Világ 70 Stat

Deleted User - 1534987

Vendég
Ismét az agy kiégető IQ-d ról tettél tanúbizonyságot. Megkérdezték, hogy melyik a kedvenc autómárkád és te azt feleled: giliszta. Majd pedig a semmit mondó válaszod végére a "fajtádat" hűen jellemző X és D "hegyeket" okádva elvonulsz az ágyikódba ahol álomba szenderülsz és az @péniszed mereven előre tartva indulsz végső rohamra, a rettegett ASG "kiláj" vára ellen!
Mert azért valljuk be, rohadtul nincs köze az én törlésemnek v68-on, ahhoz, hogy itt csak vered a melled, és a tudásod kimerül a trollkodásban.
Nyugi Gábor ez csak játék …. Csak szivatlak , mindenki tudja te vagy a legjobb, hisz benne vagy a top 3 vezérek közt
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Ahogy látom volt egy ASG arma szeruseg az =NG=re a napokban.
Twstats szerint

Side 1:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3
Side 2:
Tribes: =NG=, -NG-

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1:
64
Oldal 2: 14
Különbség: 50

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
10
Oldal 2: 0
Különbség: 10

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
132,208
Oldal 2: 19,514
Különbség: 112,694

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
31,566
Oldal 2: 0
Különbség: 31,566

chart


Utolsó 48 óra .

És az összesített:

Side 1:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3
Side 2:
Tribes: =NG=, -NG-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1:
336
Oldal 2: 107
Különbség: 229

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
26
Oldal 2: 9
Különbség: 17

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1:
445,106
Oldal 2: 136,958
Különbség: 308,148

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
81,852
Oldal 2: 24,796
Különbség: 57,056

chart

Na ja buktunk egy pár falut
A szervezőnek gratulálok.
Lényegebe az összes hibát el követtem amit egy kezdő vezér el követhetett, így ez az én felelősségem nem a tagoké de hát ez van ebből tanul az ember.
Motivációnk meg maradt meg látjuk mire visszük még a szerveren.
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
586
@Már Megint Azért nem gondoljátok komolyan hogy nagy teljesítmény Pernye faluit elvinni... Ha jól emlékszem pont nálad is volt 65-ön ugyan ez a player aki telibe szarta a játékot. Azt se feledjétek hogy az NG nagy része kezdő játékos. Majd akkor verjétek a melleteket amikor az OS-től foglaltok ennyi falut.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
@Már Megint Azért nem gondoljátok komolyan hogy nagy teljesítmény Pernye faluit elvinni... Ha jól emlékszem pont nálad is volt 65-ön ugyan ez a player aki telibe szarta a játékot. Azt se feledjétek hogy az NG nagy része kezdő játékos. Majd akkor verjétek a melleteket amikor az OS-től foglaltok ennyi falut.


@toldi26-killer
Nem rémlik hogy vertem/vertük volna magunkat.
Nem jöttünk ki senkit fikázni,vagy verni a mellünk hogy húú mekkorát ütött az ASG. Szimplán Gero által felhozott témát pontosítottam.
Olvass vissza kérlek,hogy míg én kijavítottam 1 témát,amit nem ASG-s játékos felrakott,utána egyből a kötöszködés jött 1 NG klános vezetőtől.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
@toldi26-killer
Nem rémlik hogy vertem/vertük volna magunkat.
Nem jöttünk ki senkit fikázni,vagy verni a mellünk hogy húú mekkorát ütött az ASG. Szimplán Gero által felhozott témát pontosítottam.
Olvass vissza kérlek,hogy míg én kijavítottam 1 témát,amit nem ASG-s játékos felrakott,utána egyből a kötöszködés jött 1 NG klános vezetőtől.
Valamit nagyon be néztél 2 vezető van és ha jól látom Zsolt nem írt ide én meg nem igazán sértettem senkit...
Informalodj mielőtt butasagot írsz kérlek.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Valamit nagyon be néztél 2 vezető van és ha jól látom Zsolt nem írt ide én meg nem igazán sértettem senkit...
Informalodj mielőtt butasagot írsz kérlek.

Bocsánat,azt hittem ha már meg akart hívni,legalább van hozzá jogköre.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Bocsánat,azt hittem ha már meg akart hívni,legalább van hozzá jogköre.
Kicsit trollkodik jól teszi nem kell rá feszulni a játékra nem vérre megy mindenkinek szíve joga trolkodni.
A külső fórumon pedig meg tiltottam az ellenfelek szapulását szidását!
Ha valakinek a másikkal problémája van intezzek el privátba. Én is így teszem.
 
Fent