Világ 59 Világ 59

Dzsoni Sosa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
296
valaki k44-en üríthetné a tőzsdét,a szívem belefájdul ha még 1* 300-on kell eladnom :(
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Ahoz képest,hogy igy messengeren "jó cimborák" lehettek elég könnyen feladod őt :)
Igaz tőle se volt szép,hogy ilyenre kért,de tőled se,hogy lejáratod.

ne haragudj, en nem dumalok vele, szoval elegge rosszul vagy informalva :D
 

-gajdesz-

Member
A reakció pontszáma
25
Asg amilyen fertő még én is kémkednék belőle, hogy röhögjünk azon ahogy téged és jó pár tarsadat megvezet a kirajod, akinek rég semmi keresnivalója a khn...
Csak nehogy a végén kiderüljön,hogy más mozgatja a szálakat és nem mi vagyunk a marionettbábuk
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.404
Csak nehogy a végén kiderüljön,hogy más mozgatja a szálakat és nem mi vagyunk a marionettbábuk

Nem fog, mert sajnos túl naivak vagytok ahhoz, illetve nehezen megy a gondolkodás, így továbbra is penzeteket ppteket, időtöket fogja rabolni a Kiraj :)))
 

-gajdesz-

Member
A reakció pontszáma
25
Nem fog, mert sajnos túl naivak vagytok ahhoz, illetve nehezen megy a gondolkodás, így továbbra is penzeteket ppteket, időtöket fogja rabolni a Kiraj :)))
Biztos rabolja a pénzemet,te már csak tudod,van fontosabb dolgom,amire költsem a pénzt.
Az én időmet inkább más rabolta ;)
De igazából hallottam vissza sztorikat,amikből elég volt következtetni ;)
 

DeletedUser19651

Vendég
Nem a Királlyal van a probléma hanem azokkal akik bomlasztani próbálják, főleg környező népek klánjai iletve a külső nyomás. Ez a világ az ASG nagy dobása első nagy diadalma lehet!
 
Fent