V14 felmérés 1. rész

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

V14 beállításai 1. rész

  • Többszintes fejlesztési rendszer (V3 típusú)

    Szavazatok: 157 30,1%
  • Egyszerűsített fejlesztési rendszer (V1 típusú)

    Szavazatok: 347 66,5%
  • Morál: LEGYEN

    Szavazatok: 345 66,1%
  • Morál: NE LEGYEN

    Szavazatok: 166 31,8%
  • Tanyaszabály: AKTÍV

    Szavazatok: 213 40,8%
  • Tanyaszabály: NEM AKTÍV

    Szavazatok: 274 52,5%
  • Fake szabály: LEGYEN

    Szavazatok: 136 26,1%
  • Fake szabály: NE LEGYEN

    Szavazatok: 354 67,8%
  • Templom: LEGYEN

    Szavazatok: 173 33,1%
  • Templom: NE LEGYEN

    Szavazatok: 346 66,3%

  • Összes szavazó
    522
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
xquery

Üdv
Azt már olvastam hogy még nem tudni mikor indul a V14 de én inkább azt kérdezném hogy mikor zárul le a szavazás??:confused::confused::confused:
 

DeletedUser14450

Vendég
Egyszerűsített fejlesztési rendszer (V1 típusú)
Morál: NE LEGYEN
Tanyaszabály: AKTÍV
Fake szabály: NE LEGYEN
Templom: NE LEGYEN
 

DeletedUser14884

Vendég
Sziasztok!
Azok akik a templom ellen szavaztak megindokolnák? :confused: szerintem hiba lenne túlságosan leegyszerüsíteni a játékot, a templom egy jó ötlet és hiba lenne megválni tőle...
 

DeletedUser14708

Vendég
Sziasztok!
Azok akik a templom ellen szavaztak megindokolnák? :confused: szerintem hiba lenne túlságosan leegyszerüsíteni a játékot, a templom egy jó ötlet és hiba lenne megválni tőle...

Én pl. pont azért, mert sokkal egyszerűbb lehetne a játék, és amúgy is, a templommal csak baj van... pl.: Nézd meg a v10 et vagy a v5- öt, azok is nagyon jó szerók, de a templommal szerintem kicsit belassulna a játékmenet...
 

DeletedUser14884

Vendég
Én pl. pont azért, mert sokkal egyszerűbb lehetne a játék, és amúgy is, a templommal csak baj van... pl.: Nézd meg a v10 et vagy a v5- öt, azok is nagyon jó szerók, de a templommal szerintem kicsit belassulna a játékmenet...

ha gyors a szeró márpedig a szavazás szerint az lesz elvileg, akkor a kis lassulás talán még egézséges is lehet... de értem az álláspontodat, csak szerintem nem jó túlegyszerüsíteni, a gyorsaság érdekében, arra ott van a speed is...
 

DeletedUser14708

Vendég
re

Igen, speedeken is szoktam lenni, most is azon vagyok:)

De szerintem ha nincs templom, akkor nincs annyi macera a foglalással:)
De mondjuk a tiedet is értem, templomos világban játszol, azt szoktad meg, de egyszer regelj egy nem templomosba is, meglátod, nagyon jó:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7641

Vendég
Nem mindegy mikor indul a v14?
Rengeteg szerver van, ahova még lehet regisztrálni.
Ellehet menni és gyakorolni a kezdést, mivel sírás lesz a vége már a szerver indítása után az 1. héten, hogy az első így csal vagy úgy csal és prémiumozik össze-vissza és jöhet az új szerver...
Én nagyon örülök annak, hogy végre nem 3 hónapra a legutolsó szerver indítása után indítják az újabbat!
 

DeletedUser14884

Vendég
Igen, speedeken is szoktam lenni, most is azon vagyok:)

De szerintem ha nincs templom, akkor nincs annyi macera a foglalással:)
De mondjuk a tiedet is értem, templomos világban játszol, azt szoktad meg, de egyszer regelj egy nem templomosba is, meglátod, nagyon jó:)

lehet hogy igazad van, régen játszottam már nem templomoson, de RÉGEN még volt amikor játszottam...
 

DeletedUser

Vendég
Nem mindegy

Vagyis azt akarják egyesek bebeszélni,hogy nem a Prémium Fiók jóvoltából tudnak olyan gyorsan fejlődni?
Ha akármit csinálnék,sem tudnám az időmet úgy beosztani,hogy egész nap fenn legyek és úgy fejlődjek mint egyesek teszik.Ha nincs Prémium Fiók,ne is szenvedj.A 14V indulása is ettől függ.Ha az elején nem prémium fiókozol,csak azt veszed észre,hogy már rá egy hétre, egy páran 100x annyi ponttal rendelkeznek mint te.
És akkor már megint reménykedsz egy új világ elindulásában,hátha ott több esélyed lesz.Persze,hogy jó volna tudni,hogy mikor indul a V14.
 

DeletedUser14708

Vendég
Vagyis azt akarják egyesek bebeszélni,hogy nem a Prémium Fiók jóvoltából tudnak olyan gyorsan fejlődni?
Ha akármit csinálnék,sem tudnám az időmet úgy beosztani,hogy egész nap fenn legyek és úgy fejlődjek mint egyesek teszik.Ha nincs Prémium Fiók,ne is szenvedj.A 14V indulása is ettől függ.Ha az elején nem prémium fiókozol,csak azt veszed észre,hogy már rá egy hétre, egy páran 100x annyi ponttal rendelkeznek mint te.
És akkor már megint reménykedsz egy új világ elindulásában,hátha ott több esélyed lesz.Persze,hogy jó volna tudni,hogy mikor indul a V14.

[BLINK]EPIC FAIL[/BLINK]

Erre csak annyit, ahogy azt már megmondták, hogy egy havi prémium ára annyi kb. mint kettő citromos söré...:D
Amúgy meg ha lenne prémed, akkor te lennél a top1 ugye?:D
 

DeletedUser14450

Vendég
és ha nagyon nincs pénzed akkor nyerjél speedet :D ott ugyanannyi esélyed van
 

DeletedUser14708

Vendég
re

A speed az meg másik műfaj:)
De amúgy csak meg kell tanulni( Bevallom most én is csak tanulom), de ha megtanultad akkor heti 1 speed, azt csá
 

DeletedUser

Vendég
[BLINK]EPIC FAIL[/BLINK]

Erre csak annyit, ahogy azt már megmondták, hogy egy havi prémium ára annyi kb. mint kettő citromos söré...:D
Amúgy meg ha lenne prémed, akkor te lennél a top1 ugye?:D


Top1 nem leszek,mivel "már lekéstem a V14-et,nem vagyok "jelölt a top1-re":mad: Mivel nem fogyasztok citromos sört,nem tudom az árát.Talán azt a 10-12 éves regisztrálót kéne megkérdezni,talán ő tudja:confused: Mivel nem vagyok prém használó sem,már biztos,hogy nem vagyok esélyes,hogy Top1 legyek.
Ezért nem tudok flegma válaszokat adni,amit mások még meg is tapsikálnak:(
Ha már a szavazás a téma,még ha nem is vagyok "prémes",annyit jegyeznék meg,hogy a klántárs megtámadása valahol ellentmond a Klánháború nevével.Mi értelme lesz belépned egy klánba,ha szintén ellenségek vesznek körül.Klánon belül,ha vezető vagyok kérek egy seregjelentést a tagoktól és utána tetszés szerint letámadom a tagot.Egyszerű! Így már nem is kel hadat üzenjek senkinek,klánon belül öldössük egymást.Aki a klánban egyedül marad,az fog a többi klán győztesével "háborúzni".Így már lehet,hogy rászokok a prémre és mint hajdan a barbárok,öldösök mindenkit akit érek.Az egész térkép piros lesz körülöttem.:rolleyes: Gondolom,hogy annak idején nem evvel a céllal indították el ezt a játékot,Klánháború néven.Nekünk magyaroknak semmi sem jó,csak ha hülyeséget csinálunk belőle.:mad:
Nekem ez a véleményem,pedig várom a V14 indítását,de félek,hogy cirkuszi parádé lesz belőle.
Biztos,hogy sokan nem értenek velem egyet,de ezekkel a változásokkal már nem Klánháború lesz a neve,inkább >Klántagok háborúja<.
 

DeletedUser14708

Vendég
re

A citromos sört nem szó szerint értettem:D Úgy értettem, hogy nem valami hűde drága, még ebben a gazdasági helyzetben sem.
Amúgy a citromos sör finom, csak már inkább egy üdítő, nem pedig sör xD Na mindegy, amúgy nem kell elkeseredni egyből, lehetsz te még jó játékos, vannak TOP klánok, akik azt csinálják, hogy kinevelnek nagyon jó játékosokat az átlagosakból, így nagyobb lesz a lojalitásuk a klánhoz, hiszen neki köszönhet mindent:) Jelentkezz, abba nem halsz bele:)
 

DeletedUser

Vendég
Top1 nem leszek,mivel "már lekéstem a V14-et,nem vagyok "jelölt a top1-re":mad: Mivel nem fogyasztok citromos sört,nem tudom az árát.Talán azt a 10-12 éves regisztrálót kéne megkérdezni,talán ő tudja:confused: Mivel nem vagyok prém használó sem,már biztos,hogy nem vagyok esélyes,hogy Top1 legyek.
Ezért nem tudok flegma válaszokat adni,amit mások még meg is tapsikálnak:(
Ha már a szavazás a téma,még ha nem is vagyok "prémes",annyit jegyeznék meg,hogy a klántárs megtámadása valahol ellentmond a Klánháború nevével.Mi értelme lesz belépned egy klánba,ha szintén ellenségek vesznek körül.Klánon belül,ha vezető vagyok kérek egy seregjelentést a tagoktól és utána tetszés szerint letámadom a tagot.Egyszerű! Így már nem is kel hadat üzenjek senkinek,klánon belül öldössük egymást.Aki a klánban egyedül marad,az fog a többi klán győztesével "háborúzni".Így már lehet,hogy rászokok a prémre és mint hajdan a barbárok,öldösök mindenkit akit érek.Az egész térkép piros lesz körülöttem.:rolleyes: Gondolom,hogy annak idején nem evvel a céllal indították el ezt a játékot,Klánháború néven.Nekünk magyaroknak semmi sem jó,csak ha hülyeséget csinálunk belőle.:mad:
Nekem ez a véleményem,pedig várom a V14 indítását,de félek,hogy cirkuszi parádé lesz belőle.
Biztos,hogy sokan nem értenek velem egyet,de ezekkel a változásokkal már nem Klánháború lesz a neve,inkább >Klántagok háborúja<.


Feljtsük már el ezt a "gonosz prémiumhasználók jogtalan előnyhöz jutnak" hozzáállást!
Ez egy játék neked, mások meg, a játék üzemeltetői, ebből élnek! Ha bemész a játékboltba egy doboz Legóért (és lehet h mindenki jobban járna úgy, mintha a KHval próbálkoznál) akkor is felháborodva tátod a szád, mikor pénzt kérnek érte? Mikor te csak játszani szeretnél?! Hát minden a pénzről szól?
A KH-t ingyen ki lehet próbálni, és ha megtetszik, és komolyan akarsz játszani, akkor megveszed a prémet, ennyi. Addig is kizárólag azért van hol játszanod, mert mások megveszik a prémiumot, így tud fennmaradni a játék..

A klántárs támadásáról pedig sztem akkor ítélkezz, mikor van már egy kis rálátásod a játékra.
 

DeletedUser

Vendég
Top1 nem leszek,mivel "már lekéstem a V14-et,nem vagyok "jelölt a top1-re":mad: Mivel nem fogyasztok citromos sört,nem tudom az árát.Talán azt a 10-12 éves regisztrálót kéne megkérdezni,talán ő tudja:confused: Mivel nem vagyok prém használó sem,már biztos,hogy nem vagyok esélyes,hogy Top1 legyek.
Ezért nem tudok flegma válaszokat adni,amit mások még meg is tapsikálnak:(
Ha már a szavazás a téma,még ha nem is vagyok "prémes",annyit jegyeznék meg,hogy a klántárs megtámadása valahol ellentmond a Klánháború nevével.Mi értelme lesz belépned egy klánba,ha szintén ellenségek vesznek körül.Klánon belül,ha vezető vagyok kérek egy seregjelentést a tagoktól és utána tetszés szerint letámadom a tagot.Egyszerű! Így már nem is kel hadat üzenjek senkinek,klánon belül öldössük egymást.Aki a klánban egyedül marad,az fog a többi klán győztesével "háborúzni".Így már lehet,hogy rászokok a prémre és mint hajdan a barbárok,öldösök mindenkit akit érek.Az egész térkép piros lesz körülöttem.:rolleyes: Gondolom,hogy annak idején nem evvel a céllal indították el ezt a játékot,Klánháború néven.Nekünk magyaroknak semmi sem jó,csak ha hülyeséget csinálunk belőle.:mad:
Nekem ez a véleményem,pedig várom a V14 indítását,de félek,hogy cirkuszi parádé lesz belőle.
Biztos,hogy sokan nem értenek velem egyet,de ezekkel a változásokkal már nem Klánháború lesz a neve,inkább >Klántagok háborúja<.
ez az a tipikus hozzáállás én sem vagyok *prém*-es de ha látom értelmét leszek ... ez nem erről szól ha valaki ügyes annak nem kell prémium seregképzéshez ! Nem mondta neked senki hogy versenyezz a *NAGY* játékosokkal találd meg a szinted és ott rivalizálj.
Klántársat miért ne támadjunk ? Belső foglalásról még nem hallottál ? A klánoknak nem éri meg kidobni az inaktív játékost hogy a szemfülesek ráraboljanak.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent