TESZT jelentkezők

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser876

Vendég
Ott leszek egy darabig és segítek a tesztelésben!
Végig nem maradok(max.1-2 órát), mert nem szerettem a magyar speed-et. Segítenék viszont amiben tudok, mert érdekel a fejlesztés! A jutalom nem érdekel annyira. :D

F1
 

DeletedUser12673

Vendég
1-igen!2-igen!3-a huseg is all!4-viszalehet hivni!5-nem!6-mind 2 jatekos azt fogja kapni h x meglatogata y jatekost!7-a csapatok viszaternek a faluba!8-bemejunk a bealitasokba majd az alvas modba,otan kivalaszuk h mejik nap inditsuk,majd h hany orakor es hogy hagy orat legyen bekapcsolva!
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet tesztelni :)

Direkt írtam embernek, hogy támadjon meg, üres a falu
visszaír Mi neki ebből haszna? :)
most épp alszok ott, még 1 óra kb :)
 

DeletedUser8560

Vendég
nem mondod, hogy nem támadott meg?
ó szent sajtosszendvics.
 

DeletedUser12386

Vendég
Valaki megmondaná,hogy hol kell válaszolni a teszt kérdésekre?köcce....
 

DeletedUser8560

Vendég
Ide tegyétek be kérlek a válaszokat, köszönöm a segítséget!
A válasszal együtt azt is szeretném kérni, hogy aki nem azon a néven játszik mint ahogy fórumozik, az szóljon, mert holnap jóváírom a pontokat.

Még egyszer köszönöm mindenkinek, hogy segít.

Sajtmacska
 

DeletedUser8560

Vendég
1.Igen lehet akkor is aktiválni az alvó módot.
2.Igen lehet.
3.Ilyenkor minden úgy marad,mint akkor amikor beraktuk alvó módba.(nem megy a hűség felfele)
4.Vissza lehet hívni.
5.Nem lehet.
6.Ilyenkor nem tudják támadni a játékost,mert alvó módban van.A támadó játékos azt látja,hogy alvó módban vagy, mégpedig úgy, hogy a falvadat más színnel fogja jelölni a térkép,mint a többit.Ilyenkor csak annyit kapnak jelentésbe,hogy meglátogatta xy a faludat.
7.Nem lesz támadás,vissza megy a faluba a támadó serege.
8.A beállítások>>alvó mód beállítási funkció alatt érhető el ez a beállítás,itt be lehet állítani,hogy mikor kezdődjön el az alvó mód és,hogy mennyi ideig tartson.

alex2613
 

DeletedUser876

Vendég
Nálam nem müxik vagy borzasztóan nem értek valamit.
Megpróbáltam aktiválni, de nem engedte, kiírta, hogy mikor lehet majd aktiválni leghamarabb. Megpróbáltam több időponttal. Másodperccel, perccel, több módon. NEM! Megpróbáltam múlt időbe egy kisidőutazásra bírni. :D Be akartam állítani 5 perccel az aktuális időpont után.
Gondoltam, hogy aktiválni fog, ezt ki is írta, de én nem tudtam belenyúlni! Igazán tesztelni nem tudtam, mert egy kedves barátom megtámadott és tanított játszani!
Lehet nagyon elku..am valamit, de jobb ha szólok, talán a bötéskedésem segít másnak!

[SPOIL]
2011-03-11_004944pot_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
2011-03-10_230733_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
2011-03-10_230821_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
2 óra hosszat nem enged játszani, ha fenn leszek benézek majd:
[SPOIL]
2011-03-11_003206_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
HOHO
Nem más színű az alvó emberke a térképen!
teljesen ugyanolyan, mint a többi, nem lehet megkülönböztetni
csak jelentésből láttam, hogy alszik...
nyíllal jelöltem, melyik falu.
printscreen előtt, és után is támadtam, alszik, és ugyanolyan, mint a többi

[SPOIL]
alszik_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]


egyébként ha meg beteszem azokat a válaszokat a tesztkérdésekre (anélkül, hogy ténylegesen kipróbáltam volna), akkor is megkapom prémiumot? :)
Pl nem foglaltak, amikor bekapcsoltam alvó módot, így nem tudtam kipróbálni hogy hűség megy vagy sem.

[SPOIL]1.Igen lehet akkor is aktiválni az alvó módot.
2.Igen lehet.
3.Ilyenkor minden úgy marad,mint akkor amikor beraktuk alvó módba.(nem megy a hűség felfele)
4.Vissza lehet hívni.
5.Nem lehet.
6.Ilyenkor nem tudják támadni a játékost,mert alvó módban van.A támadó játékos azt látja,hogy alvó módban vagy, mégpedig úgy, hogy a falvadat más színnel fogja jelölni a térkép,mint a többit.Ilyenkor csak annyit kapnak jelentésbe,hogy meglátogatta xy a faludat.
7.Nem lesz támadás,vissza megy a faluba a támadó serege.
8.A beállítások>>alvó mód beállítási funkció alatt érhető el ez a beállítás,itt be lehet állítani,hogy mikor kezdődjön el az alvó mód és,hogy mennyi ideig tartson.[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
elég nagy szemétség az, hogy kötelező jelleggel kicsap a játékból az alvó mód..
aki nem tud játszani, az kapcsolja be, de aki tud és akar is, azokat miért kell erőszakkal kidobni a játékból?
 

DeletedUser

Vendég
1-Igen!
2-Igen!
3-Minden marad, a hűség sem mozdul!
4-Vissza lehet hivni!
5-Nem!
6-Ilyenkor a térképen más szinnel lesz jelölve a falu(bár a Speed tesztkörön nem volt más szinnel jelölve senki), igy mind a kettő játékos azt kapja, hogy xy játékos meglátogatta!
7-A támadás sikertelen, a csapatok visszatérnek a faluba!
8-Beállitások---Alvó mód---Itt be tudjuk állitani, hogy mikor kezdődjön és, hogy milyen hosszú legyen!
 

DeletedUser876

Vendég
Háááát sikerült aktiválnom egy óra hosszára most 12:50-kor!

A WIKI-ben olvastam:

Az alvó mód aktiválásához kattints a beállításokra és ott az alvó módra. Ott megadhatod a kezdetét és a végét. Ügyelned kell azonban a szabályokra: legalább egy órával kezdés előtt aktiválnod kell, van minimális és maximális időtartama.

Néhány percre a kezdés előtt is engedte aktiválni magát! Azt hiszem olyan 8 perccel a beállított alvás mód aktiválása előtt. Próbáltam 2 perccel későbbre, ezt nem engedte!

Ha beállítottuk az időt akor nem lehet visszavonni, illetve elodázni a kezdést.

[SPOIL]
2011-03-11_125937pir_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
1-Igen!
2-Igen!
3-Minden marad, a hűség sem mozdul!
4-Vissza lehet hivni!
5-Nem!
6-Ilyenkor a térképen más szinnel lesz jelölve a falu(bár a Speed tesztkörön nem volt más szinnel jelölve senki), igy mind a kettő játékos azt kapja, hogy xy játékos meglátogatta!
7-A támadás sikertelen, a csapatok visszatérnek a faluba!
8-Beállitások---Alvó mód---Itt be tudjuk állitani, hogy mikor kezdődjön és, hogy milyen hosszú legyen!

:D
 

DeletedUser8560

Vendég
joska
Junior Member

Csatlakozott: 11-03-10

Olvasatlan #2823 Ma, 11:59 Ugrás a tetejére Üzenet javítása/törlése Válaszol idézettel Hozzászólás összetett idézése Gyors válasz erre az üzenetre
nem tudom hova kell ide teszem be az ALVÁSMÓD TESZTET
1. nem lehet aktiválni
2.lehet aktiválni
3.áll a hüség
4.vissza lehet hivni
5.nem lehet
6.meglátogatta a faut azt átja a támado a támadatodd az semmit
7.beérnek a támadások még
8.beállitások,alvás üzemmod,és a legkorábbi és legkésöbi között kell lenni és az idötartamba is min.max.közöt kell lenni
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent