Statisztikák

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Úgygondoltam elkezdem egy új topicban, hogy ne vesszen el és könnyebben visszalehessen keresni az előző napi statokat :)

Amik eddig voltak:

Noh, elkészültem a friss farm stattal, a legjobb top50ből számoltam bele, ez alapján volt meglepődés is,
például a jelenlegi top4dik klánból egy ember sincs a listán, ezért megnéztem a legjobb farmolójuk 12.022 nyersit szedett össze és ezzel a 60dik helyen található.
Jelenleg 5 klánt tartottam olyannak akiket belevehetek a statba, nézzük is:

Jelenleg a top50ben a játékosok aránya: 12 Hydra, 9 -=B=-, 6 Col, 5 HELP!, 2 =RPG=

Rekord farm: 94.235



Nos ennyire jutottam, visszajelzéseket kérek majd, hogy min változtassak esetleg mit adjak hozzá. :)

A.

Szép napot ! Elkészültem az új statisztikákkal, farmban továbbra is a Hydra vezet, viszont a CoL-t megelőzte a HELP! Méghozzá eléggé elképesztő módon, a farmjukat több mint 2X-sére növelték az előző naphoz képest, 5dik helyen továbbra is az RPG áll, azonban nekik is majdnem sikerült a duplázás, felkerült egy 6dik klán is pusztán az érdekesség kedvéért, stat készítés közben vettem észre hogy "végre egy EXP-es is bekerült a top50 közé", azonban gyanús volt a rövidítés, így hát gyorsan utánanéztem és akkor láttam , hogy ez egy 3dik EXP klán, tehát lehetséges, hogy a tömeg erejével akarják felvenni a versenyt a többiekkel? Nos, hogy a tömeget sikerül-e egyben tartani majd kiderül, most nézzük is a farmot:


A top50ben lévő játékosok aránya is változott:
Hydra 11(-1), B 7(-2), CoL 5(-1), HELP! 8(+3), RPG 3(+1) EXP 1(+1)


Úgygondoltam, elemzem a fejlődést pontokban is, mindkét nap 15:00kor mentettem le a pontokat, így láthatjuk %-ban mekkora fejlődést ért el a jelenlegi top10 klán 24óra alatt:

A HELP klán úgynézki belehúzott a fejlődésbe, és a farmba is, a tegnapi nap óta 3helyet ugrott előre a ranglistán, szintén megindultak előre a CoL-osok is akik 2 helyet ugrottak felfelé, ha ilyen ütemben haladnak nemsokára megszerzik a 4dik helyet. Vajon az EXP klán felébred a közeljövőben vagy lassú hanyatlásra van ítélve már most? Mindenesetre az RPG megszilárdította a 3dik helyét és igyekszik lépést tartani az előtte lévő versenyzőkkel. Kiváncsian várom a holnapi eredményeket :)

A.

A mai farmok is elkészültek, de a pontokhoz sajnos megkell várni a délután 3 órát :D annyi biztos lesz érdekes adat, amin én meglepődtem.

A.
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Szép napot, elkészült a mai stat, és hát történt meglepetés is, a CoL és az RPG klán kevesebbet farmolt az előző naphoz képest, azonban FONTOS leszögezni, hogy ez azért jött ki így mert azok a tagok akiket tegnap még bele vettem ma már nem kerültek be a napi top50be tehát nem jelenti azt, hogy nem javitottak esetlegesen a farmjukon. így az a gondolat ötlött fel bennem, hogy esetleg átkellene alakítanom a módszert és nem a top50ből választom ki az embereket, hanem mindig a pl top5 klánt veszem alapul és tőlük keresem ki a top10 farmolóikat és az alapján készítem el, csak az több macera lenne, de jobb képet adhatna a valódi helyzetről. :D Mindenesetre most nézzük hogyan is alakultak a farmok:
napifarm23.PNG
farmfejlődés23.PNG

A top50ben lévő játékosok aránya :Hydra13(+2), -=B=- 7(0), HELP! 8(0), CoL 4(-1), RPG 1(-2), EXP 1(0)


Nézzük a pontok, hogyan alakultak, a HELP és a CoL továbbra is szárnyal felfele, előbbi megelőzve a FE klánt ismét helyet ugrott előre és immár a 6dik helyen áll, becsléseim szerint, mindkét klán holnapra megelőzi az EXP klánt, már csak az a kérdés, hogy egymás közötti versenyük, hogyan alakul majd. Az első 3 helyen lévő klánok is gőzerővel fejlődnek, kezd egyre nagyobb különbség lenni közöttük, továbbá a 4dik hely is távolodik tőlük, a Hydra és a Berg szinte ugyanakkorát fejlődött egynap alatt, de az RPG igyekszik tartani a lépést velük.
fejlodespontban23.PNG pontfejodés23.PNG
Érdekesség, az éjjel megtörtént az első foglalás is.
Holnap végre lejár a kezdővédelem rengeteg helyen, így a klánok végre beletudnak szólni egymás fejlődésébe és mindenki megmutathatja, hogy mennyire életképes a klánja, sok szerencsét mindenkinek holnaptól. ;)


A.
 

DeletedUser19478

Vendég
Ügyes vagy, és örülök hogy elgondolkoztál egy új számolási módszeren, valamint ki is találtál rá egy frankó megoldást! :cool:;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Nem tudom, vezetőségi tag vagy-e, de ilyen diplomáciai sejtéseket, külső meglátásokat, találgatásokat én pl szivesen olvasnék akár Tőled, akár akárki mástól.
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
dj énis gondolkodtam rajta, csinátam most egy elemzést akkor csak neked :p
Nos elemezzük a térképet, még kezdő előtt, figyelem a most következő elemzést úgy probálom meg leírni mintha nem is játszanék a világon, tételezzük fel, hogy egy távoli alternatív univerzumban vagyunk és elém rakják ezt a térképet:

map23.PNG mapleiras23.PNG

Elemzés:
A térképen a top 8 klán szerepel, a fő harcok K45, K54 és K55ön lesz a hatalom megszilárdítása érdekében, holnap megkezdődnek a harcok, várhatóan a foglalási szezon is, tehát akkor lesz nyilvánvaló hogy kik harcolnak egymással, addig pedig csak találgathatunk.

-K45
Az hogy ki uralja a kontit, a HELP! és a CoL között fog lezajlani, nem feltételezhető szövetség, hiszen csak egymást akadályoznák, a konti nyomokban RPG-t tartalmaz de sok beleszólásuk nem lehet a történésekben.

-K54-55 itt már nehezebb következtetéseket levonni, 54-en az EXP dominál jelenleg 2 klánnal azonban Itt található a Hydra nagyobb része, tehát igyényt tartanak feltételezhetően a kontinens uralmára, elhelyezkedés alapján az EXP közel van egymáshoz, azonban ez nem feltétlen jelent előnyt, egy templomos világban nem olyan egyszerű ugrálni mivel az templomok építését követelei, ezért belső viszályok felbukkanására számítok, Hydra ezzel szemben szellősebben van jelen több hely a terjeszkedésre, de több idő a védelem beérkezéséhez is. Valamint jelen van ezen a kontinensen a Berg klán is, esetlegesen szövetkezhet a Hydrával a számszerű túlerővel szemben, de meg is makacsolhatják magukat, hogy ne adjanak esélyt megerősödni a Hydrának.

K55-n Berg-RPG-FE fogja lejátszani a játszmát, az RPG nincs jelen a peremen ha kiakar jutni(hisz a perem fontos) akkor átkell küzdje magát a Berg az FE vagy mindkét klánon, attól függően hogy áll-e valaki szövetségben a másikkal. Az FE klánnál szintúgy fennál az a helyzet hogy sokan vannak egy rakáson, míg az RPG és Berg szellősebben helyezkednek el.

Hogy reálisabb képet kapjunk, ki ki ellen harcol megkell várjuk, hogy elkezdődjenek a harcok és foglalások, de mivel holnap kezdődik az éles szezon, és másnap az elemzés, így 2nap múlva jöhet leghamarabb egy újabb térképes elemzés feltéva ha lesz igény rá. :)

Remélem nem lett olyan rossz az elemzés.

Ne feledjétek külsős szemmel igyekeztem nézni mintha nem is játszanák. :p

A.
 

DeletedUser19478

Vendég
Paint-ben tudsz szöveget írni (valamint számot) így, valamivel "szemkímélőbb" lesz az eredmény :)
No.1 <-- térkép, nekem mindörökké, de ezt is biztos ismered úgyhogy be is fogom a lepénylesőmet :confused:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Paint-ben tudsz szöveget írni (valamint számot) így, valamivel "szemkímélőbb" lesz az eredmény :)
No.1 <-- térkép, nekem mindörökké, de ezt is biztos ismered úgyhogy be is fogom a lepénylesőmet :confused:

Nekem vele csak egy pici gondom van: én nem tudok normálisan zoomolni rajta. Illetve nem tudok kiszinezni. De régebbi szerókat ott szoktam megnézni :D
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Szép délutánt! Ma elkezdtek lejárni a kezdővédelmek, tehát holnap nézünk majd egy kis LE statot is, annyi biztos, hogy sokan erre várnak és nem is tétováznak a támadásokkal. :) Jelen pillanatban a HELP áll a LET ranglista elején.

Nahh de térjünk is át a farmra, a számítások alapjait az új módszer adta, igy fejlődésről csak holnap tudunk beszélni. Reálisabb képet kapunk így a klánok farm helyzetéről. 5 klán top10 játokosának farmja szerepel az adatokban.
Nézzük is:
napifarm24.PNG

A Hydra vezeti a farmot még mindig, nyomában a Berg és a HELP, ami a fejlődésükön is szépen látszik, Első nap 10K pont különbség volt az 1.-2. hely között és 1K pont a 2.-3. klán között ez a szám a mai nap 18K és 6K pont. Véleményem szerint a mai farmolások szépen megugranak most hogy az élő játékosokat is farmá lehet alakítani.

A Top 50ben lévő farmolók: Hydra 12(-1), B 8(+1), HELP 11(+3), CoL 6(+2), RPG 0(-1)

Nézzük a fejlődést, a HELP továbbra is elképesztő iramot digtál a tegnapi naphoz képest 40%-kkal növelte a pontjait (bár a tagszám 47ről 54re növekedett), 2 helyett lépett előrébb és immár a 4dik helyen állnak, a CoL megtartotta 5dik helyét míg az EXP visszaesett a 6dik helyre, ahogy arra számítottam. A 10dik helyen helycsere volt, a WAR klán megelőzte a HA klánt. Tippem szerint holnap a dobogó alsó fokára feltolakodik majd a HELP klán. A kérdés az, hogy vajon a CoL felveszi-e majd a tempót velük, vagy fokozatosan lemaradnak tőlük.

szazalekfejl24.PNG fejlpont24.PNG


Holnap folytatjuk. ;)

A.
 
Utoljára szerkesztve:

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Kellemetlen :D ugynézki véletlenól nemváltoztattam meg ott az adat kijelölést, javítottam, elnézést.
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Szép délutánt! Ma elkezdtek lejárni a kezdővédelmek, tehát holnap nézünk majd egy kis LE statot is, annyi biztos, hogy sokan erre várnak és nem is tétováznak a támadásokkal. :) Jelen pillanatban a HELP áll a LET ranglista elején.

Nahh de térjünk is át a farmra, a számítások alapjait az új módszer adta, igy fejlődésről csak holnap tudunk beszélni. Reálisabb képet kapunk így a klánok farm helyzetéről. 5 klán top10 játokosának farmja szerepel az adatokban.
Nézzük is:

A Hydra vezeti a farmot még mindig, nyomában a Berg és a HELP, ami a fejlődésükön is szépen látszik, Első nap 10K pont különbség volt az 1.-2. hely között és 1K pont a 2.-3. klán között ez a szám a mai nap 18K és 6K pont. Véleményem szerint a mai farmolások szépen megugranak most hogy az élő játékosokat is farmá lehet alakítani.

A Top 50ben lévő farmolók: Hydra 12(-1), B 8(+1), HELP 11(+3), CoL 6(+2), RPG 0(-1)

Nézzük a fejlődést, a HELP továbbra is elképesztő iramot digtál a tegnapi naphoz képest 40%-kkal növelte a pontjait (bár a tagszám 47ről 54re növekedett), 2 helyett lépett előrébb és immár a 4dik helyen állnak, a CoL megtartotta 5dik helyét míg az EXP visszaesett a 6dik helyre, ahogy arra számítottam. A 10dik helyen helycsere volt, a WAR klán megelőzte a HA klánt. Tippem szerint holnap a dobogó alsó fokára feltolakodik majd a HELP klán. A kérdés az, hogy vajon a CoL felveszi-e majd a tempót velük, vagy fokozatosan lemaradnak tőlük.



Holnap folytatjuk. ;)

A.


Az jól látszik, hogy a HELP minden téren kezd felzárkózni, van bennük potenciál és most szerencséjükre a Spárta sincs itt, így nem kell olvadni. :D
Szerintem a Col ellen favoritok, azt a kontit oda is adnám nekik.
K44 tűnik a leggyengébb kontinak, ugyan a TD klán nagy létszámmal van jelen, de valószínűleg a Hydra felülkerekedik majd ott.
Hydra főkontiján az EXP okozhat kellemetlenséget, ahogy néztem egy nuket fogtak is ma, de hosszú távon nem sok esélyt látok számukra.
Végül K55, nálam ez a legnagyobb kérdés. Jelen van néhány Hydra tag, az RPG, Vasak és a War klán is, utóbbi 2 eléggé tömbösödve. Valószínűsíthető az összefogás a Hydra ellen, meglátásom szerint az RPG fog dominálni ezen a kontin, az FE v45 sorsára juthat, a WAR meg előbb vagy utóbb majd eltűnik.
Röviden szerintem a 2 nyugati kontit behúzza a Hydra, ÉK a HELP kláné lesz, DK pedig az RPG felségterülete.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Az jól látszik, hogy a HELP minden téren kezd felzárkózni, van bennük potenciál és most szerencséjükre a Spárta sincs itt, így nem kell olvadni. :D
Szerintem a Col ellen favoritok, azt a kontit oda is adnám nekik.
K44 tűnik a leggyengébb kontinak, ugyan a TD klán nagy létszámmal van jelen, de valószínűleg a Hydra felülkerekedik majd ott.
Hydra főkontiján az EXP okozhat kellemetlenséget, ahogy néztem egy nuket fogtak is ma, de hosszú távon nem sok esélyt látok számukra.
Végül K55, nálam ez a legnagyobb kérdés. Jelen van néhány Hydra tag, az RPG, Vasak és a War klán is, utóbbi 2 eléggé tömbösödve. Valószínűsíthető az összefogás a Hydra ellen, meglátásom szerint az RPG fog dominálni ezen a kontin, az FE v45 sorsára juthat, a WAR meg előbb vagy utóbb majd eltűnik.
Röviden szerintem a 2 nyugati kontit behúzza a Hydra, ÉK a HELP kláné lesz, DK pedig az RPG felségterülete.

Én is hasonlóan látom. RPG-nek a FE-t gyorsan kell lenyomnia, HELP-nek pedig a CoL-t, és kialakulhat egy Hydra vs RPG+HELP. A legnagyobb kérdés hülyén hangzik egy 2-es világon, de az idő lesz.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.207
Plusz amit itt még érdemes megemlíteni, hogy az RPG nagyon nem jó startban. Viszont V43-on amint túlélték a startot, nagyon masszívak lettek. Erre a masszivitásra a HELP-ben nem látom a potenciált, csak a Hydrában.
 
Fent