V50 - kezdődjék a hype

DeletedUser18465

Vendég
meg el se kezdodott a vilag de mar megy a farokmeregetes meg a felesleges vita generalas, hogy ki a jobb, kinek szebb a statja, nem mind1 ki mit foglal vagy mit csinal, ennyi idotok van masnak a dolgaval fogalkozni ?
Tok felesleges ez ide... beszeljetek meg privatba vagy a franc se tudja, de sztem vagyunk egy paran akik nem kivancsiak ezekre :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Most az a gond, hogy olyan gyenge vagy, hogy szóba se kerültél? Vagy a farokméregetésben tudod, hogy nem lenne esélyed? :thinking:
 

DeletedUser18465

Vendég
Most az a gond, hogy olyan gyenge vagy, hogy szóba se kerültél? Vagy a farokméregetésben tudod, hogy nem lenne esélyed? :thinking:
Igazabol nem is tudom melyik esne rosszabban :rolleyes:. Csak leirtam hogy senki se kivancsi par emberen kivul ezekre a baromsagokra, sem a szemelyes konfliktusokra ami Dj es szala kozt megy :)
 

DeletedUser7641

Vendég
Értem én, hogy egy senki vagyok, de én kíváncsi vagyok rá!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Hát, először is, ez a külső fórum, azt ír mindenki, amit akar. Másodszor, a minnél több féle személyek hozzászólása színesíti a fórumot. Ne vedd el ezt senkitől Feri :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát, először is, ez a külső fórum, azt ír mindenki, amit akar. Másodszor, a minnél több féle személyek hozzászólása színesíti a fórumot. Ne vedd el ezt senkitől Feri :D

Na azert nem "amit akar" :) De az aktivitasod lenyugozo dj, ritka az hogy valaki ennyit ir es ennyit van fent egesz nap kulson :) Orulnek ha fele ennyi idom es energiam lenne mindenhova beirni ugy hogy nem is jatszok az adott vilagon. Tudom tudom ppvel mindent meglehet venni :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Sajt, erre a V2-szerű setupra mennyire számíthatunk biztosan? Illetve mikor derül ki 100%-ra, hogy lesz-e vagy sem?
 

DeletedUser7641

Vendég
Nem tudom nézted-e, de ez a W100 beállítása:

The settings

Speed: 2.0
Unit speed: 0.5
Flags: No
Hauls: Limited
Paladin: Yes, no weapons
Watchtower: No
Archers: No
Church enabled: No
Noble system: Gold coins
Morale: Points & unlimited time based
Bonus villages: No
Barbarian villages: Grow to 1500 points
Tech system: Level 3 Techs
Beginner protection: 3 days
Tribe limit: 25
Other info: Players can choose their starting direction. There will be an attack and support gap of 50ms.

You can find the announcement here.

Illetve egy ottani moderátor kommentje:

So, to clarify:
The reduced premium system means only PA/AM/FA is available, and the world will mostly be excluded from events.

Sajtamacska is egy igen hasonló dologról beszélt (ami a pp funkciókat illeti), de eléggé úgy tűnik, hogy sajt "harcban" áll még az inno-val, hogy pontosan hogyan is nézzen ki a v50. Szóval nem hiszem, hogy lenne jelenleg információja, de biztos vagyok benne, ha lenne akkor sem igazán osztaná meg csak amikor a szerver indulás meghírdetésre kerül (így történt w100 esetében is)

Úgyhogy ez a w100 azért egy jó előjel, hogy reménykedhetünk mi is, de ki tudja mi lesz...
A w100-ról annyit azért mondanék, hogy haul:limitid, ergo farmlimittel fog menni a szeró úgy, hogy nem lehet nyersit venni. Nekem ez a része nagyon tetszik, de egy ilyen a magyaroknak beadhatatlan (ugye ott nincs éjszakai, ergo nagy csihi-puhikra számítok ott).
 

DeletedUser19477

Vendég
Mielőtt, mielőtt volna...

~ Klánlimitnek nincs értelme, csupán a fejlesztők hülyesége. Sosem korlátozta a tömegklánok, alklánok, sokadklánok kialakulását, és csak ideges leszek ezektől.
~ Van valaki a KH-ban aki azért kezd el játszani, hogy PP-t nyerjen? Vagy érdekel ez bárkit, miután ennél sokkal többet lehet keresni a tőzsdével? Szerintem vegyük ki a nyereményeket, ne legyünk naívak. Játék legyen, natúr és igazi, sosem a győzelemért, még kevésbé a nyereményért indultam el.
~ Minden egység szerepeljen, ne legyen buff, nerf... (azaz a V2-es beállításokat elfogadom).
~ Éjszaki bónusz legyen kényelmes, minimum 23:00-kor kezdődjön, de inkább 22:00-kor és induljon reggel, 5:00, vagy 6:00-kor, ne akkor mikor már az ebéden gondolkodom, vagy leégni is képes vagyok a nyári napon. Minek vegetáljak 7-8:00-ig, amikor már javában tart a nap!?
~ Egyébként tőzsdéről szó sem lehet, ha van, akkor én nem megyek, ennyi. Starter mi!? :D Gyertek rám tízen már a bónusz leteltével egy ilyen világon, és kiderül mennyire vagytok jók, nyápicok!:cool:
~ Ne lehessen fiókot átadni, és maximum dual-t lehessen létrehozni, de ennek is legyen egy lemondási, és aktiválási ideje. Mondjuk 3 nap az elfogadástól.
~ Nincs alvásmarhaság
~ Amennyire lehet minimalizálni kell a pénzes előnyfunkciókat!

Hát momentán ennyi jutott a feltámadási kereteimnek, persze engedékeny vagyok :eek:
 

DeletedUser19477

Vendég
Túltolni!? Na várj, azt mindjárt...
~ A régi lovag ezerszer jobb volt, sokkal több lehetőséget, és nagyobb barátságokat, beszélgetéseket eredményezett annak okán, hogy mindenkinek csak egy volt
~ Olyan mint a lakatolás, sosem nyitottam ennek lehetőséget saját klánjaimban, mert a vita biztos, a megoldás pedig így nem. Amíg nem volt lakat, az emberek ellevelezték egymással, és habár sokszor kellett döntőbíró, de idővel mindenki megtanulta helyénvalón kezelni a koccanásokat.
~ Miért fejlesztés az, hogy nem lehet kikapcsolni a leugró menüt? Kérdeztem ezt talán V14-en. Meg most is, mert gyűlölöm...
~ Ez a sok b.z-b.asz funkció, meg esemény az agyamra megy, olyan mint egy ócska androidos játék, már csak a harcos csaj hiányzik a küldetések mellé, fejemnyi mellekkel, de a prémium vásárláshoz is ajánlanék betenni egyet (ott kevesebb ruhával)

Na jó tényleg nem megyek tovább, mert még megcsinálják. Bár nem hiányzik már sok hozzá...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Túltolni!? Na várj, azt mindjárt...
~ A régi lovag ezerszer jobb volt, sokkal több lehetőséget, és nagyobb barátságokat, beszélgetéseket eredményezett annak okán, hogy mindenkinek csak egy volt
~ Olyan mint a lakatolás, sosem nyitottam ennek lehetőséget saját klánjaimban, mert a vita biztos, a megoldás pedig így nem. Amíg nem volt lakat, az emberek ellevelezték egymással, és habár sokszor kellett döntőbíró, de idővel mindenki megtanulta helyénvalón kezelni a koccanásokat.
~ Miért fejlesztés az, hogy nem lehet kikapcsolni a leugró menüt? Kérdeztem ezt talán V14-en. Meg most is, mert gyűlölöm...
~ Ez a sok b.z-b.asz funkció, meg esemény az agyamra megy, olyan mint egy ócska androidos játék, már csak a harcos csaj hiányzik a küldetések mellé, fejemnyi mellekkel, de a prémium vásárláshoz is ajánlanék betenni egyet (ott kevesebb ruhával)

Na jó tényleg nem megyek tovább, mert még megcsinálják. Bár nem hiányzik már sok hozzá...

Kérjünk még ppért vehető nukeot, az a tuti :)
 

DeletedUser18363

Vendég
Elmondom itt soha nem lesz annyi jatekos mint regen!
Csak nezzetek a dolgok moge!
Pl vessunk egy pillantast azokra a jatekosokra akik halomra gyujtik meg veszik a premium pontot!
Majd az egyik világon megfosszák maguktól a játékélményt.
Ezzel másoktól is megfosszák ezt az élményt mert élvezhetetlenné válik legtöbb játékos számára így a világ!
Régebben igazságos harcok voltak egyenlő esélyekkel ami mára megszűnt.
Ezek a játékosok nem élvezik a játékot csak arra törekednek hogy megtudják venni az első helyet aztán dicsekedhessen vele hogy igen ő első lett, csak hát abba is bele kell gondolni hogy mindenki tudni fogja és tudja hogy ő hogy lett első...
Pedig ettől a valóéletben nem lesz jobb és másabb ember.
Ugyanaz maradt aki volt csak rászánt egy hallom pénzt és egy halom időt a pp gyüjtésre hogy majd aztán ő legyen a király!
Azt hiszem leírtam a véleményem miért nem lesz soha annyi játékos mint anno.
S bírom mikor olyanok várják el hogy megint sok játékos legyen mint a példámba szereplő játékosok....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Sehol nem lesz sok játékos :) Már rég nem az a célja ennek a szervernek a várásának, hogy sok játékos legyen, hanem hogy egy minőségi világ alakuljon itt. Aki sok játékost vár, az vagy nagyon hülye, vagy nagyon naív.
 

DeletedUser12246

Vendég
Már akkor egyszerűbb lenne az egészet összevonni a .net-en nyelvválasztási lehetőséggel. Akkor aztán lenne nem 8 konti, hanem 80 :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Már akkor egyszerűbb lenne az egészet összevonni a .net-en nyelvválasztási lehetőséggel. Akkor aztán lenne nem 8 konti, hanem 80 :D

Ezt tanácsoltam már sajtéknak.


Ez már zajlik és egyáltalán nem nagyobbak a világok.

Ezt akkor mondd, ha megszűntetik mindegyik külön domaint, csak a .net marad meg, és mindegyiknek ott lesz a választási lehetősége. Ahogy nézem, amik ott választhatók, azok még futnak saját domainként, mellesleg, a nyelvválasztást én nem látom.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Will, most olvasom a W101-es közleményt. Ha igaz, amit leírnak, akkor egyesével össze fogják szedni a KH domaineket, és 1-2 éven belül mindenki a .net-be fog beépülni.
 
Fent