THE Devil Reaper

  • Témaindító DeletedUser12673
  • Kezdés ideje

DeletedUser16098

Vendég
Nem szoktam tippelgetni :D amúgy nem jelent még semmit az ,hogy valaki jelenleg az élben van :) De az jelenthet már ,hogy LET-ben hogy áll ,mivel így látható ,hogy melyik klán pucolja legagresszívebben a területeit ! :)
 

DeletedUser12554

Vendég
Nem szoktam tippelgetni :D amúgy nem jelent még semmit az ,hogy valaki jelenleg az élben van :) De az jelenthet már ,hogy LET-ben hogy áll ,mivel így látható ,hogy melyik klán pucolja legagresszívebben a területeit ! :)

Viszont maradéktalanul nem lehet kipucolni semmit egyenlőre. Ezért szerintem még felesleges a katonákat pazarolni. Jó lesz az a farmolásra is.:)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem csak ennyi a bajom, a társaik nem igazán érdekelnek.:) Közben egy másik klán aki nevezetesen még a 30-ban sincs ultimátumot küldött nekünk, amíg nem tudattam vele, hogy én vagyok az Alapító, onnantól kezdve kicsit megváltozott.:)

huha, ez engem is érint kicsit, ki az??
én meg pl olyanokat hallottam hogy ti a Szikla ellen akartok menni...
 

DeletedUser

Vendég
nem voltam benne biztos, de valami infót kaptam, és hát elgondolkoztam igaz e.....persze, most hogy a külsőn ezt mondod nem jelenti azt h igaz is (nyilván nem kürtölöd világgá előttük is hogy mit akarsz) de nem zárom ki
 

DeletedUser12673

Vendég
Azért ezen jót nevettem. Elvileg mihaly111=lotus.2.

Na akkor:

"Téma szia!

Társalgási partner lotus.2.

lotus.2. ma 14:00 órakor
szia!ertelmes jatekosnak latszol,ezert nemszeretnem elrontani a jatekodat ijen hama de megkerlek kezd ujra ,elob utobb ugyis ujrakell majd kezdjed es most meg lehet esejed a szelen a sok barbi koszt!"


Szóval...azért ennyire ne akard, hogy eltűnjenek a társaim onnan. Ez nem egy Okos játék. Először is: lejáratod magad, másrészt pedig nem vet rátok jó fényt!

Shadow
szia!
hat egy probalkozast megert de ha nem akarja hat nem,de h a vezerhez futot egybol ez mar valami:D
o is valaszolhatot volna nyugotan:)
en nem akarom h eltunjenek,jok ott meletem,szeretem mindig is az aktiv szomszedoka,jot lehet harcolni veluk,amit en imadok!
S miko egy jatekos nem valaszol egy levelre az meg aszt jelenti a szememben h nem tisztel,ami nemszep dolog!
S a masik dolog h ne becsuj le minket mert meg soha nem latad a klan nevet vagy az en nevemet a toposok kozot mert en sosem voltam topos s nem is kivankozok,en mindig a klan erkeit nesztem,es nezem tovabbra is!s amiert nem latad a klan nevet meg soha az azert van mert a vilag eloregisztarlasa kozben talaltam ki!
 

DeletedUser12554

Vendég
szia!
hat egy probalkozast megert de ha nem akarja hat nem,de h a vezerhez futot egybol ez mar valami:D
o is valaszolhatot volna nyugotan:)
en nem akarom h eltunjenek,jok ott meletem,szeretem mindig is az aktiv szomszedoka,jot lehet harcolni veluk,amit en imadok!
S miko egy jatekos nem valaszol egy levelre az meg aszt jelenti a szememben h nem tisztel,ami nemszep dolog!
S a masik dolog h ne becsuj le minket mert meg soha nem latad a klan nevet vagy az en nevemet a toposok kozot mert en sosem voltam topos s nem is kivankozok,en mindig a klan erkeit nesztem,es nezem tovabbra is!s amiert nem latad a klan nevet meg soha az azert van mert a vilag eloregisztarlasa kozben talaltam ki!

Én mindent elhiszek, de: Szerinted miért nem válaszolt? Mivel ez egy rejtett fenyegetés. Ezért írtam én, mint látod én is a klán érdekeit szolgálom. Így szolgálom a társaimat is egynénileg, pl ezzel. Ide azért tettem fel, hogy választ kapjak a kérdésre, ha a játékban esetleg nem adnál rá pontos feleletet.
 

