Világ 57 Társalgó

Gummikuh

Well-Known Member
A reakció pontszáma
338
A magyar népmesék szerint szerencséd lesz, ha öreganyádnak szólítod. Próbáld ki ;)
 

ati.mached

Well-Known Member
A reakció pontszáma
4.110
izé
utóbbi 1-2 napban volt szerencsém Bogyóhoz, Syntexhez és NovaLeehez.
abszolút jól kezelték a dolgokat
készségesek voltak és korrektek
nekem egy szavam nem lehet rájuk.
csak így tovább
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Az érettségi előtti heteket én végigtanultam...
V13-on:eek:
(Védekezés, védekezésből-támadás, és csoportos támadás szervezés)

Ennek ellenére minden rendben ment ;) Sőt, talán oldott a helyzeten, és görcsölés nélkül, nyugodtabban oldottam meg a feladatokat.

De nem ajánlom, mert nem biztos, hogy mindenkinél beválik! :p

Érettségire el sem lehet menni úgy, hogy miután hazaérsz nem első hogy csekkold a falvad :D Esetleg kirakatod magad, mert meg kellett vágnod egy vonatot alatta :D Csak nem szabad túlzásba vinni ;)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ezúton is szeretnék gratulálni mindkét 300 kláncsaládnak :)
Egyik sem tudja mi az a tisztesség sajnos.. Az szerintem nem igazán fair play hogy 2 klán MNT-ben van aztán az egyik támadja a másikat és mikor írunk a vezérüknek hogy mégis mi ez? Akkor annyi a válasza hogy mi bontottuk veletek csak nem szóltunk nektek. A másik pedig hogy a 2 klán szövetségben van elméletileg mert a vezérük igent mondott csak "elfelejtette" beírni a másik klánt és másnap meg hirtelen megváltoztatja a véleményét és jönnek a kardocskák folyamat :)
Kár hogy egyre jobban elvész a tisztesség ebből a játékból..
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ezúton is szeretnék gratulálni mindkét 300 kláncsaládnak :)
Egyik sem tudja mi az a tisztesség sajnos.. Az szerintem nem igazán fair play hogy 2 klán MNT-ben van aztán az egyik támadja a másikat és mikor írunk a vezérüknek hogy mégis mi ez? Akkor annyi a válasza hogy mi bontottuk veletek csak nem szóltunk nektek. A másik pedig hogy a 2 klán szövetségben van elméletileg mert a vezérük igent mondott csak "elfelejtette" beírni a másik klánt és másnap meg hirtelen megváltoztatja a véleményét és jönnek a kardocskák folyamat :)
Kár hogy egyre jobban elvész a tisztesség ebből a játékból..
Te meg mit csinálsz 57-en? xD
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Te meg mit csinálsz 57-en? xD

Bohóckodtam egy kicsit.... :) Régi haverom felkért (csavargo20) hogy segítsek neki a Venom klán vezetésébe.. Én belementem mert miért is ne? Aztán lett egy fuzió az E.E klánnal meg az ATl-el aztán a másik 300 kláncsalád (a sipi féle) megszegte a szavát azt bontották a szövetséget. Ezáltal mindkét 300 kláncsalád közé beszorultunk.. csavargo besokalt kilépett és csinált egy másik klánt és most a régi tagságát viszi magával.. Én pedig szerintem lépek rá eszméltem v57en arra hogy többé egy klánhoz sem akarok tartozni mert a mai kh-ban kb. 90%-a tisztességtelen módszerekkel játszik. (tisztelet a kivételnek)
 

DeletedUser19839

Vendég
Csatlakoznék sikamaru szavaihoz.
Csak most épp BenSolo-ról és a klánjáról lenne szó.

Ben Solo szept 25, 18:07
..
Az igazság az, hogy nem keresek túl sok szövetségest, sokkal inkább az érdekel, hogy mi is folyik most a klánok közt, hazugságok vannak-e vagy sem, mert sok mindent hallok vissza manapság.

Üdv, BS

Ben Solo szept 25, 18:47
...


Nem az a vicces számomra, h ennyi emberrel kell összefogniuk, hogy nyerjenek, hanem az a vicces, hogy totálisan leszarja a többi klánt, én meg az ilyesmit nem szeretem(magyarázat: a csigákról beszél, legalábbis szerinte)... én komolyan gondolok dolgokat, azért kötök valakivel valamit, hogy az tartós legyen.
Bár tény, nem tudom a megállapodásuk okait.



Na nézzük csak:
- PindúrPandúrok(1) védőket küldenek a KoR-nak (sőt update, már elkezdtek beolvadni az alklánba)
-A csigák elleni háborúban a KoR oldalán harcol a WD(2) és a HODOR (3)
-Az APH(legalábbis egy jórésze), hogy mentse a bőrét bemeneküld a KoR-hoz és megalakult az alklánjuk, az F O (4).
-Elysium(5) klán "valami csoda folytán" másodpercre pontosan akkorra támad, mint a KoR
- Kopasz féle 300 (6-7-8) szintén másodpercre pontosan ugyanakkorra küld támadásokat, fake vonatokat, mint a KoR. Micsoda véletlenek...

"Az igazság az, hogy nem keresek túl sok szövetségest".. WUT??

HCS+VCS=94fő
PP+HODOR+WD+F O+Elysium+Sparta=147+Sparta=321 (Persze egész Spártát nem helyes idevenni, ezért írtam le külön is, de akkoris, majdnem 4x annyi ember)
Pontokat had ne kelljen összeadnom:)

"Nem az a vicces számomra, h ennyi emberrel kell összefogniuk"
Most akkor ki fog össze a világgal a másik klán ellen?o_O
Lassan meglesz a Sipi féle 300 és az MNT is remélem, én nagyon szurkolok :D
Szeretem, amikor egy klánvezér ennyire ellent mondd saját magának :)

"hanem az a vicces, hogy totálisan leszarja a többi klánt, én meg az ilyesmit nem szeretem... én komolyan gondolok dolgokat, azért kötök valakivel valamit, hogy az tartós legyen."
Persze, aztán megidézik Eklézsiást(hamár úgyis a szerón van) és 321 fővel, 9 klánból létrehoznak egy technikai klánt.
Biztos vagyok, hogy egyik szövi sincs lesz*rva, kölcsönös segítségen alapul és a csigákon egy esetleges felülkerekedés után, ugyanolyan tartós maradna...:)


Egyesek miket össze tudnak hordani, hazudni, vádaskodni stb. csak azért, hogy a klánuk kicsit előrébb jusson..
Csak tudnám mi ösztönzi azokat, akik összeállnak egy ilyen vezérrel. (sok belső > becsület?):(
 

DeletedUser18312

Vendég
Sziasztok!

Szerintem nem kell itt a külsőn a másikat szapulni. Játszunk egy jót és élvezzük a játékot.
Ben sem itt külsőn kezdte el ellenetek a lejárató kampányt. A Hcs is Kal, APH..Szövetségesekkel kezdte a szerót(+alklán).

Ben felismerte hálisten az elején, hogy egyedül halálra ítéli a csapatát. A mostani helyzetünk meg őt igazolja.
Dipo kapcsolatait se rúgta fel, és nem szúrta őket hátba. Egyenesen, gerinccel tisztán játszik, vagy ez baj?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent