V9

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
ja, most helyetesítem Kicsikee2-t csak szenved az mhc a támadásokkal!:D:p
 

DeletedUser

Vendég
Kicsike ,hogy van?:D
Nagyon elfoglalt lehetett ma.Vagy tévedek?Ja meg tyukos is,meg páran.
 

DeletedUser

Vendég
Ajjaj..
Lassan minden ellenfél eltávozik V9ről... :)

Tyukos szerintem Te következel! :)

Bár ahogy már írtad a Körleveledben, elvileg már be is fejezted... De azért még tologatsz amennyire tudsz, és a falunevekkel is játszadozol! :)

Nah de sebaj, így végig nézheted a fiókod pusztulását... és Nekem ettől dagad a májam rendesen...
 

DeletedUser

Vendég
Hát hát hát...

Mi lett ezzel a szegény V9el!? :)

Sehol egy ellenfél, sehol egy méltó ellenfél... :)

Szerintem lassan ki is jelenthetnénk, hogy az =MHC= megnyerte a V9et...

MOst még behúzzuk a több 100 barbárt amit hagytatok, meg amit hagyni fogtok, valamint a megmaradt kis elszánt piros pöttyöket is bekékítjük...


Már a TOP25 csak MHC-s
A TOP40be pedig még van 2 EU-s játékos... kitudja meddig!? :)
 

DeletedUser

Vendég
A nagyoktól idéznék.. bár kissé módosítva, ahogy az elején már megmondtam:

"[BLINK]Előbb utóbb mindenki MHC-s lesz, ha más nem a falvai[/BLINK]" :D
 

DeletedUser11352

Vendég
Az igaz hogy jelenleg nem játszok egy világon sem, de a külsőre néha azért benézek.:)
Ez valami Skulls-os idézet módosított verziója ha nem tévedek.:D Egyébként meglehetett volna állítani az MHC-t, csak időben kellett volna kapcsolni egyes klánoknak.................
Anno a Skulls nem kis előnnyel volt Top 1 de a végén a túlerővel ők sem bírtak.Ez veletek sem lett volna másképp.Csak ugye ti jól csináltátok a diplomáciát, a többi klán meg nem gondolkodott megfelelően előre.Egyértelmű, hogy a szerót már meg is nyertétek.
 

DeletedUser

Vendég
,,A sorsot kifürkészni nem könnyű, járj nyitott szemmel, s életed is könnyebb lesz!"
(az utóbbi idézet mindenkinek szólt)
A legnagyobbak bukásának lehettünk már szemtanúi: egyiptomiak, Hannibál, Nagy Sándor, rómaiak, Caesar, Gengish Khan, Napóleon, Adolf Hitler, Terminátor!
(ez az MHC rajongótábornak szólt)
 

DeletedUser

Vendég
,,A sorsot kifürkészni nem könnyű, járj nyitott szemmel, s életed is könnyebb lesz!"
(az utóbbi idézet mindenkinek szólt)
A legnagyobbak bukásának lehettünk már szemtanúi: egyiptomiak, Hannibál, Nagy Sándor, rómaiak, Caesar, Gengish Khan, Napóleon, Adolf Hitler, Terminátor!
(ez az MHC rajongótábornak szólt)
Ez igaz csak ellenük még volt aki össze fogjon itt már nem nagyon van csak saját magunkat verhetjük meg már.
 

DeletedUser

Vendég
Belső segítséggel nem volt nehéz ezt megcsinálni. És méghozzá nem is akármilyennel.
 

DeletedUser

Vendég
Belső segítséggel nem volt nehéz ezt megcsinálni. És méghozzá nem is akármilyennel.

A belső segítség alatt nem tudom mire gondolsz de gondolom a klán tagokra az a 60-70 ember aki a belső segítséget jelenti és persze az aktivitás.Miért nem csinálja más is utánunk ha olyan könnyű nem értem.A legkönnyebb mellé beszélni de minket nem érdekelnek az irigy hozzá szólások mert nincs mögötte semmi tartalom csak üres fecsegés :p
 

DeletedUser

Vendég
V9- en van még Mhc berkeken belül vagy 10 játékos ,aki tudja ,hogy mi is a tisztelet.Itt már csak magatokkal harcoltok,na meg az idővel.Vajon mennyi embernek tesz még keresztbe a "Madame"? :D
 

DeletedUser

Vendég
Hát nem tudom de csak annak tesznek keresztbe aki hagyja magát nekem nem tud senki ártani mert én játéknak veszem és nem sértődök be semmin aki nem szimpi letiltom és ennyi.
 

DeletedUser13748

Vendég
Így van Fofi!

Játszani kell nem mellébeszélni!

Mondtam már lehet talajon mutatni ezt azt és megy érte a 10 pont!
 

DeletedUser

Vendég
fofika
Junior Member

Csatlakozott: 11-05-20

Régi #117 2011-08-07, 08:24 Ugrás a tetejére Válaszol idézettel Hozzászólás összetett idézése Gyors válasz erre az üzenetre
Hát nem tudom de csak annak tesznek keresztbe aki hagyja magát nekem nem tud senki ártani mert én játéknak veszem és nem sértődök be semmin aki nem szimpi letiltom és ennyi.


flavon
Junior Member

Csatlakozott: 11-03-10


Így van Fofi!

Játszani kell nem mellébeszélni!

Mondtam már lehet talajon mutatni ezt azt és megy érte a 10 pont!



Majd ÉÉÉÉÉn megmutatom Nektek!!!!!!!!
Le lesztek katázva....!!! :p:p:p:p:p
Imixxx! Milyen 10 pont??? - lehet pályázok majd rá....
 

DeletedUser13748

Vendég
fofika
Junior Member

Csatlakozott: 11-05-20

Régi #117 2011-08-07, 08:24 Ugrás a tetejére Válaszol idézettel Hozzászólás összetett idézése Gyors válasz erre az üzenetre
Hát nem tudom de csak annak tesznek keresztbe aki hagyja magát nekem nem tud senki ártani mert én játéknak veszem és nem sértődök be semmin aki nem szimpi letiltom és ennyi.


flavon
Junior Member

Csatlakozott: 11-03-10


Így van Fofi!

Játszani kell nem mellébeszélni!

Mondtam már lehet talajon mutatni ezt azt és megy érte a 10 pont!



Majd ÉÉÉÉÉn megmutatom Nektek!!!!!!!!
Le lesztek katázva....!!! :p:p:p:p:p
Imixxx! Milyen 10 pont??? - lehet pályázok majd rá....


tripla szaltó csuka mozdulattal :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent