Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Na már lényegtelen! :D
Top LET, top LEV, és így top LE is meglett! :cool:
Bár, azért jó lenne tudni...:rolleyes:
Szia.

Pontosan mi nem érthető? Külön van nézve a LE pont és a LET pontos győzelem, ha két különböző játékoshoz tartozik, akkor 50-50 prémium pontot nyernek, ha egy játékosé mind a két LE pont, akkor 70 prémium pontot nyer az adott játékos.
 
A reakció pontszáma
46
Szia.

Pontosan mi nem érthető? Külön van nézve a LE pont és a LET pontos győzelem, ha két különböző játékoshoz tartozik, akkor 50-50 prémium pontot nyernek, ha egy játékosé mind a két LE pont, akkor 70 prémium pontot nyer az adott játékos.
Nem a PP nyeremény, hanem a Bajnokság-pont nyeremény érdekelt engem.
(Mert ott 5 fő kap pontot, és ezt mi alapján kapják?)

Én nem fogalmaztam pontosan, elnézést!
-----------------------------------------------
Közben olvastam a pontozást. Mindek ok! :)
 
Utoljára szerkesztve:

-SpangLee-

Member
A reakció pontszáma
78
Valami kommunikáció lehetne azért a support részéről, hogy hova lettek a speed körök, és mikor lesznek legközelebb, ha lesznek egyáltalán. Több mint 1 hónap lement az utolsó kör óta, és egy szó nem esett a “technikai” problémán kívül arról hogy mi történik.

Update: hajrá új supp, újra indulhatok hosszú körökön, talán nem raknak ki majd a felénél a fórumon elérhető scriptekre.
 
Utoljára szerkesztve:

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Valami kommunikáció lehetne azért a support részéről, hogy hova lettek a speed körök, és mikor lesznek legközelebb, ha lesznek egyáltalán. Több mint 1 hónap lement az utolsó kör óta, és egy szó nem esett a “technikai” problémán kívül arról hogy mi történik.
Ezt majd új CM intézni ha lesz. Egyenlőre nem tudunk választ adni, mikorra várható a speed újraindítása.
 
Fent