Világ 57 Társalgó

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Moderátor /egy meghatározás szerint/ :
"Az a személy, aki útmutatást nyújt, valamint irányítja egy közösség beszélgetését."

Gyengébbek kedvéért kiemeltem 2 igét!
Nem abból áll a feladata hogy hetente egyszer benéz s a teljes homályáról tanúbizonyságot téve feltesz egy 'mi történt a szerón' stílusú kérdést s ezzel azt hiszi témát indított!
Abban sem merül ki, a szó által meghatározott tevékenység hogy 'moderálás' címszó alatt idétlenül törölgetve vannak topicok, hsz-ek. Lássátok az elmúlt szerók eseményeit.
Csak az ostobák s alkalmatlanok nyúlnak egyből a végső, ismétlem a végső moderátori eszközhöz a törléshez. A bölcsebbek használják a definícióban szereplő nyújt, s irányít szavak adta teljes irodalmi/kommunikációs eszköztár adta lehetőségeket!

Tehát kíváncsian várom hogy Te milyen affinitásokkal és kompetenciával birsz ebben a szerepkörödben itt!

üdv: Wolf.

Kedves MrWolf!

Én a konstruktív viták embere vagyok, megnyugodhatsz, tőlem nem fogsz ok nélküli törölgetést, bannolgatást, zárolgatást látni, ha mégis, meglesz a megfelelő indoklás. Megjegyzem, lehet nem ok nélkül jutott nem egyszer a fórum erre a sorsra. Ha kivetnivalót találsz a munkánkban, esetleg építő ötleteid, kritikáid lennének, szívesen fogadjuk bármilyen formában.

De már megérte beköszönnöm, megélénkült a fórumélet :)

UE
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Moderátor /egy meghatározás szerint/ :
"Az a személy, aki útmutatást nyújt, valamint irányítja egy közösség beszélgetését."

Gyengébbek kedvéért kiemeltem 2 igét!
Nem abból áll a feladata hogy hetente egyszer benéz s a teljes homályáról tanúbizonyságot téve feltesz egy 'mi történt a szerón' stílusú kérdést s ezzel azt hiszi témát indított!
Abban sem merül ki, a szó által meghatározott tevékenység hogy 'moderálás' címszó alatt idétlenül törölgetve vannak topicok, hsz-ek. Lássátok az elmúlt szerók eseményeit.
Csak az ostobák s alkalmatlanok nyúlnak egyből a végső, ismétlem a végső moderátori eszközhöz a törléshez. A bölcsebbek használják a definícióban szereplő nyújt, s irányít szavak adta teljes irodalmi/kommunikációs eszköztár adta lehetőségeket!

Tehát kíváncsian várom hogy Te milyen affinitásokkal és kompetenciával birsz ebben a szerepkörödben itt!

üdv: Wolf.

Teljes mértékben egyetértek veled, hogy orvérzésig ismételt szabálypontok, figyelmeztetések és az 5. kizárt fiók után is, elnézően ismételnünk kéne ugyanazon szabálypontokat ugyanazon személynek és súlyosan szabálysértő tartalmakat nem törölni. :D De te ezt jobban tudod, mit is ér a mi, ostoba és idétlen véleményünk.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Neked is megengedett a varázspálcád használata, ha féken tudod tartani, és nem léped túl a szabályok adta kereteket.

Amúgy nem tudom mostanában mi a szokás itt külső fórumon de amikor még nagyban külsőztem akkor általában mindenki a "varázspálcáját" méregette köztük néha én is és ebből tartottunk egymás között versenyt hogy mégis kinek nagyobb :D Szóval hogyha még ez a szokás akkor készülj fel mert lehet sokat kell varázsolnod :)
 

UnexpectedError

Moderátor
A reakció pontszáma
89
Amúgy nem tudom mostanában mi a szokás itt külső fórumon de amikor még nagyban külsőztem akkor általában mindenki a "varázspálcáját" méregette köztük néha én is és ebből tartottunk egymás között versenyt hogy mégis kinek nagyobb :D Szóval hogyha még ez a szokás akkor készülj fel mert lehet sokat kell varázsolnod :)

Nem gond az, hímek között a dominancia kimutatása mindig is sarkallatos pont volt, ki így, ki úgy teszi. De lehet ezt úgy is, hogy nem bántjuk, mocskoljuk a másikat, és akkor nekem sem varázsolnom kell, hanem részt vehetek a beszélgetésben :)
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Amúgy nem tudom mostanában mi a szokás itt külső fórumon de amikor még nagyban külsőztem akkor általában mindenki a "varázspálcáját" méregette köztük néha én is és ebből tartottunk egymás között versenyt hogy mégis kinek nagyobb :D Szóval hogyha még ez a szokás akkor készülj fel mert lehet sokat kell varázsolnod :)

Rég nem láttam ennyire denotatív jelentésű mondatot.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Rég nem láttam ennyire denotatív jelentésű mondatot.

Öhm. Normál esetben úgy tennék mintha érteném a denotatív szó jelentését viszont ha nyelvtannal kapcsolatos akkor elmagyarázhatnád mert magyarból idén érettségizek és ha ez a szó is benne lesz akkor valószínű hogy végem :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.194
Öhm. Normál esetben úgy tennék mintha érteném a denotatív szó jelentését viszont ha nyelvtannal kapcsolatos akkor elmagyarázhatnád mert magyarból idén érettségizek és ha ez a szó is benne lesz akkor valószínű hogy végem :(

Kérdezd meg MrWolfot, neki jól megy a netről idézgetés.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Öhm. Normál esetben úgy tennék mintha érteném a denotatív szó jelentését viszont ha nyelvtannal kapcsolatos akkor elmagyarázhatnád mert magyarból idén érettségizek és ha ez a szó is benne lesz akkor valószínű hogy végem :(

Elsődleges jelentés - ha sikerül, eltudod majd mondani, hogy a KH-ban tanultad meg az érettségi tananyagot, ha nem sikerülne, nyugodtan hibáztasd a magyar tanárt. :p
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Syntex jó pénzért korrepetál magyarból :D Bár ez nem magyar szó... :p

Az idegen nyelv sem megy éppen a legjobban. Bár egy szép,szőke hajú, kék szemű 20-as éveiben járó lánynak jobban örülnék de hát nem lehet válogatni :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Úgy látom párban is tarthatjuk az órákat. Fogalmazzunk úgy, hogy a kedvencem volt mindig is az irodalom :D Csak éppen a döntést nem én hoztam.

Ohh minél többen annál jobb ha valaki elfárad akkor a másik betud segíteni :oops: mármint a tanulásban :rolleyes:
 
Fent