V12 Felmérés 3. topik

Melyik beállítást szeretnéd? (több választás is lehetséges)

  • Egységek sebessége: 0,6 vagy 0,8

    Szavazatok: 43 9,7%
  • Egységek sebessége: 1

    Szavazatok: 382 86,2%
  • Nemes : Aranyérme rendszer

    Szavazatok: 281 63,4%
  • Nemes : Tároló rendszer (V3 típusú)

    Szavazatok: 151 34,1%
  • Alvó mód : Aktív

    Szavazatok: 280 63,2%
  • Alvó mód : Nem Aktív

    Szavazatok: 119 26,9%
  • Klántárs támadása : Lehetséges

    Szavazatok: 292 65,9%
  • Klántárs támadása: NEM lehetséges

    Szavazatok: 136 30,7%
  • Külső segítség : aktív

    Szavazatok: 346 78,1%
  • Külső segítség : NEM aktív (csak klánon belül lehet segítséget küldeni)

    Szavazatok: 81 18,3%

  • Összes szavazó
    443
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosaink

Szeretnénk egy felmérést készíteni , hogy milyen beállításokat szeretnétek a következő világhoz.

Az új világ indulásának nincs tervezett időpontja.

Ez egy tájékozódás jellegű felmérés, nem garantáljuk, hogy a beállítások azonosak lesznek a legtöbb szavazatot kapó pontokkal. A világ természetesen 7.0 felületen fog futni, ezért itt sincs arra mód, hogy a régi formát kérjétek vissza.

A kérdések 3 topikban vannak felsorolva , ezért mindegyiket nézzétek meg.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11646

Vendég
Ez az alvó mód is egy érdekes dolog lehet... Csak le kellene szabályozni... Mert akkor minden este mindenki ráteszi (vagy, ha épp nincs fent), és nem lehetlesz őket megtámadni... Szóval, ha a másik nincs fent, az én játékom miért álljon? Szóval, mondjuk egy héten 6 órát lehessen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10049

Vendég
lol alvomod XD nem támogatom éjel nem lehetne mit csinálni
 

DeletedUser

Vendég
Az inaktív külső segítség opció lényegében fölöslegessé teszi a klánok közti szövetséget, jól értem? :)
 

DeletedUser

Vendég
csak sajnos egyenlőre úgy áll hogy lesz alvó mod:/
mondjuk én éjszaka nem szoktam fent lenni de hát...
 

DeletedUser12303

Vendég
Az alvómód remélem olyan, hogy ha valaki beteszi akkor bár nem lehet megtámadni, de nem termel nyersanyagot sem, és csak korlátozott ideig lehet.:mad::confused::mad:
 

DeletedUser11646

Vendég
Az alvómód remélem olyan, hogy ha valaki beteszi akkor bár nem lehet megtámadni, de nem termel nyersanyagot sem, és csak korlátozott ideig lehet.:mad::confused::mad:

Hát remélem én is... Mert ez eléggé megbénítja a játékot... És remélem a térképen külön színnel lesznek jelölve (pl. fekete), akik épp alvó módban vannak (mint a speeden), hogy ne támadjuk potyára, mert van jobb dolgunk is...

Ez egy tájékozódás jellegű felmérés, nem garantáljuk, hogy a beállítások azonosak lesznek a legtöbb szavazatot kapó pontokkal.

Amúgy meg nem is biztos, hogy lesz. Ha megszavazzák sem. Szerintem az alvó mód, meg a tanya szabály csak speedre való. Nem pedig normál serverre.
 

DeletedUser

Vendég
Mi értelme van megint egy ujjabb szervert indítani? Nem tudom, h a kedves készítők mennyire vannak tisztában Magyarország földrajzi és népességi adataival, de ez egy 10 milliós ország. Vagyis sajnos már annyi sem! Nem 80 milliós Németország vagy a 60 milliós Franciaország. Nem kell uj szerver.



Csóközön.
=A=

Nem teljesen igaz! Márpedig azért, mert specc én is Erdélyi vagyok, és magyar, és nincs kedvem a román szerón játszani, mikor van az anyanyelvemen is, pedig sok hátrányom is származik ebből, lásd óraeltolódás is. Plusz a prémium vásárlás is, had ne soroljam...de tény, sok a szeró, sztem is, de attól még, ha indul, nem gond, csak ne legyenek horibilis szabályok, lásd kötelező pf (valahol olvastam erről is egy véleményt). Ennyit szerettem volna! Üdv:):cool:
 

DeletedUser13364

Vendég
Ez az alvó mód is egy érdekes dolog lehet... Csak le kellene szabályozni... Mert akkor minden este mindenki ráteszi (vagy, ha épp nincs fent), és nem lehetlesz őket megtámadni... Szóval, ha a másik nincs fent, az én játékom miért álljon? Szóval, mondjuk egy héten 6 órát lehessen.

Igazad van !!!

Az alvó mód az sztem semmiképp nem kellene de ha már lesz akkor a foglalást még nehezebbé teszi mert ha vkivel gondom van vagy tudom h támadni fog akkor csak beteszem az alvó módot és kész.

Már így is 100x könnyebb védekezni(templom,milicia,fal stb) nem kell még alvó mód is...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem teljesen igaz! Márpedig azért, mert specc én is Erdélyi vagyok, és magyar, és nincs kedvem a román szerón játszani, mikor van az anyanyelvemen is, pedig sok hátrányom is származik ebből, lásd óraeltolódás is. Plusz a prémium vásárlás is, had ne soroljam...de tény, sok a szeró, sztem is, de attól még, ha indul, nem gond, csak ne legyenek horibilis szabályok, lásd kötelező pf (valahol olvastam erről is egy véleményt). Ennyit szerettem volna! Üdv:):cool:

Szerintem igaza van ASHLANNAK, 1-1.5 hónap telt el a v11 megnyitása óta és már szervert indítanak? A sok noob át megy a legújabb szerverekre, és hol lesz az mint v11-en hogy majdnem 30E ember regisztrál be? Lassabb szervert kell indítani és akkor sokkal tovább van esély az új játékosoknak. Nem tudom, de az új szerver rá érne május végén avagy június elején... Jó, jó az új szerver az újaknak, de még korai az új szerver indítása. Most ha havonta indítanak egy szerót, nem fognak betelleni a kontinensek, lesz 8 betelt vagy nagy részt betelt kontinens, egy 8-10 ezer emberrel abból meg a kövi szerver indulásakor eltűnik 3 ezer, na jó ezek ilyen találgatások, és koránt sem pontosak, de ilyesmit képzeljetek el.
 

DeletedUser

Vendég
Hát szerintem az alvó mód se egy nagy valami.
De mondjuk tudnom kéne pontosan mikor lehetne bekapcsolni hogy tudjak szavazni.
Mert ha kb egybeesik az éjszakai bónusszal, akkor nem izgat nagyon..de ha nem akkor az más..
Vagy teszem fel ha pl ez az alvó mód olyan lenne, hogy ha beteszi az illető akkor addig hagyja úgy ameddig akarja, viszont miután kilépett belőle, akkor egy hétig ne rakhassa be újra. Az úgy oké.
Ez jó lehet olyanoknak, akik nem tudnak gép előtt lenni huzamosabb ideig, és nem szeretnének leterhelni valakit a fiókjuk helyettesítésével.
 

DeletedUser11612

Vendég
Szerintem a V12 lehetene az első olyan szerver ahol nem 1000x1000-res a térkép hanem mondjuk 250x250-es ez hamar betelne.
 

DeletedUser

Vendég
Alvó mód így nézzen ki:
-Támadásnál nem tudja berakni.
Berakás követően 24 óráig ne tudjon vissza belépni!
Maximum 30 napig használhatja egy huzamban, és egy évben korlátozva lenne, és alvó mód ha már innoban gondolkodok: prémiumos lesz... szóval aki rendelkezik prémiummal benyomhatja nyaraláskor... ha nem talál helyettesítést... De az alvó mód értelmetlen:
Miért?
Elmész 1-2 hétre nyaralni, senki nem viszi az accod, iszonyat lemaradás, még ha egy napi 1-2x belépésről van szó, és csak annyit csinál a lüke helyettes, hogy egységeket gyárt már jó, azt mondom, köszi haver...
Nincs helyettesed? Így jártál, ezért kell klánban játszani és mindig lesz egy ember aki elvállalja.

Ez az alvó mód nem jó másra, csak speedeken de ott is több naposon ugye.
 

DeletedUser1561

Vendég
Az alvó mód az elején nagyon megnehezitené 1-1 játékos megtámadását, kivéve, ha nem lenne 1%os fake kötelezettség (bár egy normális védő csak a nemest védi, ha sok nemes jön X órán belül, akkor alvó mód on), a későbbiekben viszont sokkal több időre le lennének kötve miatta a védőjátékosok, vagyis több napra kapnának támadásokat, merthogy bármikor elnyomhatja az Alvó módot... (persze csak nemeseket nézve)

Lényegtelen, hogy van-e, vagy sem, de ha lesz, akkor semmiképpen ne legyen fake korlát sem, különben nagyon "védekezős" világ lesz.
 

DeletedUser3242

Vendég
persze, alvó mód, 1esnél még lassabb sebesség, kevés regelő a v11 után, izgalmas szerver lesz , sőt, a kicsik védelme érdekében kellene még 1-2 min.támadási arányt bevezetni az 1-20 helyett , 500 fős klánlimittel - és lehet menni aludni mindenkinek :p
 

DeletedUser10079

Vendég
Ahogy nézem az senkinek nem jutott eszébe,hogy az Innogamesnek több haszna van a több világból,és a sok "noob"-ból akiket kicsapnak egy adott világról és ezért mennek a következőre.
Nagy átlagban a top játékosok használnak prémium szolgáltatást(persze nem csak ők) és a "top" szó pedig függ a világ előrehaladottsgától is.Több világ=több top játékos=több pf használó.

Tehát kissé butaság megkérdezni,miért nyitnak már megint új szervert.Hát miért?Mert van rá kereslet/igény...

Az eredeti témához hozzászólva.
Az alvó móddal,klántárs nem támadhatóságával illetve külső segítség nélküli beállítású szerver számomra hasonlít(emlékeztet) a speed szerverekre.Én tehát ezek ellen szavaztam.A normál szerver maradjon normál szerver,a speed meg speed.
Vagy esetleg elgondolkodhatnának egy Highperformance-en.
 

DeletedUser10049

Vendég
Igazad van !!!

Az alvó mód az sztem semmiképp nem kellene de ha már lesz akkor a foglalást még nehezebbé teszi mert ha vkivel gondom van vagy tudom h támadni fog akkor csak beteszem az alvó módot és kész.

Már így is 100x könnyebb védekezni(templom,milicia,fal stb) nem kell még alvó mód is...

jaja vagy gondoljatok bele a gyerek kap 1000-2000 nuke-ot 80-100 óráról kiszámítja mikkor teheti magát alvómódba és az egész szervezett támadás csődbe megy. speeden az alvás az Ok de normális sebességű szerón nem
 

DeletedUser

Vendég
Tároló rendszer (V3 típusú)- ez milyen???

olyan, hogy a nemes, egy bizonyos nyersibe kerül, és minnél több falud van, annál többe kerül, amit egy falu nem tud biztositani, és ezért kell tárolni... szóval, nekem most igy néz ki:

A következő főnemes ára 641 x 28000, 30000, 25000 17.948.000 19.230.000 16.025.000
Tárolt nyersanyagok 5237 x 28000, 30000, 25000 146.636.000 157.110.000 130.925.000

és ezért kell tárolni :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent