Világ 59 Világ 59

-gajdesz-

Member
A reakció pontszáma
25
Mondtam én,hogy valaki köp :D
Csak tudnám hogy akkor nektek miért fáj ha másik oldal is
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Mondtam én,hogy valaki köp :D
Csak tudnám hogy akkor nektek miért fáj ha másik oldal is

Tudod van az a fekete félkövér betűkkel írkáló őő... izé ... ja néha sok felkiáltó jellel is, nagy nőcsábász, meg milliós üzleteket csináló kirajféleség ott a klánotokba mindig azt mondogatta, hogy ő sosem él kémekkel, és aki ilyennel élne az ő klánjából azt ki is rakná. Mindezt a szokásos fekete félkövér betűivel, egyszóval ismét csak hazudott, mint általában mindig, de persze ez ne érjen meglepetésként senkit.;)
 

-gajdesz-

Member
A reakció pontszáma
25
Tudod van az a fekete félkövér betűkkel írkáló őő... izé ... ja néha sok felkiáltó jellel is, nagy nőcsábász, meg milliós üzleteket csináló kirajféleség ott a klánotokba mindig azt mondogatta, hogy ő sosem él kémekkel, és aki ilyennel élne az ő klánjából azt ki is rakná. Mindezt a szokásos fekete félkövér betűivel, egyszóval ismét csak hazudott, mint általában mindig, de persze ez ne érjen meglepetésként senkit.;)
„Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!”
 

-gajdesz-

Member
A reakció pontszáma
25
2455 bővítmény megtekintése

Meg hamar elhallgatott a parod :D De azert vicces, hogyha bizonyitek kerul ellenetek, rogton haritanatok ahelyett, hogy kussban elkullognal es hagynad, hogy csend legyen, nem meg kavarod a port, gratulalni tudok csak :D
Nem hárítok én semmit.Kicsit mintha elbeszélnénk egymás mellett.
Nem tudom feltűnt-e de csend sose lesz.Nem is külső a külső,ha valakit nem szapulnak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azt tegnap még azt mondták, hogy itt csak az eccarvúzás megy, és látjátok, megindult az élet :D
 

Deleted User - 1530803

Vendég
Nem nekem kel bizonyítanom az ártatlanságom, hanem neked a bűnösségem. De ameddig van egyetlen ártatlan ember is, addig senki nincs feljogosítva.
Szóval akkor én védem az egész communityt? Na majd megprobalok ellene tenni!
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.026
Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ezekre a speciállis falvakra ott középen hogyan hat az őrtorony? Mert ha jól látom, akor ugye mindenhonnan ugyanakkora távolságra vannak, így a térképen a karikának nem sok értelme lehet.
 
Fent