Világ 64 Statisztikák

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Jó lenne venni, hogy mit írok hülyeségből és mit komolyan XD Azt hittem Te legalább ismersz az évek alatt Nmat XD Amúgymeg a jó kérdése relatív. Most tuti, hogy nem vagyok jó a sok kihagyás után, amúgysem tartottam magam sose túl jónak, mégis kellően ismerős a nevem itt, másnem mert hatalmas troll és manipulátor vagyok, ahogy itt anno hívtak páran.

Kétségtelen, hogy mindenféle falu túlerős hányadékot lenézek. Itt is 1 dolog hiányzik az II-ből a vér a ....-ba. 1-1be lejátszani. Jah úgy nem menne... Akkor hogy nézzek fel bárkire is itt? 55-n az NN-t ahol voltam lenéztem, mert szerintem 1 kalap .... volt. Volt benne kb 5 értelmes játékos és kész. Nálatok is a 85 fiókba ha van kb 5 értelmes akkor sokat mondok.És az az 5 nem a winterbe van, hanem nálatok. A winterbe 1 értelmes ember vagy fiók nincs már bocsánat.

Sf.
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
2278 falus előnyben tudott falut foglalni a szövetség :O Úristen micsoda teljesítmény! Ennél nagyobbat csak az FS fordított! Gyorsan 1-2 kitüntetést és egófényezést a botoknak!

Sf.

Ha nem csak egy bohóc lennél bent lennél a TEMP oldalán egy fiókkal és megmutatnád a sok botnak hogy mekkora a legendás farkad. :D


Kétségtelen, hogy mindenféle falu túlerős hányadékot lenézek.

Lenézed de az teljesen okés mikor a TEMP támadja 1000+ falus előnyben a Wintert. :D Arra nem panaszkodsz.


Itt is 1 dolog hiányzik az II-ből a vér a ....-ba. 1-1be lejátszani. Jah úgy nem menne...

Amikor Winter nélkül armázott az II akkor is plusszos statisztikákkal zárt mindig. Miért nem menne? Hát ott a stat. Megy.

Mond meg te ezek után, hogy az 1/10-es skálán mennyire vagy bohóc, semennyire? :D
 

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Szép volt az arma grat, de legalább ne arcozzatok hogy 5500 vs 3200 falu ellen nyerni tudtatok, nagy teljesítmény :D

Erre meg csak ennyit küldök mert egy kép többet mond ezer szónál. Az eszünket nem mi játszuk az eleje óta :)

0ed6c541d38b02c5aac602ea43e7bfe0.png




Amúgy meg igaz, hogy nincs értelme arcozni, senkinek semmiért. Bőven nincs még vége és tök jól tolja mindkét oldal.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Kedves akárki is vagy.(maskon)

1/10-es skálán 11, de legalább én felvállalom, nem úgy mint Ti II-sek. :) Tehetek én róla, hogy nincs annyi ész, hogy mind a 2-n beüssétek a wintert és lejátszátok 1-1be azonos falu szám mellett? Oh, úgy nem lenne meg a plecsni az II-nek a végén.. Jézusom, micsoda gond lenne.. :O Nem ezzel van itt a gond, hanem hogy elő van adva, hogy mekkora teljesítmény ekkora faluelőnyből falut hozni.

Hatalmas különbség van aközött, hogy nem vagyok bent, és aközött, hogy van egy 3/4 perem és hátsó fiókod. Valóban. Ebben aztán sokat tudsz változtatni a játékon valóban én kérek elnézést nagy mester! :O Én kérek elnézést azért is, hogy egy helyi legendával kezdtem akiről eddig nem is hallottam, okkal valószínűleg, a semmilyen playerekről nem szoktam hallani, elvesznek a többség és átlagos süllyesztőjében.

Menj vissza okoskodni a magad fajta semmilyenek közé, biztos jó néven veszik.

Sf.
 
Fent