TESZT jelentkezők

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Ma éjjel induló 22:30-04:00, a játékban nem szereplő teszt speed körre tesztelőket keresünk.
A kör 1300ig fog futni, a későbbi játék és technikai tesztek kedvéért.

A kitett kérdésekre kellene szépen válaszolni minden tesztelőnek, és ahol lehet, print screent is kell készíteni. Cél az, hogy bár a hivatalos válaszokat ismerjük, azért teszten is futtassuk át az alvó móddal kapcsolatban felmerült kérdéseket.

Ezért bár nem tudom hányan jelentkeztek, de az első 30 a tesztkérdéseket megválaszoló embernek 60 pontot írok jóvá.

A kör alatt a supp nem fogja ellenőrizni a szabályszerű játékot, mert a teszt a cél.

A segítségetek köszönöm!

Beállítások:
Nincs blokkolva IP egyezés, van helyettesítés. Alvás aktív, 1 óra minimum és 2 óra maximum időtartammal. Minimum 1, maximum 2 óránként kell betenni.

Kérdések:

1. Ha foglalás vagy épp aktív támadás megy egy játékosra, akkor mi történik az alvó móddal? lehet e aktiválni?
2. Lehet -e aktiválni az alvó módot akkor, ha hűség nem 100%?
3. alvó mód alatt a csökkentett hűség töltődik -e vissza vagy az is áll?
4. Ha erősítések vannak az alvó módban lévő faluban, azokat vissza tudom hívni?
5. Lehet támogatást küldeni alvó módban lévő faluba?
6. Mi történik, ha alvó módban támadják a játékost? Mit lát a támadott, és mit a támadó?
7. Mi lesz, ha támadsz és közbe rakod be az alvó módot? mi történik a már úton lévő támadásokkal?
8. Hogy kell beállítani (kicsit részletesebben)?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12347

Vendég
Éjjel mikor fog indulni ?

Köszönöm :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
jeletkezés

Én is menék ha lehet hogy tudunk majd belépni?? Ugyan ugy mind edig a spedekre?? elöre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser

Vendég
Benne vagyok
legalább meglátom, milyen is egy ilyen tesztpálya :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Miért is ne, megyek, ha lehet, ingyenkör. Habár a kérdések nagy részére enélkül is könnyű válaszolni.
 

DeletedUser12673

Vendég
en is jelentkezem!en is kivancsi vok h hogyan tudunk majd bejelentkezni?
 

DeletedUser8560

Vendég
Köszönöm.
Amit lehet kivettem a blokkolások közül, engedéllyel.
Az első 100-as PF határt nem tudom módosítani, bővíteni, sajnálom.

sajt
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent