V11 beállításai

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Grepolisba a milícia az a népességből legyártot katona. Tehát nem a barakk kell gyártani hanem a tanyán. :D Grepolisba így van. hogy itt hogy lesz azt nem tudom megnézem bétán. :D

U.i.: Megnéztem és igazam van. :D a tanyába lehet majd itt is csinálni. Ki is próbáltam. Ez akkor jó ha támadnak. Inkább védekezni érdemes velük és csak 6 órára kapod meg a milíciát. Nem tudom hogy tanyától függ-e hogy mennyit kapsz. Nekem bétán a tanyám 3-as és kaptam 20 milíciát.
Hol nézted meg a béta verziot?:p
Pls adnál ide egy linket?
 

DeletedUser

Vendég
Kül ami a játékosok csökkenését illeti sztem itt már csak azok játszanak akik a V1-töl végig nyomták plusz minusz 1000ember aki uj minden világon de azoknak egyböl végük jah meg ami a klánokat illeti sztem hiába szerveszkedtek elöre ami elöre megvan szervezve az ugy sm válik be mert elöbb kezded elöbb is fejezed be xD
Ugy is sztem a visszatérö klánok mind a STARt Graf-p és még jó őár ugy is jelen lesz és az elsök között mert aki a V10-en klántársak azok a V11-en is azok lesznek ha jó a klán pl én egy klánnal 5világon jelen voltam csak családi okok miatt abba kellet hagynom és a klánom szétszorodott-.-"
 

DeletedUser11022

Vendég
Hello!


7.0 nem nagy valami lessz....


www.tribalwars.net-en a w54-en van 7.0 peldaul....


Lessz egy par uj jutalom!:D
Kinek lessz tobb baratja?:D
Meg ilyenek!:)

NEm lessz nagy vaszisz,de nem is lessz olyan rossz.
 

DeletedUser

Vendég
"100ezres létszám mára lecsappant 66 ezerre"

Ha figyelembe vesszük, hogy egyes állítások szerint 40% volt a multizók aránya, én elégedett vagyok a mostani létszámmal! És akkor ezek szerint a mostani MO felhasználói szám közelit a valósághoz! (mindig is ennyi volt, csak közben "kihullott" a férgese:) tettek róla, és ezért köszönet.
Persze lehetne több! De az a "kevés" most már legalább nagy valószínűséggel tisztességes.
 

DeletedUser

Vendég
és pontos idő

És pontosan az a holnap azaz ma, hány órakkór indul a v11? :rolleyes:
 

DeletedUser11646

Vendég
"100ezres létszám mára lecsappant 66 ezerre"

Ha figyelembe vesszük, hogy egyes állítások szerint 40% volt a multizók aránya, én elégedett vagyok a mostani létszámmal! És akkor ezek szerint a mostani MO felhasználói szám közelit a valósághoz! (mindig is ennyi volt, csak közben "kihullott" a férgese:) tettek róla, és ezért köszönet.
Persze lehetne több! De az a "kevés" most már legalább nagy valószínűséggel tisztességes.

Egyetértek :)
 

DeletedUser

Vendég
indulás

Tudja valaki pontosan mikor indul a v11? :cool: légyszi ha van infótok róla help :p
 

DeletedUser

Vendég
Thean, akkor jöhetünk haverommal?elég tapasztaltak vagyunk, ha igen akkor kérlek mond melyik égtájra.
thx.
 

DeletedUser

Vendég
még 10 perc fiuk/lányok!
én észanyugatra megyek, aki gondolja jöjjön északnyugatra és akk mehete a szövi meg a klán :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11352

Vendég
Komolyan mondom tyukos, szégyellem hogy egy klánba voltam veled..........mindegy is.Szerintem nagyon jó ez a v11-es világ, csak a templomot nem komálom.Benézünk mi is haverokkal, de csak a peremre pár hét múlva.:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent