V11 beállításai

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Beállítások
Új játékbevezető
Fiókkezelő: Aktív
Játék sebessége: 1
Egységek sebessége: 1
Építési sor: aktív
Épületek lerombolása: aktív
A bontási idő csökkenthető: nem aktív
A később kezdő játékosok nagyobb szintű épületekkel kezdenek
Morál: aktív (időalapú)
Tanyaszabály: inaktív
Alapvédelem: 20
Áltámadás határa: Inaktív
Kutatási rendszer: Egyszerűsített fejlesztés
Templom: Aktív
Milicia: Aktív
Milicia időtartam: Max. 6 óra
Milicia összehívható: max. 2 faluig
Milicia termeléscsökkentés összehíváskor: 50%
Jutalmak: aktív
Saját magukat fejlesztő barbár falvak: aktív (3000 pontig)
klánháborúk: aktiv
Bónuszfalvak: Tökéletesített bónuszfalvak
Támadások megállítása: 10 Perc
Kereskedők megállítása: 5 Perc
Éjszakai bónusz: aktív 0:00-tól 8:00-ig
Kezdővédelem újonnan csatlakozottaknak: 5 Nap
Maximális arány támadó:védekező között: 20 : 1 az első 60 napban
Támadások érkezésénél másodperc alapú rangsor
Klán maximális létszáma: 100
Legyőzött ellenfelek ranglista aktív, pont alapján
Fiókhelyettesítés: aktív
Fiókhelyettesítés korlátozása hosszútávon aktív, 60 napon felüli fiókhelyettesítés esetén 120 napon belül.
Csak klánon belüli kereskedelem az első 30 napban
Térképrendszer: új térkép
Égtáj kiválasztása: Aktív
Egységek
Íjászok: aktív
Kémrendszer: A kém csapatokat, épületeket, nyersanyagokat láthat, de külső egységeket nem.
Lovag: aktív, találhat tárgyakat
Főnemes
Növekvő főnemes-költségek Aranyérme
Főnemesek maximális hatótávolsága: 200 mező
Hűség csökkentése a főnemes által: 20-35
Hűség növekedése óránként: 1
 

DeletedUser12108

Vendég
Kezdő védelem mennyi idő??
Vagy egyből lehet támadni??:eek:
 

DeletedUser

Vendég

Grepolisba a milícia az a népességből legyártot katona. Tehát nem a barakk kell gyártani hanem a tanyán. :D Grepolisba így van. hogy itt hogy lesz azt nem tudom megnézem bétán. :D

U.i.: Megnéztem és igazam van. :D a tanyába lehet majd itt is csinálni. Ki is próbáltam. Ez akkor jó ha támadnak. Inkább védekezni érdemes velük és csak 6 órára kapod meg a milíciát. Nem tudom hogy tanyától függ-e hogy mennyit kapsz. Nekem bétán a tanyám 3-as és kaptam 20 milíciát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Aki jön az írjon nekem mail-t :D MV és én csinálunk majd 1 klánt :)
 

DeletedUser

Vendég
Na jó,ha márt ennyire megy az előretervezés akkor mi sem maradhatunk ki :p

Én is csinálok egy klánt v11-en a klántársaimmal:),bár valószínüleg csak 2 órától.
Aki szeretne hozzánk csatlakozni az írjon nekem privátba.
 

DeletedUser

Vendég
Milicia ez mi? Érdekkel mert nagyon idegesít hogy nem tudom. :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Mindenkinek...!

Nem tudom hogy eljut ez a levél az illetékesnek..de lenne pár megjegyzésem...v11 el kapcsolatban és úgy általában!

Sajnos azt veszem észre hogy az hogy relative ilyen hamar indulnak az uj világok...tönkreteszik a játékot és az élvezetet..mindamellett hogy egyre kevesebben regelnek a játékra......Miért mondom ezt ?

- Tény hogy a sok sok világ azt eredményezi hogy xy elkezd egy servert és ha megcsapjak..nem áll talpra hanem szerencsét probál az uj világban...ami nem tesz jót egy világnak sem...sajnos tömeges jelenségről van szó !
Én elhiszem hogy kell a pf és hogy minél több világ van annál több pl. egy aktiv játékos által vásárolt prémium...de azért hosszútávon nem kifizetődő....! Át kéne látni és belátni azt hogy igy sajnos a játékosállomány kezd eloszlani és csak nyulványok lesznek...! jó persze van mag a régi világokon de sajnos a 6 os világtol tapasztalható a visszaesés és a vándorlás..ami nagyon nem tesz jót az élvezhetőságnek..egyre kisebbek a világok.....
Jó lenne ezen tanakodni és nemcsak havonta /2 havonta elinditani 1 ujabb világot..sztem....!

Bár ne legyen igazam...de a magyar piac még nem képes ellátni ennyi világot.....


Köszönöm

Monti
 

DeletedUser

Vendég
Monti Amcsin minden héten indul egy világ induljon itt is.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Mindenkinek...!

Nem tudom hogy eljut ez a levél az illetékesnek..de lenne pár megjegyzésem...v11 el kapcsolatban és úgy általában!

Sajnos azt veszem észre hogy az hogy relative ilyen hamar indulnak az uj világok...tönkreteszik a játékot és az élvezetet..mindamellett hogy egyre kevesebben regelnek a játékra......Miért mondom ezt ?

- Tény hogy a sok sok világ azt eredményezi hogy xy elkezd egy servert és ha megcsapjak..nem áll talpra hanem szerencsét probál az uj világban...ami nem tesz jót egy világnak sem...sajnos tömeges jelenségről van szó !
Én elhiszem hogy kell a pf és hogy minél több világ van annál több pl. egy aktiv játékos által vásárolt prémium...de azért hosszútávon nem kifizetődő....! Át kéne látni és belátni azt hogy igy sajnos a játékosállomány kezd eloszlani és csak nyulványok lesznek...! jó persze van mag a régi világokon de sajnos a 6 os világtol tapasztalható a visszaesés és a vándorlás..ami nagyon nem tesz jót az élvezhetőságnek..egyre kisebbek a világok.....
Jó lenne ezen tanakodni és nemcsak havonta /2 havonta elinditani 1 ujabb világot..sztem....!

Bár ne legyen igazam...de a magyar piac még nem képes ellátni ennyi világot.....


Köszönöm

Monti



Ez nem csak egy világ hanem a 7.0 :D
 

DeletedUser

Vendég
Ez igaz ez már uj és szerintem kell egy 7.0 bár nem tudom még milyen
 

DeletedUser11646

Vendég
Üdv Mindenkinek...!

Nem tudom hogy eljut ez a levél az illetékesnek..de lenne pár megjegyzésem...v11 el kapcsolatban és úgy általában!

Sajnos azt veszem észre hogy az hogy relative ilyen hamar indulnak az uj világok...tönkreteszik a játékot és az élvezetet..mindamellett hogy egyre kevesebben regelnek a játékra......Miért mondom ezt ?

- Tény hogy a sok sok világ azt eredményezi hogy xy elkezd egy servert és ha megcsapjak..nem áll talpra hanem szerencsét probál az uj világban...ami nem tesz jót egy világnak sem...sajnos tömeges jelenségről van szó !
Én elhiszem hogy kell a pf és hogy minél több világ van annál több pl. egy aktiv játékos által vásárolt prémium...de azért hosszútávon nem kifizetődő....! Át kéne látni és belátni azt hogy igy sajnos a játékosállomány kezd eloszlani és csak nyulványok lesznek...! jó persze van mag a régi világokon de sajnos a 6 os világtol tapasztalható a visszaesés és a vándorlás..ami nagyon nem tesz jót az élvezhetőságnek..egyre kisebbek a világok.....
Jó lenne ezen tanakodni és nemcsak havonta /2 havonta elinditani 1 ujabb világot..sztem....!

Bár ne legyen igazam...de a magyar piac még nem képes ellátni ennyi világot.....


Köszönöm

Monti

Szia, Monti.
Szerintem meg nem úgy van az:) Aki feladja rögtön mert kinyírták, azzal nincs mit kezdeni. De viszont vannak újabb játékosok, és ők igénylik az új servert:)
 

DeletedUser

Vendég
Beállítások
Új játékbevezető
Fiókkezelő: Aktív
Játék sebessége: 1
Egységek sebessége: 1
Építési sor: aktív
Épületek lerombolása: aktív
A bontási idő csökkenthető: nem aktív
A később kezdő játékosok nagyobb szintű épületekkel kezdenek
Morál: aktív (időalapú)
Tanyaszabály: inaktív
Alapvédelem: 20
Áltámadás határa: Inaktív
Kutatási rendszer: Egyszerűsített fejlesztés
Templom: Aktív
Milicia: Aktív
Milicia időtartam: Max. 6 óra
Milicia összehívható: max. 2 faluig
Milicia termeléscsökkentés összehíváskor: 50%
Jutalmak: aktív
Saját magukat fejlesztő barbár falvak: aktív (3000 pontig)
klánháborúk: aktiv
Bónuszfalvak: Tökéletesített bónuszfalvak
Támadások megállítása: 10 Perc
Kereskedők megállítása: 5 Perc
Éjszakai bónusz: aktív 0:00-tól 8:00-ig
Kezdővédelem újonnan csatlakozottaknak: 5 Nap
Maximális arány támadó:védekező között: 20 : 1 az első 60 napban
Támadások érkezésénél másodperc alapú rangsor
Klán maximális létszáma: 100
Legyőzött ellenfelek ranglista aktív, pont alapján
Fiókhelyettesítés: aktív
Fiókhelyettesítés korlátozása hosszútávon aktív, 60 napon felüli fiókhelyettesítés esetén 120 napon belül.
Csak klánon belüli kereskedelem az első 30 napban
Térképrendszer: új térkép
Égtáj kiválasztása: Aktív
Egységek
Íjászok: aktív
Kémrendszer: A kém csapatokat, épületeket, nyersanyagokat láthat, de külső egységeket nem.
Lovag: aktív, találhat tárgyakat
Főnemes
Növekvő főnemes-költségek Aranyérme
Főnemesek maximális hatótávolsága: 200 mező
Hűség csökkentése a főnemes által: 20-35
Hűség növekedése óránként: 1
jó lesz
már más szerveren játszottam evvel a fejlesztéssel :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent