok nagyon örültek, még kérdezgették is, hogy benyomtuk-e a törlést.

g6tJE3F.png


Benyomtuk :) Régen éreztem ilyen jól magam egy klánban, mint amilyen hangulat most uralkodik. Mindamellett, hogy jó sok frontos bukással számoltunk, az eredeti IKEA front pár ékfalut bukott csupán. Múlt hétfőn állt át a VlH, azóta sikerült több mint 200 falut bukniuk. A játékosaik már lépkednek le, adják át a helyelést IKEA tagoknak, és mivel itt nincs végrendelet, simán bebelsőzgetik a tagokat.

A 8AA8 olvadt a SHOCK-al, és olyan infók is voltak, hogy ők nekünk akarnak jönni, ami egyre inkább adja magát, hisz a 8AA8 folyamatosan a free falukra pályázott, és most egy eléggé meggyengült, de harctól feltüzelt klán vár rájuk északon. Ezt megneszelve a NoName elkezdte a szövetségeseivel (Night, Khan) bevédeni a mi IKEA frontunkat, illetve a DS-el született egy szóbeli MNT, amire azt mondták, hogy ha az Aces ellenünk fordul, bevédenek minket.

Én büszke vagyok minden résztvevő tagunkra, mindenki tényleg nagyon odateszi magát, és nem tudunk mást tenni, mint várni a világ alakulását. A SHOCK volt vezére azt kéri tőlünk, hogy ajánljunk békét az IKEA-nak, akik a VlH dolog előtt folyamat dipót akartak velünk, és menjünk velük a DS-re, de mondtuk nekik, hogy nem, adják vissza a VlH összes tagját, utána talán beszélhetünk dipóról, ha nem tetszik nekik, akkor valószínűleg észak bukik (bár a DS paktumról senki nem tud). Le a kalappal azok az emberek előtt, akik ezt eddig lehetővé tették:

217pMZr.png

REAC28s.png


BÜSZKÉK LEHETTEK MAGATOKRA EGYTŐL EGYIK, HOGY EZT KÖZÖSEN LETETTÜNK EDDIG AZ ASZTALRA!

S külön köszönöm, hogy még a déliek is, akik a DS fronton voltak, lehetővé tették, hogy Bence és én az északi fronton ilyen magasságokba eljussunk:

iJw6N1Z.png


Bárki aki esetleg szeretne részt vállalni abból a (szerintem) elképesztő dologból, ami jelenleg itt zajlik, keressen meg, elég sok coplayerre szükségünk van.

Hajrá magyarok!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Bár itt kicsit ellentétek vannak Roli és köztem, de szerintem a FUN egy az egyben IKEA, de elvileg papiron nem az (a valóságban meg fél kontiról 5 játékosuk költözött mellém)
Ami azt jelenti, hogy 7500 vs 3600, ami majdnem egy cotl féle 300 falus csodahátrány, aztán a kiépitetlen falukba bele se mentem, de öreg 50 pontos faluja hatalmas hátrányba tesz minket (azaz lehet valójában 10.000 vs 2.000 falu).
Viccet félretéve a hátrány hatalmas, bár sokáig klán nélkül játszva igazából én most érzem komfortosan magamat. :p:D
Persze már most mondom, ha bukom a falukat akkor elfogyott az időm!
Roli: Will hova lett a fiókod?
Én:
lul.jpg
Igazából én is csak gratulálni akarok a srácoknak! Nagyot megy mindenki!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent