v49 Beállítási javaslat

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Üdvözletem mindenkinek.

Bár tudom ,hogy nagyon korai ,de vettem a bátorságot és összeállítottam egy szerver beállítási javaslatot.
Előre is elnézést kérek az esetleges hibákért,hiányosságokért....első ilyen komolyabb megmozdulásom ez a külső fórumon ,így nézzétek el nekem. :oops::oops:

Várom véleményeiteket,építő jellegű kritikátokat a beállításokkal kapcsolatban.


A V49 beállításai

Nyeremények
Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 75%-át birtokolja 7 napig.
Győztes klán legnagyobb játékos: 3000 prémium pont
Győztes klán második legnagyobb játékos: 2000 prémium pont
Győztes klán harmadik legnagyobb játékos: 1500 prémium pont
Győztes klán többi tagja: 500 prémium pont

Általános beállítások
Játék sebessége:
2 (v36 volt az utolsó ilyen sebességű világ)
Egység sebesség: 0.5
Morál: Aktív (pont+idő)
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátlan
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés/támadások visszavonására: 10 Perc
Milliszekundum: Aktív
Éjszakai bónusz: Aktív 00:00 és 08:00 óra között

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók:
Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető. Ha az építkezésből 3 perc vagy annál kevesebb van hátra, a befejezés ingyenes, ha 3-10 perc közötti a hátralévő idő, akkor továbbra is csak prémium pontért lehet gyorsítani az építkezés befejezését.
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak/Eredmények
Jutalmak:
Aktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
7 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 30 napra

Játékbeállítások
Lovag:
Aktív
Lovagi rendszer: ÚJ, a lovagnak nincsenek fegyverei, képességeket szerez.
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Templom: Aktív
Őrtorony: Aktív
Áltámadás: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3500 pontig)
Barbár falvak visszabontása: Aktív
Gyűjtögetés: Aktív
Klán készségek/küldetések: Inaktív

Zászlók
Zászlók:
Aktív

Milícia
Milícia:
Aktív

Főnemesek
Főnemesek képzése:
Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 100 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 2

Klán
Klánharcok elérhetők:
Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 80

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya:
emelt
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés:
Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 60 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 120 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 120 napot helyettesítés alatt állt.


Üdv.0NM0
 

DeletedUser7641

Vendég
Nekem tetszik, bár a 2-es sebességet nem lőném el, mert jó lenne, ha a v50 lenne olyan. Egy 2/1-es világ jó lenne, mert olyan pörgőset már rég láttam. :)
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Szerintem a kezdő védelem 5 nap is elég lenne ilyen gyors szerveren. ;)
 

DeletedUser19259

Vendég
Legyen már 23-tól az éjjeli... sokkal nyugodtabban lehetne korábban elkezdeni piálni esténként... :rolleyes::rolleyes:

Amúgy milícia felesleges, a klánküldi meg jól jönne, csak pluszt ad igazából... o_O
 

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Legyen már 23-tól az éjjeli... sokkal nyugodtabban lehetne korábban elkezdeni piálni esténként... :rolleyes::rolleyes:

Amúgy milícia felesleges, a klánküldi meg jól jönne, csak pluszt ad igazából... o_O


Sprint ivászat bátyja...ne legyél puhány :eek::oops:o_O
Te adod majd a +-t a klánnak....o_Oo_O
 

DeletedUser19087

Vendég
Amúgy milícia felesleges, a klánküldi meg jól jönne, csak pluszt ad igazából... o_O

nézőpont kérdése, ha pp-zel és van milícia még a szokásosnál is jobban rommá lehet szivatni a szerencsétleneket, akik próbálkoznak farmolni...
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok, sorolom:
- a 2es sebesség szerintem mehet, megpróbálom kijárni
- az éjjeli bónusz ahogy nektek jó
- a klánkészségek kivételét nem értem, de megpróbálhatom kérni
- milítia: ahogy döntötök

V50: szerintem egy v2 beállítást lenne jó kérni, de majd megnézem, ott miket írtatok össze.
 

DeletedUser19367

Vendég
a ortorony es a tempolom folosleges, unalmasabba teszik a jatekot.
v45 beallitasait javasolnam 2-es sebesseggel.
 

DeletedUser7641

Vendég
Miért nem akartok kilőni most mindent, hogy v50 nagyobb mozgásteret kapjon?
Ha most kilövöd a templomot akkor v50nél nem jöhet a 'rég volt templom és ezért most be kell tenni' érv.

Illetve korábban pár dolog lelett fixálva. Most ezek, hogy állnak? Mint például a templom vagy őrtorony kötelező. Az éjszakai bónuszhoz hozzá lehet már nyúlni, minthogy alvómód vagy egyiksem. Szóval a mozgástér mennyire változott?
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
Maradjon a 2 sebesség, de akkor prémium tőzsde nélküli, had legyen egy igazi izgalmas szerver. :)
 

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Sokan nem szeretik a templomot és az őrtornyot . (Szerintem ,nem hazudtam nagyot)
Én speciel, kimondottan kedvelem őket, mert gondolkodtatóbbá teszik a játékot.

Illetve ,ami nem utolsó szempont ,evvel belehetne biztosítani ,hogy v50en egy Templom,Őrtorony nélküli világ legyen , amit tudtommal sokan szeretnének. [De lehet csak magamnak beszéltem be (ezt is) ] :D
 

DeletedUser7641

Vendég
Sokan nem szeretik a templomot és az őrtornyot . (Szerintem ,nem hazudtam nagyot)
Én speciel, kimondottan kedvelem őket, mert gondolkodtatóbbá teszik a játékot.

Illetve ,ami nem utolsó szempont ,evvel belehetne biztosítani ,hogy v50en egy Templom,Őrtorony nélküli világ legyen , amit tudtommal sokan szeretnének. [De lehet csak magamnak beszéltem be (ezt is) ] :D

Pont ezért írtam, amit. Korábbi szerver suggestion-nél ki volt jelentve, hogy az őrtorony vagy a templom kötelező (az egyik), ergo nem indítanak olyan világot, ahol egyik sincs. Ahogy az is ki lett jelentve, hogy éjszakai bónusz nélküli világ sem indul és az alvómódot sem hozzák vissza "normál" KH-ba, ergo csak az alvómód ideje képez "alku" tárgyát. Illetve tőzsde se lesz kivéve.
v2-n 1.6*0.625 (ami gyors viszonylag), no milícia, no templom, no zászló, no morál, régi lovag. Kíváncsi vagyok ezek közül mire lehet pályázni. Szerintem tőzsde nélküli szerver (v50) nem opció. Lassan indul a w100, ha az nem lesz tőzsde nélküli akkor 110%, hogy a v50 sem (bár én anélkül is 110%-ra veszem..
 

0NoMercy0

Active Member
A reakció pontszáma
232
Egyébként, csak hogy a Dj-féle matematikával éljek...

43-as világ volt az utolsó templomos ,míg v36 volt az utolsó 2-es sebességű világ...

Tehát:
43-36=7
7 a négyzeten = 49

Szóval v49-nek egy Templomos,2es sebességű világnak kell lennie...(+ őrtorony)

A számok nem hazudnak :oops::oops::oops:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Egyébként, csak hogy a Dj-féle matematikával éljek...

43-as világ volt az utolsó templomos ,míg v36 volt az utolsó 2-es sebességű világ...

Tehát:
43-36=7
7 a négyzeten = 49

Szóval v49-nek egy Templomos,2es sebességű világnak kell lennie...(+ őrtorony)

A számok nem hazudnak :oops::oops::oops:

Ez az, belőled még lehet valami :DDDD

Nyugodtan vigyétek a templomot, nehogy véletlen 50-re jöjjön az :D
 

DeletedUser19472

Vendég
A lovagon kívül minden beállítás elfogadható. Lovag lehetne a régi fegyveres módon /már ha még ilyen világ lehet vagy lesz egyáltalán/. A 2-es gyorsaság viszont jó lenne mindenképp.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
A lovagon kívül minden beállítás elfogadható. Lovag lehetne a régi fegyveres módon /már ha még ilyen világ lehet vagy lesz egyáltalán/. A 2-es gyorsaság viszont jó lenne mindenképp.

Úgy tudom, a régi lovagot nem lehet kérni, mert teljesen kivezették a khból
 
Fent