Világ 70 Stat

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nektek most elég lett volna 20%-is és nem buktok ennyit. Miért másokba állsz bele mindig, mikor saját házad-táján sokkal nagyobb bakik vannak?

Ezt PONT TE mondod Donhapci? Pedig mekkora nagy gallérral mentél 68-ra is. Ott is megvoltak a nagy beszólások, mellveregetés, méltó ellenfél duma,stb és a tényleges harcig nem jutottatok el. Még normális frontok sincsenek, ülj le szépen, nehogy megint törlés legyen a vége. Aztán megint fenyegetheted a volt tagjaid, hogy nem mehetnek veled v71-re, ha nem törölnek be veled. Csak mellékesen jegyzem meg, hogy az OS-nek 69 taggal van annyi faluja és pontja, mint nektek 113-al, már megint rohadt nagy hátrányba vagytok, megint sok a töltelék tag és te arra vagy büszke, hogy a kontinensen levő törpeklánt alázod? Witcher tökéletes tag neked, mindketten ugyanolyan életképtelenek vagytok ha a vezetésről van szó és egyikőtök sem fejlődik semmit az évek alatt. Remélem az OS v55 óta megtanulta a start utáni játékot is és buciravernek titeket, a magyar kh tragédiája lenne ha ilyen mentalitású lufiklán még1 szervert nyerne, már az is siralmas, hogy a mai napig vannak emberek akik nem tanultak a múltból és csatlakoznak hozzátok.
 

Grampasso

New Member
A reakció pontszáma
19
Hogy miert nem lehet tisztan lejatszani egy szervert nem ertem.Miert kell kemeket kuldeni x y klanba hogy lassuk mi van a kiadot klanba legyen ASG NG vagy OS miert kell ezt csinalni nem ertem :confused::confused::confused::confused:
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Hogy miert nem lehet tisztan lejatszani egy szervert nem ertem.Miert kell kemeket kuldeni x y klanba hogy lassuk mi van a kiadot klanba legyen ASG NG vagy OS miert kell ezt csinalni nem ertem :confused::confused::confused::confused:
Mondjuk ennyi szerver után vagy meg kellet volna tanulni már vele játszani vagy ellene játszani vagy ha egyik se megy akkor nem játszani ilyen egyszerü amig van kh addig lesznek kémek hiába megy a siránkozás :D
 
Fent