THE Devil Reaper

  • Témaindító DeletedUser12673
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Dark, te az eddigiek alapján kb minden klánnak ennyit adtál....a sajátodat kivéve hát persze...
 

DeletedUser16178

Vendég
én nem adok ilyen napokat, az is lehet hogy valami Kuka BT. nevű ratyi klán lesz a top1 ki tudja....én drukkolok a sajátomnak és a Sziklának azt ennyi :)

HÁHÁHÁHÁ Hát ez jó volt :)

mini megmondta a frankót :D

Dark, te az eddigiek alapján kb minden klánnak ennyit adtál....a sajátodat kivéve hát persze...


Látod ? :)
és eddig mindig be is jött :D
a sajátomét kivéve persze ^^
mert mi mindig tovább húzzuk mint kéne ugye ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem arról van szó, hogy ti tovább bírjátok mint kéne, hanem hogy minden klánt leszólsz szinte, aminek a nevét még nem hallottad....képzeld a v19 jelenlegi topjai között én is csak néhányat ismerek föl, mégse mondom azt a többire hogy ez mi, meg fog bukni tuti....
 

DeletedUser12673

Vendég
1 hetet nem többet.
A nagy unalomba fogtok belepuszulni,aztán jöhet a besárgulás :D:D:D

1het,hat enel azert tobbet szerintem:)
azert ismerem a tagjaimat anyira h nagyabol tudjam h mire kepesek,s jo parjukal egyut jatszok v18-an(vanak kik mas neven vanak mint en pl),vanak akikel mas szerveren jatszotam egyut,de van akit meg ensem ismerek de a taglistam fojamat tisztitas allat,majd meglasuk h medig birjuk s medig nem:D
 

DeletedUser12673

Vendég
Minden esélyetek meg van, hogy jelentős eredményt érjetek el. Legyetek kitartóak és aktívak!
Sok sikert!

mind2 megvan!
koszi!
csak azert nyitotam meg eszt a temat h lasam a hozaszolasokat,egy uj klanrol s egy ojan oszealitasrol ami kise fura a tagok koszt,de aktivak s kitartoak:D
 

DeletedUser12554

Vendég
Azért ezen jót nevettem. Elvileg mihaly111=lotus.2.

Na akkor:

"Téma szia!

Társalgási partner lotus.2.

lotus.2. ma 14:00 órakor
szia!ertelmes jatekosnak latszol,ezert nemszeretnem elrontani a jatekodat ijen hama de megkerlek kezd ujra ,elob utobb ugyis ujrakell majd kezdjed es most meg lehet esejed a szelen a sok barbi koszt!"


Szóval...azért ennyire ne akard, hogy eltűnjenek a társaim onnan. Ez nem egy Okos játék. Először is: lejáratod magad, másrészt pedig nem vet rátok jó fényt!

Shadow
 

DeletedUser14709

Vendég
Azért ezen jót nevettem. Elvileg mihaly111=lotus.2.

Na akkor:

"Téma szia!

Társalgási partner lotus.2.

lotus.2. ma 14:00 órakor
szia!ertelmes jatekosnak latszol,ezert nemszeretnem elrontani a jatekodat ijen hama de megkerlek kezd ujra ,elob utobb ugyis ujrakell majd kezdjed es most meg lehet esejed a szelen a sok barbi koszt!"


Szóval...azért ennyire ne akard, hogy eltűnjenek a társaim onnan. Ez nem egy Okos játék. Először is: lejáratod magad, másrészt pedig nem vet rátok jó fényt!

Shadow

Az de kemény...

wuhahaahhahahahahhahahahhahaahhahhahaa...
 

DeletedUser16098

Vendég
próba szerencse ! :) De én úgylátom két "nagy" klán már elkezdett itt szóháborúzni! :)
 

DeletedUser12554

Vendég
próba szerencse ! :) De én úgylátom két "nagy" klán már elkezdett itt szóháborúzni! :)

Hátrább az agarakkal.:) Ne nézz le senkit sem, minket sem és a szájhősöket sem! Nem azért írtam ide, hogy ilyen hsz-eket pakoljatok, hanem hogy számonkérhessem ezt azon aki küldte!
 

DeletedUser16098

Vendég
Nem nézlek le titeket ,mivel a ti klánotokat nagyra tartom v16-on elért sikereik miat ,míg a devil pedig jó tagokkal van megáldva ,és ügyesnek tűnnek ! :) Általában az ilyen dolgok miatt komoly nézeteltérések jöhetnek létre ! :)
 

DeletedUser12554

Vendég
Nem nézlek le titeket ,mivel a ti klánotokat nagyra tartom v16-on elért sikereik miat ,míg a devil pedig jó tagokkal van megáldva ,és ügyesnek tűnnek ! :) Általában az ilyen dolgok miatt komoly nézeteltérések jöhetnek létre ! :)

Nekem csak ennyi a bajom, a társaik nem igazán érdekelnek.:) Közben egy másik klán aki nevezetesen még a 30-ban sincs ultimátumot küldött nekünk, amíg nem tudattam vele, hogy én vagyok az Alapító, onnantól kezdve kicsit megváltozott.:)
 
Fent