V12 Felmérés 3. topik

Melyik beállítást szeretnéd? (több választás is lehetséges)

  • Egységek sebessége: 0,6 vagy 0,8

    Szavazatok: 43 9,7%
  • Egységek sebessége: 1

    Szavazatok: 382 86,2%
  • Nemes : Aranyérme rendszer

    Szavazatok: 281 63,4%
  • Nemes : Tároló rendszer (V3 típusú)

    Szavazatok: 151 34,1%
  • Alvó mód : Aktív

    Szavazatok: 280 63,2%
  • Alvó mód : Nem Aktív

    Szavazatok: 119 26,9%
  • Klántárs támadása : Lehetséges

    Szavazatok: 292 65,9%
  • Klántárs támadása: NEM lehetséges

    Szavazatok: 136 30,7%
  • Külső segítség : aktív

    Szavazatok: 346 78,1%
  • Külső segítség : NEM aktív (csak klánon belül lehet segítséget küldeni)

    Szavazatok: 81 18,3%

  • Összes szavazó
    443
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3242

Vendég
és ebből kifolyólag, a nemes az adott faluhoz kötődik, nincs olyan h felesleges a nemes- megölöd és leképzed máshol..
 

DeletedUser5879

Vendég
olyan, hogy a nemes, egy bizonyos nyersibe kerül, és minnél több falud van, annál többe kerül, amit egy falu nem tud biztositani, és ezért kell tárolni... szóval, nekem most igy néz ki:

A következő főnemes ára 641 x 28000, 30000, 25000 17.948.000 19.230.000 16.025.000
Tárolt nyersanyagok 5237 x 28000, 30000, 25000 146.636.000 157.110.000 130.925.000

és ezért kell tárolni :)

Ez nem sikerült túl érthetőre,kicsit hozzátennék.

Tehát nem érme van,hanem csomag.1 csomag annyiba kerül,mint egy érme,viszont a nemesnek nincs külön díja,az a 40-50-50 K nyersi,hanem ha megvan a kellő csomag,akkor tudod is képezni a nemest.

Viszont az érmével ellentétben a csomag nem marad meg,tehát vesztesz egy falut,nem tudsz azonnal csinálni egy nemest,hanem össze kell gyűjteni megint egy nemesre való csomagot,persze ennek a száma 1-el csökken.
Ezenkívül ha meghal a nemesed,akkor lép életbe az olcsó nemes funkció,vagyis újra tudod képezni szerencsétlent 1 csomagért,de csakis abban a faluban,ahonnan előzőleg kihalt.Ha másik faluban szeretnéd újraképezni,akkor x+1 csomag szükséges hozzá,ahol is x=falvaid száma.
Amennyiben több szintes az akadémia is,az meg azt jelenti,hogy annyi nemest tudsz csinálni,amennyi akadémia szinted van,tehát 1 faluval max 3 nemesed lehet.
 

DeletedUser12303

Vendég
Ez nem sikerült túl érthetőre,kicsit hozzátennék.

Tehát nem érme van,hanem csomag.1 csomag annyiba kerül,mint egy érme,viszont a nemesnek nincs külön díja,az a 40-50-50 K nyersi,hanem ha megvan a kellő csomag,akkor tudod is képezni a nemest.

Viszont az érmével ellentétben a csomag nem marad meg,tehát vesztesz egy falut,nem tudsz azonnal csinálni egy nemest,hanem össze kell gyűjteni megint egy nemesre való csomagot,persze ennek a száma 1-el csökken.
Ezenkívül ha meghal a nemesed,akkor lép életbe az olcsó nemes funkció,vagyis újra tudod képezni szerencsétlent 1 csomagért,de csakis abban a faluban,ahonnan előzőleg kihalt.Ha másik faluban szeretnéd újraképezni,akkor x+1 csomag szükséges hozzá,ahol is x=falvaid száma.
Amennyiben több szintes az akadémia is,az meg azt jelenti,hogy annyi nemest tudsz csinálni,amennyi akadémia szinted van,tehát 1 faluval max 3 nemesed lehet.


-ez értelmezhetetlen, ez nekem magas.
 

DeletedUser13364

Vendég
Ez nem sikerült túl érthetőre,kicsit hozzátennék.

Tehát nem érme van,hanem csomag.1 csomag annyiba kerül,mint egy érme,viszont a nemesnek nincs külön díja,az a 40-50-50 K nyersi,hanem ha megvan a kellő csomag,akkor tudod is képezni a nemest.

Viszont az érmével ellentétben a csomag nem marad meg,tehát vesztesz egy falut,nem tudsz azonnal csinálni egy nemest,hanem össze kell gyűjteni megint egy nemesre való csomagot,persze ennek a száma 1-el csökken.
Ezenkívül ha meghal a nemesed,akkor lép életbe az olcsó nemes funkció,vagyis újra tudod képezni szerencsétlent 1 csomagért,de csakis abban a faluban,ahonnan előzőleg kihalt.Ha másik faluban szeretnéd újraképezni,akkor x+1 csomag szükséges hozzá,ahol is x=falvaid száma.
Amennyiben több szintes az akadémia is,az meg azt jelenti,hogy annyi nemest tudsz csinálni,amennyi akadémia szinted van,tehát 1 faluval max 3 nemesed lehet.



Én igy már értem .
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5879

Vendég
Szerintem meg a tárolós a jobb.
Érmés rendszernél nincs értelme benemeselni a falud,max a seregeit üti agyon,tárolós rendszernél meg veszít 4-5 nemesnyi csomagot is,amit össze kell szednie megint,ha nemest akar csinálni.:p
Sok falu esetén több millió nyersit el lehet így bukni a semmiért.

Persze ilyen dolgokat hiába magyarázol olyanoknak,akik addig jutnak ésszel,hogy küldjetek erősítést,mert felderítették az új barbár falumat...
 

DeletedUser13364

Vendég
Szerintem meg a tárolós a jobb.
Érmés rendszernél nincs értelme benemeselni a falud,max a seregeit üti agyon,tárolós rendszernél meg veszít 4-5 nemesnyi csomagot is,amit össze kell szednie megint,ha nemest akar csinálni.:p
Sok falu esetén több millió nyersit el lehet így bukni a semmiért.

Persze ilyen dolgokat hiába magyarázol olyanoknak,akik addig jutnak ésszel,hogy küldjetek erősítést,mert felderítették az új barbár falumat...

Nem vok barbárzabáló!
És nem játszodtam még v3-on azért nem tudtam....

De ahogy írod tényleg jobbb xD :))
 

DeletedUser5879

Vendég
Nem rád céloztam,hanem általánosságban,elég sokan vannak így.
 

DeletedUser3242

Vendég
Szerintem meg a tárolós a jobb.
Érmés rendszernél nincs értelme benemeselni a falud,max a seregeit üti agyon,tárolós rendszernél meg veszít 4-5 nemesnyi csomagot is,amit össze kell szednie megint,ha nemest akar csinálni.:p
Sok falu esetén több millió nyersit el lehet így bukni a semmiért.

Persze ilyen dolgokat hiába magyarázol olyanoknak,akik addig jutnak ésszel,hogy küldjetek erősítést,mert felderítették az új barbár falumat...

Hát szerintem az érmés jobb, pedig pont a v3on játszottam legtovább.
Egy megközelítés az amit mondasz - szerintem meg kényelmetlen h a nemes bármi történik az adott faluhoz kötődik - nagy hátrány az érméshez képest.
 

DeletedUser5879

Vendég
Hátránynak hátrány végül is...még ezen is gondolkodni kell pluszban,hogy hol gyárts nemest,és mennyit...de hát ezért stratégiai játék,hogy gondolkodni is kelljen.:)

Amúgy meg lehet ölni véglegesre is a nemest,igaz akkor is bukod az összes csomagot,amibe került,de hát na...
 

DeletedUser3242

Vendég
máson jobban szeretek gondolkodni, de ízlések és pofonok :p
 

DeletedUser

Vendég
tárolós rendszerrel sokkal tovább tart a szerver mert több nyersi kell hozzá....
sokkal jobb az érmés:)
 

DeletedUser5879

Vendég
Ez nem egészen igaz.:)
Amibe érmés rendszernél kerül a nemes,abból a nyersiből csinálsz 1,5 csomagot,ergo a tárolós rendszer gyorsabb...így is lehet értelmezni.
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem az ugy lesz,hogy alvo modban nem lephetsz be a fiokba,vagy legalabbis nem csinalhatsz semmit,peldaul nem epitkezhetsz,nem kepezhetsz ki egysegeket stb.!!!
 

DeletedUser

Vendég
Alvó mód

Szerintem az alvó mód nem rossz dolog mivel ismerek sok
olyan játékost aki a fél napot vagy átdolgozza vagy iskolában van. Én úgy tudom elképzelni, hogy egy hétre mindenki kap 48h alvó módot (a gyengébbek kedvéért: 2 nap) és ha eléred többet azon a héten nem tudd használni. Pl.: én is hasznát veném. Mivel reggel 6-tól d.után 3-ig iskolában vagyok és legalább nem tudnának addig begyapálni. :cool:
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent