v49 Beállítási javaslat

DeletedUser7641

Vendég
Szia,
Bár már valahol írtam, de itt jelzem, az elméleti terv egy v2 világ újraindítása a v50re, a három fő pp funkcióval (pa, am, la). A zászló és a díjak kérdésesek. a régi térképnézet, és lovag nem tud visszajönni, mert törölték az opciók közül.

A mostani világra visszatérve:
Amit régebben írtam, hogy mik a választási lehetőségek, azok továbbra is fennállnak, más kérdés, hogy feszegetem a határokat, amennyire lehet :)
Alvómód törölve lett normál világról, az tuti nem lehet, bónusz úgy lesz ahogy akarjátok beosztani azt a 7-8 órát.

Hali!

Köszönjük a harcot! :)
Ez a v2-es dolog nagyon jól hangzik, olyan rég volt. ^_^
A fentebb említett 3 fő pp funkció pa (premium account) - prémium fiók, am (account manager) - fiókkezelő, la (loot assisstant) - farmkezelő (csak gondoltam fordítok, mert ez angolról van).
Kicsit visszatérve az éjszakai bónuszra akkor az sem játszik, hogy anélkül indulna szerver? (.net-en kb. csak olyan indul persze ott játszanak a föld minden feléről és így egyenlő mindenkinek, tehát értem, hogy ott miért nincs és itt miért van csak gondoltam érdeklődöm -ezt nem feltétlen a v50-re értem, hanem bármelyik szerverre-)
 

DeletedUser19289

Vendég
Én Amerika kapitánynak! Hajrá kapitány, megmented a világot! :D

Bár a hydra ppje jól esne... :p
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.109
Vigyétek magatokkal Vinszt is 48-ról mert felszedi az összes kisfalut :)
És még ppje is sok van ám ;)

BocsiVinsz:D
 

DeletedUser8560

Vendég
Hali!

Köszönjük a harcot! :)
Ez a v2-es dolog nagyon jól hangzik, olyan rég volt. ^_^
A fentebb említett 3 fő pp funkció pa (premium account) - prémium fiók, am (account manager) - fiókkezelő, la (loot assisstant) - farmkezelő (csak gondoltam fordítok, mert ez angolról van).
Kicsit visszatérve az éjszakai bónuszra akkor az sem játszik, hogy anélkül indulna szerver? (.net-en kb. csak olyan indul persze ott játszanak a föld minden feléről és így egyenlő mindenkinek, tehát értem, hogy ott miért nincs és itt miért van csak gondoltam érdeklődöm -ezt nem feltétlen a v50-re értem, hanem bármelyik szerverre-)

Szia,
Egyszer régen (nem most) még a régi fórumon volt szavazás hogy legyen vagy ne, akkora hajcihő lett már a kivétel gondolatától is, hogy azóta nem erőltetem.
Ha többen kérnék, megoldható lenne.
A pp funkciók miatt elnézést, már annyira automatikusan így hívjuk, hogy nem vettem észre, hogy így írtam le.
 
Fent