Szukam Polaków mieszkających na Węgrzech

DeletedUser

Vendég
Nemlehetne offolni. Én se megyek fel a lengyel fórumra, azt írok mindenhova magyarul, de lehet kedvet kapok hozzá :rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
nem tudom ennek a polák palinak mi fáj? :)

itt 20 világ van, náluk 72.
A németeknél meg 92.

Nyílván. Mivel nálunk alig 5 éve indult ez a játék, náluk több mint 7 éve, a németeknél meg több mint 8.

Ha az elindított világok számának hangoztatása a f*szméricskélés részét képezi , valaki közölje már a sráccal h ez sajnálatos módon nem az a bonyolult játék, ahol 72 világra van szükség, h kitanuld a csínját-bínját... :D
 

DeletedUser

Vendég
Nemlehetne offolni. Én se megyek fel a lengyel fórumra, azt írok mindenhova magyarul, de lehet kedvet kapok hozzá :rolleyes:

A lengyel csapat admin engedéllyel toboroz a magyar fórumon. Nem mindenhova írnak csak egyetlen topikba.

Amint azt írták is : "Magyarországon élő lengyeleket keresünk, talán néhányan csatlakoznak hozzánk."
Akit tehát nem érint a felhívás annak nem muszáj olvasni ezt a topikot.

Ha te is szeretnél hasonló felhívást közzétenni a lengyel fórumon akkor nincs más teendőd mint megkeresni az ottani admint ő is biztosan segíteni fog ebben.
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem nagyon értem ezt a témát.
Lengyelek akarnak jönni a V20ra, hogy meghódítsák a világot és még tölünk akarnak toborozni magyarországon élő lengyeleket maguk mellé?
Mertha igen akkor sajnos ez a banda egy vicc. De remélem méltó ellenfelünk lehet, mert egyenlőre 10-15fős társaságokon kivül nemnagyon hallottam hogy indulna szervezetten egy nagyobb brigád, csapat, baráti társaság.
Egyvalami biztos! Mi Spartaiak ottleszünk és harcolunk a 3. szervergyözelemért! V5,V15 után V20 is retteghet!!!!
 

DeletedUser16820

Vendég
Vigyori akkor te nem vagy agyoninformált ,mert később majd rengeteg csapat jön :) Mivel nem tudom ,hogy mennyire vállalják fel nyíltan a klánok így a nevüket nem teszem közzé :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Zgodnie z obowiązującymi na naszych serwerach zasadami wszystkie profile osobiste/plemienia mogą zawierać wyłącznie tekst w języku angielskim lub węgierskim. Proszę przetłumaczyć profil aby nie otrzymać 6-godzinnego bana bez blokady przed atakami!
 

DeletedUser16246

Vendég
Zgodnie z obowiązującymi na naszych serwerach zasadami wszystkie profile osobiste/plemienia mogą zawierać wyłącznie tekst w języku angielskim lub węgierskim. Proszę przetłumaczyć profil aby nie otrzymać 6-godzinnego bana bez blokady przed atakami!

[COLOR="#6363300"]Dear Polish players,
on our servers according to our rules you can't use your language without translation to english/hungarian on you personal/ally profile. Please translate or we have to give you a 6 hours' attackable ban![/COLOR]
 

DeletedUser15525

Vendég
Auuuu...
Megint hol ébredtem? Ez nem a magyar fórum? Na mindegy...
 

DeletedUser

Vendég
Egyáltalán nem tűntek el, dizájnosabbnak gondolták a Fehér Sasok nevet. :)
 

DeletedUser

Vendég
Én a Lengyeleknek szurkolok :) eddig a legszimpibb klán v20-on :)

egyszer megpróbálhatnánk mi is újra átmenni a szlovákokhoz játszani egy kicsit velük :) (de most úgy, hogy kicsit komolyaban vesszük!)
 

DeletedUser16960

Vendég
A Lengyelek jó srácok,csajok!
Én voltam szerintem az egyetlen ember,aki megkereste őket.
Örömömet fejeztem ki,hogy eljöttek a Magyar szerverre.Sok sikert és jó játékot kívántam nekik.
Sőt mondtam nekik,hogy minden világban szivesen várja őket a Magyar társadalom,mert a két ország mindig barát lesz.
A végén már vodkáztam velük 3D-ben.

Úgyérzem nagyon jó hatást gyakoroltam rájuk amit viszonoztak.
És örülök,hogy örömmel gondolnak vissza majd a Magyarságra.

Polska is good kids, a girl!
I was the only man, who looked them up, according to me.
My joy I expressed that they came onto the Hungarian server.I wished them many successes and a good game.
Indeed I told them that everything is szivesen in a world the Hungarian society waits for them because the two countries will be friends always.
His end already vodka with them 3D.
I has a very good effect on them what was reciprocated.
And I am glad that they think again of the Hungarian nationalities gladly then.
Not the texts like this remain in them though!

Thank you ...Valhalla!

Our enemy's opinion from you!
--------------------------------------------------------------------------------------
Ez pedig már önmagáért beszél!Ez a spárta!!!
A topic pedig nem erről szól.
This speaks for itself already though!this spárta!!!
The topic is not about this though.


vigyori86(spárta)

Nem nagyon értem ezt a témát.
Lengyelek akarnak jönni a V20ra, hogy meghódítsák a világot és még tölünk akarnak toborozni magyarországon élő lengyeleket maguk mellé?
Mertha igen akkor sajnos ez a banda egy vicc. De remélem méltó ellenfelünk lehet, mert egyenlőre 10-15fős társaságokon kivül nemnagyon hallottam hogy indulna szervezetten egy nagyobb brigád, csapat, baráti társaság.
Egyvalami biztos! Mi Spartaiak ottleszünk és harcolunk a 3. szervergyözelemért! V5,V15 után V20 is retteghet!!!!

I would not like to translate this

Jó ilyen társaság ellen harcolni!
To battle against a good company like this!(Sparta)

Good be Polish friends!

You are a victory Valhalla

Roki
 

DeletedUser

Vendég
Picit kevés infóval rendelkezett a mosolygós egó már megint mielőtt kibüfikélte a szokásos nagyképernyős beírását ennyi az egész.
 
Fent