Statisztikák

-FyS-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Igen,erről is hosszasan beszélt,bár mint írtam részletesen,de ebben mi a kavsrás?
Hogy toborozni akart,vagy hogy hadat üzent mert ellene irányuló s szitkozódó leveleket kapott?
Vagy az hogy valóban meghívta pár ismerősét,de nem azzal hogy ankesz is jön,hanem hogy ő s Triad is egyet ért azokkal a dolgokkal amiért Witcher kilépett..
S úgy tudom vannak valóban akik Witcher ellen fordultak,pedig Witch könyörögte be őket a Hydrába,de van aki mai napig menne is,s úgy tudom 1-2 embert holnap át is vesz Witcher,csak hogy igazolja állítását..:)
Kíváncsi leszek minden esetre mi lesz.
Érdekes kis világ lett ez,Hydra csak fényezi magát,de a DREAM 1 rossz szót nem ír itt Hydrára..:D
Kicsit ilyen Vigyori szindrómába estetek volna,s csak a mocskolás s a Magatok fényezése menne?
Láttam ma Arma volt,elég sok falut hoztatok,de megint csak szinte olyanoktól,kik kieső részen vannak..
Aktív frontról jó ha 10 falut hoztatok ahogy néztem..:(
Én többet várok 1 világgyőztes klántól 1 DREAM ellen,úgyhogy ha Witcher ennyire rossz játékos,s vezér,simázni kellene őket..
Vagy én látom rosszúl?
Véleményem szerint Hydrának ez ingyen világ lett volna,de több világot nem javasolnék nekik,főleg szervezett klánok ellen..
Ott nem sok esélyt látok,s még ez sem biztos az ő világuk..
Szóval Hajrá mindenki!! :)

Ne haragudj de szerinted az nem kavarás és erkölcstelen ha olyantól toborzol,aki befogadta a klánba(mert sokan ellenezték nem véletlenül),majd mnt kérés meg visszajövök ha aktív lett a vezetés címszó alatt betoborozza azokat a játékosokat akik ellen egészen odáig háborúban állt,és szintén avval hitegette a vezetőséget h továbbra is őket támadja?! Ez szerinted tényleg nem kavarás,és polgárpukkasztó? :O

A másik dolog pedig,hogy semmi féle önfényezés nincs a Hydra részéről,a tények azok amik minket igazolnak.
Csak annyira véded Witchert és próbálod menteni a süllyedő hajóját mintha vmi szent ember lennél és az ő javára fordítani,megmagyarázni,hogy mi a Hydra vagyunk szarok mert nem támadjuk azonnal az aktív résztvevőit a Dreamnek :D De nem is tudom mi a célod evvel,tán szeretnél rávenni minket,hogy márpedig legyünk buták és rohanjunk fejjel a falnak? :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Inaktív a vezetés,balhé a fórumon?
Amióta elment hogy az álmok útját járja,azóta egyik sincs!
Nekem is azt írta Witcher amikor elutasítottam a meghívóját hogy neki köszönhetem hogy ott vagyok,én meg mondtam neki hogy tudtommal nem könyörögtem senkinek hogy vegyenek fel oda,megírtam mindegy milyen klánban leszek beverem aki nem kék.

Fényezzük magunkat?Mért,mert megy a mocskolódás a részéről,ő döntött így,tudtommal senki nem tartott kést a nyakához,az is véletlen hogy kilépett és másnap már mentek át az RPG-ből meg a Wind-ből az emberek?
Láttad a hadüzenetet amit küldőt nekünk?
Közel 200 falut hoztunk el mióta kitört a háború,akkor elég sokan voltak a hogy is mondtad" kieső részen vannak".
És még bele se lendültünk igazán a játékba!

Szeretem az olyan embereket akik megakarják mondani a frankót és azt se tudja mi volt igazából,mert az ismerőse azt mondta,ismerem Witchert,ő is ismer engem,mégse mentem,3 ember tartót vele,abból egy már eltűnt,Himpa őt sajnálom mert jó ember különben,de vele tartott jelenleg 1 faluja van,atili ő is ment,ők 42 is egy klánba voltak Witcherel,akár TooLate vagy én,mi mégse mentünk és tudjuk hogy mért.

Nem muszáj egyből elsőnek lenni ha elindul a szerver,lehetünk akár 14-ek is és mégis jövünk fel.
Legyen inaktív a vezetés,legyen balhé a fórumon,legyen hogy embereket szólít meg a hadüzenetben ahol mocskolja őket,de azt ne feledje el hogy sokan ismerik itt egymást akik egymásért tűzbe raknák a kezüket.

Lehet hogy már kiégetett a játék engem és másokat is,de még mindig tudunk előhúzni a tarsolyból valamit.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
LOOL. :,,,D

Most már 100%, hogy fogtok kapni szerkesztett leveleket, hogy valaki kémkedjen, és majd visszaküldi a körleveleket, csakhogy pánikot keltsen, és széthúzást.

Ha egyik sem lesz, akkor nem Witcher ül már a Witch fiókba, és meg is menekült. :confused::confused:
 

DeletedUser18640

Vendég
Én is tolok egy kis statot :)

Side 1:
Tribes: Hydra, -=B=-
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAMS

Timeframe: 02/08/2018 00:00:00-tól ől26/08/2018 14:14:25

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,893
Oldal 2: 1,453
Különbség: 440

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 413
Oldal 2: 110
Különbség: 303

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 7,391,422
Oldal 2: 5,305,761
Különbség: 2,085,661

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 2,913,465
Oldal 2: 792,044
Különbség: 2,121,421

chart

Side 1:
Tribes: Hydra, -=B=-
Side 2:
Tribes: DREAM, DREAMS

Timeframe: 22/08/2018 00:00:00-tól ől26/08/2018 14:14:25

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 216
Oldal 2: 34
Különbség: 182

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,498,536
Oldal 2: 218,756
Különbség: 1,279,780

chart

Rövid időn belül helycsere lesz az élen nagy valószínűséggel. :)
 

DeletedUser19613

Vendég
Jó nehéz dolga van a Hydrának ahogy nézem, még az ellen is megkönnyíti a dolgukat. :D
 

DeletedUser19461

Vendég
Armat sajat magukra szerveznek csak..gyerekek en ilyen belsözéseket meg nem lattam pedig v1 óta jatszom.
A top 10 fiókjuk lenyegeben csak belsőből nőtt meg..nem is kell csodalkozni h ránk mar nem marad nemes :)
 
Fent