DeletedUser12673

Vendég
en a jatekban is meg itt is ugyan ojan valaszt adok,csak aszt titkolom amit kell,s amit muszaj:D
nemvagyok ketszinu h itt mast irjak s a jatekban mast!
a levelet meg inkabb azert raktad fel h mutazsd meg mindenkinek h mijen is vagyok de aszt nem tudjatok h valoban mijen vagyok,mindenek oka van,s minden cselekedetem strategiaval teszem,mert nekem anno aszt tanitota a mesterem s vezerem corleone89(volt mas mestererm is),h mindent gondoj at,jatszodjal strategiavl es ne rohany neki a falnak fejel,s aszt is tanitota h tiszteld a masik jatekosokat is meg ha nem is ismered!
napi 10levelet kapok ismeretlen jatekosoktol tobb temaval akpcsoltban amire egyesek nem is valaszolnanak de en tisztelem,meg ha nem ismerem es valaszolok a levelere,enyi tiszteletet o is megadhatot volna o is,es nem egy elrejtet fenyeges volt,mert nem szeretek fenyegetni senkit(nem sulyedek le odaig h fenyegetozek),s nem is szeretem ha valaki megprobal engem fenyegetni...sokan megprobaltak v18-an de nemvalt be,csak felhergeltek!
szoval viszaterve a levelhez:en csak anyit akartam h konyitsem meg a jatekot neki es nekem is,semi elrejtet uzenet nem volt bene:):p
 

DeletedUser12554

Vendég
en a jatekban is meg itt is ugyan ojan valaszt adok,csak aszt titkolom amit kell,s amit muszaj:D
nemvagyok ketszinu h itt mast irjak s a jatekban mast!
a levelet meg inkabb azert raktad fel h mutazsd meg mindenkinek h mijen is vagyok de aszt nem tudjatok h valoban mijen vagyok,mindenek oka van,s minden cselekedetem strategiaval teszem,mert nekem anno aszt tanitota a mesterem s vezerem corleone89(volt mas mestererm is),h mindent gondoj at,jatszodjal strategiavl es ne rohany neki a falnak fejel,s aszt is tanitota h tiszteld a masik jatekosokat is meg ha nem is ismered!
napi 10levelet kapok ismeretlen jatekosoktol tobb temaval akpcsoltban amire egyesek nem is valaszolnanak de en tisztelem,meg ha nem ismerem es valaszolok a levelere,enyi tiszteletet o is megadhatot volna o is,es nem egy elrejtet fenyeges volt,mert nem szeretek fenyegetni senkit(nem sulyedek le odaig h fenyegetozek),s nem is szeretem ha valaki megprobal engem fenyegetni...sokan megprobaltak v18-an de nemvalt be,csak felhergeltek!
szoval viszaterve a levelhez:en csak anyit akartam h konyitsem meg a jatekot neki es nekem is,semi elrejtet uzenet nem volt bene:):p


"nemszeretnem elrontani a jatekodat ijen hama de megkerlek kezd ujra ,elob utobb ugyis ujrakell majd kezdjed es most meg lehet esejed a szelen a sok barbi koszt!"

Ugyan dehogy...semmi rejtett célzás, hogy ha nem kezdi újra ki lesz irtva... tényleg semmi.:)
 

DeletedUser12673

Vendég
ahogy iratm elobb utobb.....az lehet holnap de lehet egy ev mulva is,vagy a vilagvegen is:D
ez nem fenyegetes,ez csak javaslat volna szamara:D
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 

DeletedUser15525

Vendég
Azt hiszem, Titeket is érint a levél tartalma:)

[SPOIL]deadly shadow ma 22:21 órakor
Tisztelt Klán!

2 dolgot szeretnék közölni!

Az első: kazako-t kineveztem a Déli-Lovagok parancsnokává. Így azok akik messze kerültek a Centrumtól, innentől az Ő irányítása alá kerülnek. Természetesen a központ sem veszi le rólatok a szemét!

Sikerekben gazdag együttműködést kívánok!

A második dolog:
Az előző intézkedést a Devil klán agresszív hangvételű levelei és toborzása végett léptük meg. Ezzel a húzásukkal magukra hívták a vészt. Hamarosan elkezdünk készülődni egy esetleges háborúra. Mi nem fogunk kezdeményezni! Egyenlőre felderítünk tagokat, aztán várunk, hogy eltaknyoljanak a falaink alatt. Az idő nekünk dolgozik. Türelmesen kívárjuk!

A CoRD és a Devil klán blokád alatt áll álltanunk, mivel gyakorlatilag 100%-ban körbe vannak véve a tagjainkkal. Ez nekünk helyzeti előny. Leginkább a Déli-Lovagjaink vannak arrafelé, nem kevés faluval. Elvárjuk tőlük, hogy kitartsanak, amíg mi innen segítünk nekik. Még nem vagyunk a foglalási státuszban, de 1-2 hét és arra is sor kerül. Szeretnénk, minél nagyobb területeket a Déli szektorban, így erősítve a társaságot, az adott régióban.

Akik a Center-ben vannak:
Készüljetek fel, mert 3-4 nap múlva elkezdjük kipucolni a K45 ezen részét. Akik északabbra vannak, azoktól is elvárható, hogy irtsák akiket csak lehet.

Körülbelül ennyit szerettem volna! Mindenki készülődjön!

Tisztelettel:
Shadow Vezér
Hadvezér-Parancsnok[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
erről a vezér-hadvezér parancsnok-ról a Diktátorc. film jut eszembe...admirális generális....
 

DeletedUser12673

Vendég
Azt hiszem, Titeket is érint a levél tartalma:)

[SPOIL]deadly shadow ma 22:21 órakor
Tisztelt Klán!

2 dolgot szeretnék közölni!

Az első: kazako-t kineveztem a Déli-Lovagok parancsnokává. Így azok akik messze kerültek a Centrumtól, innentől az Ő irányítása alá kerülnek. Természetesen a központ sem veszi le rólatok a szemét!

Sikerekben gazdag együttműködést kívánok!

A második dolog:
Az előző intézkedést a Devil klán agresszív hangvételű levelei és toborzása végett léptük meg. Ezzel a húzásukkal magukra hívták a vészt. Hamarosan elkezdünk készülődni egy esetleges háborúra. Mi nem fogunk kezdeményezni! Egyenlőre felderítünk tagokat, aztán várunk, hogy eltaknyoljanak a falaink alatt. Az idő nekünk dolgozik. Türelmesen kívárjuk!

A CoRD és a Devil klán blokád alatt áll álltanunk, mivel gyakorlatilag 100%-ban körbe vannak véve a tagjainkkal. Ez nekünk helyzeti előny. Leginkább a Déli-Lovagjaink vannak arrafelé, nem kevés faluval. Elvárjuk tőlük, hogy kitartsanak, amíg mi innen segítünk nekik. Még nem vagyunk a foglalási státuszban, de 1-2 hét és arra is sor kerül. Szeretnénk, minél nagyobb területeket a Déli szektorban, így erősítve a társaságot, az adott régióban.

Akik a Center-ben vannak:
Készüljetek fel, mert 3-4 nap múlva elkezdjük kipucolni a K45 ezen részét. Akik északabbra vannak, azoktól is elvárható, hogy irtsák akiket csak lehet.

Körülbelül ennyit szerettem volna! Mindenki készülődjön!

Tisztelettel:
Shadow Vezér
Hadvezér-Parancsnok[/SPOIL]

en is megkaptam eszt a levelet,s ere mar akkor gondoltam amikor ram irt a jatekban....en nem torom magamat,de csak anyit mondok neki ha akar jojon szivesen varjuk,nem felunk,s amit v16-on ert el, en aszt inkabb nem is komentalnam,de jot nevetunk a vezetosegiben h mivel veri a melet:))

jah s ne gyere ojanokal h "en jol ismerem a CNN vezetoseget" mert ez sem erdekel engemet....valahol olvastam eszt de most hirtelen meg nem jut eszembe:D

s en semifele blokadot nem latok meg,az h van par tagotok meletunk az nem blokad:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
deadly beidézett levele szíven ütött :)
Gondolom a játék ezen szakaszában a kontinens kipucolását a lándzsás farmolókkal képzeli el...
Mert már legyártott néhány darab bárdost és majd ezen egységekkel akar falukat foglalni ^^
hiszen nincs még nagyobb az 500 pontosnál sem :D
Meg ez a hadvezéri gondolat ...
Jó dolog a kiráykodás ,csak ahhoz fegyverek is kellenének .
Az pedig nincs .
egyébként meg asszem külső fórumon levelezés közlése tilos.
 

DeletedUser

Vendég
mert neked a jelmondatod vagy mid wildcattel, nem tartalmaz beidézett levelet.....
 
Fent