V14 felmérés 1. rész

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

V14 beállításai 1. rész

  • Többszintes fejlesztési rendszer (V3 típusú)

    Szavazatok: 157 30,1%
  • Egyszerűsített fejlesztési rendszer (V1 típusú)

    Szavazatok: 347 66,5%
  • Morál: LEGYEN

    Szavazatok: 345 66,1%
  • Morál: NE LEGYEN

    Szavazatok: 166 31,8%
  • Tanyaszabály: AKTÍV

    Szavazatok: 213 40,8%
  • Tanyaszabály: NEM AKTÍV

    Szavazatok: 274 52,5%
  • Fake szabály: LEGYEN

    Szavazatok: 136 26,1%
  • Fake szabály: NE LEGYEN

    Szavazatok: 354 67,8%
  • Templom: LEGYEN

    Szavazatok: 173 33,1%
  • Templom: NE LEGYEN

    Szavazatok: 346 66,3%

  • Összes szavazó
    522
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Kedves játékosaink,


Szeretnénk egy felmérést készíteni , hogy milyen beállításokat szeretnétek a következő világhoz.

Az új világ indulásának még nincs tervezett időpontja.

Ez egy tájékozódás jellegű felmérés, nem garantáljuk, hogy a beállítások azonosak lesznek a legtöbb szavazatot kapó pontokkal.



A kérdések 4 topikban vannak felsorolva , ezért mindegyiket nézzétek meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Olyan felvetésem lehetne, hogy esetleg in-game egy körüzenetet küldene a support csapat, hogy minél többen szavazzanak? mert a jelen állapotba, és valószínűleg a későbbiekben sem lenne túl mérvadó a szavazás, mivel szinte csak a fórumot látogatók körében történne meg.
 

DeletedUser11143

Vendég
mindenre az elenkezőjét nyomtam mint a többség :))
 

DeletedUser

Vendég
aki nem veszi figyelembe a fórumon a szavazásra a meghivást

Aki nem veszu figyelembe a fórumon a szavazásra történö meghivást annak :

Annak miért is kellene a szavazatára várni ?

időhatárokkal feltüntetett szavazás a-b
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mindenre igen, én bonyolultan szeretem az életet.:)
 

DeletedUser

Vendég
én egy lassabb világot várok mert nézzük meg v1-et a két klán között alig van különbség v6-ra is ez igaz.
de nézzük meg egy gyorsabb világot pl. v5 Sparta 500 milla a különbség v9 vége lett egy év alatt.
akkor melyik lenne az izgalmasabb? ;)
 

DeletedUser14863

Vendég
szerintem meg ne legyen v14...van 10világ amire lehet regelni...;) v9-4-et nem vontam le
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Földi Örömök... annyira vártam már a hozzászólásod:)
 

DeletedUser

Vendég
ujj dolgok ,gondolatok a 14-eshez

Szerintem egy mostani átlag játékos nem rendelkezik annyi idővel ,mint egy eredményes játékhoz szükséges átlagosan .
Ahhoz ,hogy eredményes is legyen prémium fiók nélkül is rengeteg idő kell,
hatékony növekedéshez szükséges a 'farmolás ' .Például ha egy társasjátéknak nekintjük a kh t :akkor egy baráti társaság egy tagja sem szeretné a barátját meg támadni , az illető nem kürtölte ki ,hogy foglalja a falut .
Hiányzik az a rész minden honnan ,hogy :[BLINK] xy nemessel úton elöbb érbe mint te biztosan támadod? [/BLINK]
vagy a másik farm az meg van ugyan ,hogy klán vagy szövetséges nemesi igényét a falu támadásakor látom ,de ojat nem találtam sehol ,hogy : [BLINK]xy játékos klán ,szövetségi tag farm vz faluja 'farm' igényt tart a támadott falura [/BLINK] ez akor lényeges ha a pl a barbár falvak maguktól is fejlödnek ,ez esetben nem verem le a klántársam csapatait véletlenül
Továbbá erösen hiányzik a többi böngésös játékban már szereplö szövetségi chat
Utolsó sorban izgalmasabb lenne ,ha az alvóüzem mód 196órától eltérhetne lefelé pl16/4 re vagy a választott alvás hosszának beállitásával
%-os arányban vagy forditott aránnyal
Hát én ezeket érzem fontosnak elmondani a szavazás okán és nem azt ,hogy mindenböl a forditottjára szavztam mert úgysem számit semmit mint egyelöttem felszólaló fásult veterán tette
köszönöm ,hogy el olvasták
 

DeletedUser

Vendég
miért is? talán nem lehet? jött 1 levél és én meg reagáltam rá...ennyi,de inkább én meg a T-ket várom tőled G-re,mert nagyon bénák vagytok 300h-ról faket tolni.....esetleg törjetek fel még 1accot és akk többet is szólok

Öcsém... te teljesen hülye vagy, már bocs... ilyen üldözési mániát... pff... Maradjunk a témánál, másik topikban irigykedj, ne itt.

Mellesleg azért vártam a hsz-ed, mert te piszkítasz mindenhova az elégedetlenkedéseddel és összeesküvés-elméleteiddel.
 

DeletedUser3242

Vendég
mi a helyzet, valakinek feltörték már most a v14es accját?
komoly :D
 

DeletedUser13465

Vendég
Nem úgy volt hogy ez a v14 külön szerver lesz? már nem emlékszem arra a levélre de úgy rémlik hogy ez nem lesz nyílt. vagy csak én emlékszem rosszúl?:)
 

DeletedUser14

Vendég
Nem úgy volt hogy ez a v14 külön szerver lesz? már nem emlékszem arra a levélre de úgy rémlik hogy ez nem lesz nyílt. vagy csak én emlékszem rosszúl?:)

gondolom a "High Performance" ra gondolsz. de ha jól emlékszek az ilyen szervereket nem világoknak nevezik :) hanem "High Performance" szervernek
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem így lenen jó

Szerintem ne legyen se lovag, se templom, se morál. A szerver gyors legyen, és ez a 400 prémium dolog semmiképpen se legyen. N3-mal induljon mindenki. Több faluja lehetne mindenkinek, mert alapból majdnem megvan az akadémia összes előfeltétele. Annak meg mindenki örül szerintem, ha sok faluja van. A csapatokat meg bármikor vissza lehessen hívni. Egyszerűsített legyen a fejlesztési rendszer. Ja és legyen íjász.
 

DeletedUser13465

Vendég
Szerintem ne legyen se lovag, se templom, se morál. A szerver gyors legyen, és ez a 400 prémium dolog semmiképpen se legyen. N3-mal induljon mindenki. Több faluja lehetne mindenkinek, mert alapból majdnem megvan az akadémia összes előfeltétele. Annak meg mindenki örül szerintem, ha sok faluja van. A csapatokat meg bármikor vissza lehessen hívni. Egyszerűsített legyen a fejlesztési rendszer. Ja és legyen íjász.

szeretem a lovagot, de itt most a ne legyenre szavaztam, mert belegondoltam mikor 5 nukeval nem lehetett kiütni fáklyás katás falut... és azért az túlzás szerintem.. Egyébként még N4-nél se lehet rögtön akadémiát építeni N3-nál pedig 5-5 főhadi és kovácsot kell tolni. az mondjuk jó lenne.
 

DeletedUser13465

Vendég
gondolom a "High Performance" ra gondolsz. de ha jól emlékszek az ilyen szervereket nem világoknak nevezik :) hanem "High Performance" szervernek

biztos :)) és pontosan mikor indul v14? ahogy eddig áll a szavazás ez egy nagyon jó szerver lenne számomra :)
 

DeletedUser14970

Vendég
v14

a szavazás állása tényleg szuper igy ahogy jelenleg van , dettó igy szavaztam én is , remélem nem fog változni a jelenlegi helyzet ...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent