Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
Hello Viragom,

Bar nem nagyon akartam ide irni mert Nem vitatkozok olyanokkal a kiknek ha csak kettovel tobb lenne a jatek intelligentiajuk lehetnenek a cipofuzoim vagy sult krumpli. Elotted iroval szivesen irtam mert Latszik akar De vannak hianxossagaok.
Mert neked ugy latom minden kor olyan amit nekem inditanak es csak nekem.

2 dolog amit mar le irtam korabban es ugy latom nem tunt fel nagyon azok fel keltette a figyelmemet.

Tetelesbe sorolva:
1,Itt teged


2,
Itt ketten voltunk (Minato kesobb jott be csak hogy meg legyen a 3.helyen is Klan tag) 6 ellen (Legio 3 jatekos, =K= 3 jatekos ami 6. Ellenunk szovetsegbe vagy legalabb is kozosen tamadtak rank). Koztuk te is itt voltal (fiore). Multkor irtad mi sose vertunk el titeket 6v2 be. Tessek. Itt van. Varom a ki fogasok at ezek miatt termeszetesen.
Ha minato t is bele vesszuk akkor is 2v1 a Ti javatokra.

3, leg utobb ki hivtal 1v1 re egy olyan jatekba a hol idodnek koszonheton elobb kezdted es elso voltal. Senkit se avatkotkozott kozbe csak a vegen. Errol kesobb.

Kezdo le jarta elott 1 oraval elmentel alvoba mert pontokat huzod maxolod a falukat sereget Meg Majd gyart a barbar... Gondolod? . Ejjeli bonus alatt 92 falut hortam el tolled es ne mond aludni voltal mert 4 falut vissza vettel.:D
Hozza teszem 175 falum volt neked 241 mikor kezdtuk a harcot.
Na most 241 falubol 334 falut buktal el 4 ment vissza so 327 falut vertem rad 1-2 nap alatt. Amig te barbaroztad magad vissza en teged hortalak el. Majd Mivel Mar csak 105 barbarod volt (ilyen 100-150 pontosak) rad engettem a tobbieket Mivel nem tartottad be a 1v1 es szablyokat mi szerint utolso faluig megy, no restart, no ujrahuzas.
327 bukott falubol ugyan mit akartal volna el erni?
Bocs 338-4
Keppel egyutt
5986 bővítmény megtekintése


A masik en suppos kedvenc vagyok. Ohoho kerd ki tolluk a leveleket a hol nem tul keresztenyi modon kultem el oket a fenebe a hosszu korok miatt. Ennek a jateknak igen orultem ketto ok miatt
1, legalabb van jatek 4 nap szunet utan
2, nem szokasos jatek es viccesnek gondolom

Morpheus baratoddal is beszeltem kert tanacsot indulashoz. Segitettem neki. Gondoltam Meg jegyzem.

Nem en nem tudok leveleket irni masoknak so nem en zaklattam masokat addig hogy Mar a rendszer se enged tobb levelet irnod. Lasd adamfekete esete. Bedzeltunk janku miatt nem csaptuk egymast. Azer csak elmonta hogy Jo eve ellenem milyen beszed hadjaratot csinalsz. Na aztan csak kiderult hogy nem vagyok annyira se pokolszulott rossz akaro ember hogy mindenkinek csak artok. Wuuu Ezzel is be sultel. Mint mindennel.

Na. Varom a ki fogasokat de nem szolok hozza szerintem mar mert itt elmontam mindent a mit akartam.


-EverBee-/Thunder


csak jelzem ezt a suppot is meg nézhetné

""A masik en suppos kedvenc vagyok. Ohoho kerd ki tolluk a leveleket a hol nem tul keresztenyi modon kultem el oket a fenebe a hosszu korok miatt. Ennek a jateknak igen orultem ketto ok miatt""2 szóval ő a supportot is el küldheti a fenébe méghozzá nem túl keresztényi módon. bravó.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.206
akkor mutasd meg hol írja szabad.
még novaLee is le írta nekem support rendszerbe tilos. csak amikor ki tettem a külsőre még engem bannolt mert szerinte meg sértettem, a szabályt.

Megmutattam már 15x, nem hiszem, hogy tizenhatodszorra jobban megértenéd. Az egész világon az összes KH-ban mindenki rosszul tudja, és tuti csak Te érted jól.
 

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
Megmutattam már 15x, nem hiszem, hogy tizenhatodszorra jobban megértenéd. Az egész világon az összes KH-ban mindenki rosszul tudja, és tuti csak Te érted jól.
egyetlen egyszer nem mutatad meg hol vasn a ÁSZF hogy ki adhatod a felhasználod és jerlszavad.
még éb be tettem amit NoivaLee írt csak ép ki törölte és tiltotta a fiókom a külsőről.
az ÁSZF mutasd meg pontosan melyik részen van arról szó orba szájba lehetek 10-20-1000 egy fiókba.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
kaptam erte is rendesen buntetest :confused::(:D (csak 3 jelek a szigoru szabalyok miatt :D ...oops)
 

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
kaptam erte is rendesen buntetest :confused::(:D (csak 3 jelek a szigoru szabalyok miatt :D ...oops)
hogy kaptál volna büntetést mikor itt vagy xd
mint ahogy azért sem hogy a NovaLeet mamizod xd
hogy azt írod supportos vagy vagy is írtad régen.
de áruld már ki is az a sok barát aki azért barátod mert annyiszor le verted őket csak na?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
nem kell minden miatt vegleges kizarast kapni :D a hang a fontos hogyan mondod a mit mondani akarsz :D

Jankut akkor vertem el mikor veled volt (2v1 oda) (ad2: mikor ejjeli jatekba 50 ppert hatba tamadtad akkor jott mellem addig veled volt)
Morpheus barat volt (neked is) veled volt elvertelek titeket (2v1 oda)
BlackAngel veled volt elvertelek titeket (2v1 oda)
iloverespii (nem barat meg nem is Extreme ha jol tudom) de veled volt es le gazoltalak titeket (2v1 oda) (enyemek kesobb jottek mi utan mar vege volt a harcnak (janku 3:45kor, Black 07:14))
vagy a mit fentebb irtam a 6v2 (3v1 javatokra) elvertunk titeket.
teged meg a fentebbi 1v1 jatekba sikerult le daralni meg szegyenito modon. (nope nem kellett support segitseg. kegyelembol le forogtam 2 nemesekkel a 700 pontos falud es a jatek fele hatra volt azt hiszem meg ugy nagyjabol nekem volt egy 4200- vagy 5700 pontos falum.)

viszont 1 dologot meg figyeltem: probalod a altalam le irtakat alkalmazni csak keves sikerrel de hajra egy szepnapon ha sokat gyakorolod menni fog.
 

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
nem kell minden miatt vegleges kizarast kapni :D a hang a fontos hogyan mondod a mit mondani akarsz :D

Jankut akkor vertem el mikor veled volt (2v1 oda) (ad2: mikor ejjeli jatekba 50 ppert hatba tamadtad akkor jott mellem addig veled volt)
Morpheus barat volt (neked is) veled volt elvertelek titeket (2v1 oda)
BlackAngel veled volt elvertelek titeket (2v1 oda)
iloverespii (nem barat meg nem is Extreme ha jol tudom) de veled volt es le gazoltalak titeket (2v1 oda) (enyemek kesobb jottek mi utan mar vege volt a harcnak (janku 3:45kor, Black 07:14))
vagy a mit fentebb irtam a 6v2 (3v1 javatokra) elvertunk titeket.
teged meg a fentebbi 1v1 jatekba sikerult le daralni meg szegyenito modon. (nope nem kellett support segitseg. kegyelembol le forogtam 2 nemesekkel a 700 pontos falud es a jatek fele hatra volt azt hiszem meg ugy nagyjabol nekem volt egy 4200- vagy 5700 pontos falum.)

viszont 1 dologot meg figyeltem: probalod a altalam le irtakat alkalmazni csak keves sikerrel de hajra egy szepnapon ha sokat gyakorolod menni fog.
xd magyarázd már meg nekem a írás mitől hang????
te magad írtad

""A masik en suppos kedvenc vagyok. Ohoho kerd ki tolluk a leveleket a hol nem tul keresztenyi modon kultem el oket a fenebe a hosszu korok miatt. Ennek a jateknak igen orultem ketto ok miatt""


egy jankut soha nem támadtam hátba. 2 mikor te meg ő el kezdtetek beszélgetni én nem is voltam fent speeden.
engem te 1 v1 be se vertél el soha xd


te általad le írt dolgokat probálom xd
most ez komolyan hiszed?
neked kéne miléna kicsit gyakorolni a igaz mondást xd. de hát van akinek ez is elég ha itt tud el érni hazugságokkal valamit.nem én reszketek a top 1 TWspeed tatért ha nem te aki saját magát veri a pontokért.

a
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
te idezted be elobb :O
Tetelesbe sorolva:
"1,Itt teged

https://www.klanhaboru.hu/page/speed/round/3872/ranking/player
"

kép_2021-09-28_203159.png
szerintem ez igy eleg is lehet hogy igy le tagadod a dologot pedig itt van minden. ez miattmondom hogy felesleges veled beszelni. ha neked nincsen igazadakkor senkinek sincsen. :D de lehetoseged az megvolt. valaszoltam utolsonak neked. mivel ertelme nincsen nem eroltetemes halgatok a tobbiekre hogy felesleges veled barmin irni :D
 

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
te idezted be elobb :O
Tetelesbe sorolva:
"1,Itt teged

https://www.klanhaboru.hu/page/speed/round/3872/ranking/player
"

5995 bővítmény megtekintése
szerintem ez igy eleg is lehet hogy igy le tagadod a dologot pedig itt van minden. ez miattmondom hogy felesleges veled beszelni. ha neked nincsen igazadakkor senkinek sincsen. :D de lehetoseged az megvolt. valaszoltam utolsonak neked. mivel ertelme nincsen nem eroltetemes halgatok a tobbiekre hogy felesleges veled barmin irni :D


ugye arra is emlékezel hogy olyan fél óra múlva írtam a suppnak hogy még te körbe vagy barbival pár mp belül, nekem több mint egy percre volt a leg közelebbi barbár.marha nagy 1 v 1 amikor nekem olyan lépés előnyöd volt csak na.
és nem vagyok rá szorulva arra hogy te engem elismerj xd
nem én próbálok mindenki fölé kerekedni minden áron ha nem te.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
okkeka. akkor utolsonak neki esek. tanito jellegun irok a kovetekzo 3 sor utan:

fenn voltam a vilag vegen
te kozepen
3 fele mehettel fosztani en 1 iranyba kifele. na akkor kinek volt elonye? :D bar igen lovak nelkul nehez.

A hogy irtad egy jobb jatekos nem a ki fogast keresi hanem beleall ebbe is csinalja a hogy kepes ra. arrol mar en nem tehetek hogy neked ennyire vagy kepes. de segitek ha tudok:


voltam ellened olyan jatekba a hol nekem is menni kellett sokat 6-8 mezot a jatek start tol. ilyentkor tobb gyalog kell 250-350 a szokasos 131 helyett elejen es utanna a lovakkal meg indulhat a jatek. nallam a banyak 5-1-1 elejen aztan 50lo utan megy 5-3-17 -re istallo 10 re aztan 13 ra kozbe lovak es gyalog. RAX marad 5on a mig nincsen legalabb 4-5 perc folyamatos kepezes. Istallo addig marad 8-10 (valahol errefele) amig abba is van 4-5 perc kepezes. na utanna kezdek epiteni es ez a mi miatt le maradtok (akiknek meg nem segitettem startba). ugye ezt irtam le a tutorial-ba a kezdest egy jo alapot a mire lehet epiteni.

ki jeloltem kezdo utan 25 percel a hibakat
kép_2021-09-28_205329.png
A kek hogy na az micsoda kezdo utan 25 percel (osszesen 45 perc jatek utan)
a zold ami ugy fogjuknk hozza hogy elfogadhato csak annyira megse mert keves kezdo utan 25 percel (osszesen 45 perc jatek utan)
ha nincsen mivel cuccot hozni akkor nem is ersz utol se engemet se masokat.
 

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
okkeka. akkor utolsonak neki esek. tanito jellegun irok a kovetekzo 3 sor utan:

fenn voltam a vilag vegen
te kozepen
3 fele mehettel fosztani en 1 iranyba kifele. na akkor kinek volt elonye? :D bar igen lovak nelkul nehez.

A hogy irtad egy jobb jatekos nem a ki fogast keresi hanem beleall ebbe is csinalja a hogy kepes ra. arrol mar en nem tehetek hogy neked ennyire vagy kepes. de segitek ha tudok:


voltam ellened olyan jatekba a hol nekem is menni kellett sokat 6-8 mezot a jatek start tol. ilyentkor tobb gyalog kell 250-350 a szokasos 131 helyett elejen es utanna a lovakkal meg indulhat a jatek. nallam a banyak 5-1-1 elejen aztan 50lo utan megy 5-3-17 -re istallo 10 re aztan 13 ra kozbe lovak es gyalog. RAX marad 5on a mig nincsen legalabb 4-5 perc folyamatos kepezes. Istallo addig marad 8-10 (valahol errefele) amig abba is van 4-5 perc kepezes. na utanna kezdek epiteni es ez a mi miatt le maradtok (akiknek meg nem segitettem startba). ugye ezt irtam le a tutorial-ba a kezdest egy jo alapot a mire lehet epiteni.

ki jeloltem kezdo utan 25 percel a hibakat
A kek hogy na az micsoda kezdo utan 25 percel (osszesen 45 perc jatek utan)
a zold ami ugy fogjuknk hozza hogy elfogadhato csak annyira megse mert keves kezdo utan 25 percel (osszesen 45 perc jatek utan)
ha nincsen mivel cuccot hozni akkor nem is ersz utol se engemet se masokat.


inkább halgatnál mint hazudnál tovább.
ez a 3 felé mehetm nem egészen igaz. mivel neked voltak a faluid körbe barbival.
de mint írtam nagyon nem érdekel mit hordasz össze vissza. és az se ki hisz neked és ki nekem.
nagyon fontos lehetek számodra ha a jelentéseket is őrzöd :D
a első fél órába nem hiszem olyan sokat kl futkostál volna főleg nem a első pár percben. és nyilván a 3 x farmolási idő mkiatt mérges voltam a supportnak írtam és nem is iagzán érdekelt a kör.

a másik 1 v 1 meg nem 1 v 1 volt .

de mint írtam enged már meg be tegyek pár levelet tőled amikor supposnak adtad ki magad, amikor a NovaLeeről írtál. vagy a dc amikor azt írtad a janku tartozását te ki fizeted. ilyen apróságokat.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Te mondod hogy fontos neked Bailey?

Te orzol meg minden jelentest/levelezest/fb rol dolgokat/ support leveleket :D
 
Fent