Világ 64 Statisztikák

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Tudjuk, ismerjük a játékot csak,
Sajnos,..... nem ezek voltak a vezérek az elején akik most a vezérek :) Sajnos,..... de nicns mit tenni :)

Attól szép támadás volt! :D 7k fölötti bejővőt utoljára Nemzetközin láttam és magyar szerveren talán mi adtunk ennyit Világ 47en legionak:D
Gratulálok :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.395
Tudjuk, ismerjük a játékot csak,
Sajnos,..... nem ezek voltak a vezérek az elején akik most a vezérek :) Sajnos,..... de nicns mit tenni :)

Attól szép támadás volt! :D 7k fölötti bejővőt utoljára Nemzetközin láttam és magyar szerveren talán mi adtunk ennyit Világ 47en legionak:D
Gratulálok :)

Kinek volt 7k feletti bejövője? :oops:
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ezért hívják klánháborúnak és olyanokat kell felvenni a klánban akikre számíthatsz.
Jó azért azt hozzá kell tenni hogy ez a klán a vezéreit már elvesztette az első 3 hónapban vagyis a 2 alapitóját azóta én csinálom egyedül pár támadásba besegitett baxi de attól független nekem kellet egy olyan klánt át vennem amibe nem is akartam játszani és nem is ismertem szóval már az csoda hogy még egyben van a klán :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Maskon szerint még a TEMP is.

Ha FS tudott olyan óriásit fordítani a 60-on mint ahogy Light mondta akkor sima Temp szervergyőzelem esélyes. :D

Amúgy nem tudom miért kötsz megint bele, de máshogy alakultak volna a dolgok ha a Temp nem 2 havonta 1x armázik az utóbbi időben. Amikor előnyben voltak még és rendszeresen armáztak minden alkalommal több falut hoztak a Wintertől mint tőlük az II.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ha FS tudott olyan óriásit fordítani a 60-on mint ahogy Light mondta akkor sima Temp szervergyőzelem esélyes. :D

Amúgy nem tudom miért kötsz megint bele, de máshogy alakultak volna a dolgok ha a Temp nem 2 havonta 1x armázik az utóbbi időben. Amikor előnyben voltak még és rendszeresen armáztak minden alkalommal több falut hoztak a Wintertől mint tőlük az II.
Jah én is ezt mondom köcsög temp hibája :D
 
Fent