Szukam Polaków mieszkających na Węgrzech

DeletedUser15525

Vendég
Attól függ meddig bírja majd:D
sajnálattal látom,h szegény Darky lassan megint újraregelhet mert minden accja bannolva van!
Vki írjon már a németeknek,hogy kapjon mentességet Bann alól,nélküle halott a külső!:)

a commando még él :D

Meg volt egy
Darky 158-ik acca is, azzal nem tudom mi van XD
De amnesztiát neki:) Hagy tomboljon:)
 

DeletedUser17017

Vendég
vagyok. írok :- )

Attól függ meddig bírja majd:D
sajnálattal látom,h szegény Darky lassan megint újraregelhet mert minden accja bannolva van!
Vki írjon már a németeknek,hogy kapjon mentességet Bann alól,nélküle halott a külső!:)

Ha nem kapok több helyettesítendő idényjátékost akkor elég sokáig fogom bírni ;-)
 

DeletedUser17017

Vendég
"Szukam Polakow" ez az oldal arra jó hogy szétoffoljuk,mivel egy-két emberen kívűl senki nem érti hogy mit jelenthet ez :D:D:D

Mondjuk meg tudnám nézni,ha nagyon akarnám, egy webfordítóval,de nehogy már engem érdekeljen ,hát de nem ? :D
 

DeletedUser15525

Vendég
"Szukam Polakow" ez az oldal arra jó hogy szétoffoljuk,mivel egy-két emberen kívűl senki nem érti hogy mit jelenthet ez :D:D:D

Mondjuk meg tudnám nézni,ha nagyon akarnám, egy webfordítóval,de nehogy már engem érdekeljen ,hát de nem ? :D

Nézd már meg, engem is érdekel :-D
Annyira azért nem érdekel hogy kattintsak 2x :-D
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]"Szukam Polaków mieszkających na Węgrzech" jelentése Magyarországon élő lengyeleket keresek.[/COLOR]
 

DeletedUser17017

Vendég
KÖSZ !

Eddig azt hittem hogy azok a lengyelek akik nálunk játszanak , Lengyelországba élnek,és csak felnéztek ide.
Minő érdekesség ez így hogy Magyarországon élők játszanak a Magyar szerveren.
Ez megtiszteltetés
 

DeletedUser

Vendég
Hali, én voltam lengyel szerón és nagyon barátságosan fogadtak. Sokat nem tudok lengyelül de mikor ezt írtam

"Polak, Węgier, dwa bratanki,
I do szabli, i do szklanki,
Oba zuchy, oba żwawi,
Niech im Pan Bóg błogosławi."

Kaptam vissza ugyan ezt magyarul egy szép képpel amin a lengyel és magyar zászló lebegett :)

Kedves volt tőlük, sok sikert testvéreinknek! A Classik szerverre is várom őket sok szeretettel.

Na valószínű béna lesz, szóval előre is bocsánat a szöveghibákért.

Zapraszamy do polskich przyjaciół! Powodzenia w grze, i mam nadzieję, że zobaczymy się w serwerze klasy. Z poważaniem Tücsi.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent