Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Mikor lesz speed ? (2-3 órásakra gondolok), ami most van az nem speed. Kérem a supportot vegyen példát a külföldi szerverektől.

Hello
Ha engedi a speed mody uk bol hogy a levelet amit vele beszeltem ide tehetem akkor meg osztom. 2018 ba ott kezdem a speed jatekot es mai napra nagyon nagyon rossz lett ott a jatek. A beallitasok miatt. Ujj a mody es a jatek kep is. Bar en a levelezest elejeig nem voltam tisztaba azzal hogy a regi mody az mar nincsen ugy hogy en siman Brian bro nak cimeztem a levelet pedig o Mar nem Supp arra.

Ohh hidd el en ha olyan a beallitas barmelyik support le tudja ide irni en ki mondom a velemenyem es el kuldom oket oda a hova eppen gondolom oket. SerBest neha le is szol hogy figyeljek mit irok mi elott problema lenne. Erre van a ticket oda irjal ha valami gond van vagy ugy gondolod nem jo.

En nekem tetszik ez amugy mert egy kicsit mas mint volt. Bar engedem a tarsaim elore mer megigertem nekik De en is jobban orulnek rovidebb jateknak a hol tobb a skill kerdes.

B.
 

Harper

New Member
A reakció pontszáma
0
Jó hogy vannak társaid, de pl én és a többi speedes aki egyedül tolja az ilyen többnapos speedeken soha nem tud érvényesülni, első nap már eldőlt a speed, én már be se léptem, mert nem volt értelme, olyan speedek kellenének mint pl. portugál, román vagy orosz speedeken, pár órás, gyors körök, végül is ettől nevezzünk speednek, meg néha egy 2-3 napos. És legyenek mindennap körök, mert nem azért fizettem be pf-ra, hogy a semminek teljen.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Absolut igazad van. De en itt megin fel teszem a kerdesemet a mit mindig:
HA:
- mashol jobban tetszik a jatek minek vannak itt akinek nem tetszik?
- lehet klant csinalni mier nem csinaltok?

En is jobb szeretem a rovid jatekot tobbet lehet utni es gyorsabban De ha peldaul valaki peldaul Admin nincs akkor nem lessz nagyon jatek. Mert ugye emberek es nekik is jar pihenes nyaron vagy a mikor el tudnak menni. En szerintem most ez miatt van ez a jatek De ez csak tipp.
 

Harper

New Member
A reakció pontszáma
0
A két kérdésedre a válaszom:
- azért vagyok itt, mert magyar vagyok, külföldi speeden nem vagyon épp jó szemmel nézve már tapasztaltam
- kikkel csináljunk klánt ? általában ti mindig 5-6 vagytok, ennyi embert nem lehet összeszedni kezdéskor, de tételezzük fel, hogy klánt csinálunk, első nap lejátszodjuk a meccset, utánna nincs már semmi, ezért kellenének a gyors(speed) körök, nem ilyen többnaposak
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Ilyen lassu jatekba nem nagyon az elso napon fog ki alakulni a gyozelem. Gyors jatek hoz pedig fontos a farm ea a haladas. Ahova ugyan ugy be jonnek a tarsak ha ott vagyok legalabb 1 De ez nekik is ido kerdese nekem is. Igy tartottam 1 eves kihagyast ami kozbe csak neha jottem be osszesen talan 10 jatekba. Nekem se azonnal lettek tarsaim ne akarjatok mindent azonnal mert akkor valoszinu csak a rossz erzeseitek maradnak.
nem egyszer vertem el oket regen mi elott lehetoseg et kaptak a bizonyitasra. Most is eppen ilyen a helyzet minden letezo Klan haborus allasba van velunk a Pre is.

xxxx1.png
 
Utoljára szerkesztve:

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
Absolut igazad van. De en itt megin fel teszem a kerdesemet a mit mindig:
HA:
- mashol jobban tetszik a jatek minek vannak itt akinek nem tetszik?
- lehet klant csinalni mier nem csinaltok?

En is jobb szeretem a rovid jatekot tobbet lehet utni es gyorsabban De ha peldaul valaki peldaul Admin nincs akkor nem lessz nagyon jatek. Mert ugye emberek es nekik is jar pihenes nyaron vagy a mikor el tudnak menni. En szerintem most ez miatt van ez a jatek De ez csak tipp.


Fel teszem a kérdést.csak a rövid köröket kell felügyelni a supportnak szerinted?
olyan elő szeretettel mutogatod a eredményeid ,csak ép azt felejted el hogy pl a LET és LEV saját magad ütöd a pontokért.
vagy hogy egy embere rá mentek.2-3-4-5 vagy többen is.
és azt is el felejted mondogatni hogy te azért elég szépen puncsos vagy.
azt is el felejted mondani ez a hosszú kör ép miattad lett ki találva.
elfelejted azt is hogy a saját barátaid át vered.
az hogy support levelezést nem lehet megosztani vagy konkrét büntetést nem lehet kibeszélni se a becsületes játékosokat védi ha nem ép a csaló játékosokat akik elég közel állnak amugy játékosként is játszo .....

Nézd ez egy játék. nem maga a élet. nem is egy nagy tudomány. az is jó vic nekem hogy írtad idézem

"
Nekem se azonnal lettek tarsaim ne akarjatok mindent azonnal mert akkor valoszinu csak a rossz erzeseitek maradnak.
nem egyszer vertem el oket regen mi elott lehetoseg et kaptak a bizonyitasra. "


lehetőséget kaptak xd tőled kell lehetőséget kapni ahhoz hogy valaki játszhasson a speeden?
ugyan meséld már el melyiket verted te le többször 1 v 1 ben?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Hello Viragom,

Bar nem nagyon akartam ide irni mert Nem vitatkozok olyanokkal a kiknek ha csak kettovel tobb lenne a jatek intelligentiajuk lehetnenek a cipofuzoim vagy sult krumpli. Elotted iroval szivesen irtam mert Latszik akar De vannak hianxossagaok.
Mert neked ugy latom minden kor olyan amit nekem inditanak es csak nekem.

2 dolog amit mar le irtam korabban es ugy latom nem tunt fel nagyon azok fel keltette a figyelmemet.

Tetelesbe sorolva:
1,Itt teged


2,
Itt ketten voltunk (Minato kesobb jott be csak hogy meg legyen a 3.helyen is Klan tag) 6 ellen (Legio 3 jatekos, =K= 3 jatekos ami 6. Ellenunk szovetsegbe vagy legalabb is kozosen tamadtak rank). Koztuk te is itt voltal (fiore). Multkor irtad mi sose vertunk el titeket 6v2 be. Tessek. Itt van. Varom a ki fogasok at ezek miatt termeszetesen.
Ha minato t is bele vesszuk akkor is 2v1 a Ti javatokra.

3, leg utobb ki hivtal 1v1 re egy olyan jatekba a hol idodnek koszonheton elobb kezdted es elso voltal. Senkit se avatkotkozott kozbe csak a vegen. Errol kesobb.

Kezdo le jarta elott 1 oraval elmentel alvoba mert pontokat huzod maxolod a falukat sereget Meg Majd gyart a barbar... Gondolod? . Ejjeli bonus alatt 92 falut hortam el tolled es ne mond aludni voltal mert 4 falut vissza vettel.:D
Hozza teszem 175 falum volt neked 241 mikor kezdtuk a harcot.
Na most 241 falubol 334 falut buktal el 4 ment vissza so 327 falut vertem rad 1-2 nap alatt. Amig te barbaroztad magad vissza en teged hortalak el. Majd Mivel Mar csak 105 barbarod volt (ilyen 100-150 pontosak) rad engettem a tobbieket Mivel nem tartottad be a 1v1 es szablyokat mi szerint utolso faluig megy, no restart, no ujrahuzas.
327 bukott falubol ugyan mit akartal volna el erni?
Bocs 338-4
Keppel egyutt
IMG_20210927_042905.jpg


A masik en suppos kedvenc vagyok. Ohoho kerd ki tolluk a leveleket a hol nem tul keresztenyi modon kultem el oket a fenebe a hosszu korok miatt. Ennek a jateknak igen orultem ketto ok miatt
1, legalabb van jatek 4 nap szunet utan
2, nem szokasos jatek es viccesnek gondolom

Morpheus baratoddal is beszeltem kert tanacsot indulashoz. Segitettem neki. Gondoltam Meg jegyzem.

Nem en nem tudok leveleket irni masoknak so nem en zaklattam masokat addig hogy Mar a rendszer se enged tobb levelet irnod. Lasd adamfekete esete. Bedzeltunk janku miatt nem csaptuk egymast. Azer csak elmonta hogy Jo eve ellenem milyen beszed hadjaratot csinalsz. Na aztan csak kiderult hogy nem vagyok annyira se pokolszulott rossz akaro ember hogy mindenkinek csak artok. Wuuu Ezzel is be sultel. Mint mindennel.

Na. Varom a ki fogasokat de nem szolok hozza szerintem mar mert itt elmontam mindent a mit akartam.


-EverBee-/Thunder
 

Maszk

New Member
A reakció pontszáma
6
Bailey.ca
nem kezdtem hamarabb egy percel sem és nem 1 v 1 volt aza kör sdem hiszen ha 1 vc 1 van akkor a kör teljes terjedelmére vonatkozik.
de ne tereld a szót el arról hogy a TWSpeed statodba ott a sok pont a saját magad ütögetéssel is. meg a supportnak a nyaliztásdsal is.
te soha egy kört se3 nyertél 1 v 1 be a leg kisebb játékos ellen sem.
hol vagy te egy rendes játékoshoz a napi 20 óra speedel se sehol xd

enged már be tegyem amit írtál hogy igy mamid a Novalee meg úgy.

azt a kört amúgy meg mint minden mást is én negyed annyit toiltam mint te, de egyedül nem bírtál velem így rám küldtél még 3 embert.
értem én neked elég ha itt valamire néznek, de nekem ettől sokkal fontosabb dolgom is van.
speeden úgy nyerni mint te nem sok dolog kell, mint napi 20 órába a speeden lógni.és át verni pár embert amihez értesz miléna lelkem.
és nem te vagy maga a speed, tőled tanulni se lehet semmit. max hogy lehet etikátlanul nyerni.
nem véletlen hanyatlik a magyar speed.,
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
hk9EvVG.png
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Hello Viragom,

Bar nem nagyon akartam ide irni mert Nem vitatkozok olyanokkal a kiknek ha csak kettovel tobb lenne a jatek intelligentiajuk lehetnenek a cipofuzoim vagy sult krumpli. Elotted iroval szivesen irtam mert Latszik akar De vannak hianxossagaok.
Mert neked ugy latom minden kor olyan amit nekem inditanak es csak nekem.

2 dolog amit mar le irtam korabban es ugy latom nem tunt fel nagyon azok fel keltette a figyelmemet.

Tetelesbe sorolva:
1,Itt teged


2,
Itt ketten voltunk (Minato kesobb jott be csak hogy meg legyen a 3.helyen is Klan tag) 6 ellen (Legio 3 jatekos, =K= 3 jatekos ami 6. Ellenunk szovetsegbe vagy legalabb is kozosen tamadtak rank). Koztuk te is itt voltal (fiore). Multkor irtad mi sose vertunk el titeket 6v2 be. Tessek. Itt van. Varom a ki fogasok at ezek miatt termeszetesen.
Ha minato t is bele vesszuk akkor is 2v1 a Ti javatokra.

3, leg utobb ki hivtal 1v1 re egy olyan jatekba a hol idodnek koszonheton elobb kezdted es elso voltal. Senkit se avatkotkozott kozbe csak a vegen. Errol kesobb.

Kezdo le jarta elott 1 oraval elmentel alvoba mert pontokat huzod maxolod a falukat sereget Meg Majd gyart a barbar... Gondolod? . Ejjeli bonus alatt 92 falut hortam el tolled es ne mond aludni voltal mert 4 falut vissza vettel.:D
Hozza teszem 175 falum volt neked 241 mikor kezdtuk a harcot.
Na most 241 falubol 334 falut buktal el 4 ment vissza so 327 falut vertem rad 1-2 nap alatt. Amig te barbaroztad magad vissza en teged hortalak el. Majd Mivel Mar csak 105 barbarod volt (ilyen 100-150 pontosak) rad engettem a tobbieket Mivel nem tartottad be a 1v1 es szablyokat mi szerint utolso faluig megy, no restart, no ujrahuzas.
327 bukott falubol ugyan mit akartal volna el erni?
Bocs 338-4
Keppel egyutt
5986 bővítmény megtekintése


A masik en suppos kedvenc vagyok. Ohoho kerd ki tolluk a leveleket a hol nem tul keresztenyi modon kultem el oket a fenebe a hosszu korok miatt. Ennek a jateknak igen orultem ketto ok miatt
1, legalabb van jatek 4 nap szunet utan
2, nem szokasos jatek es viccesnek gondolom

Morpheus baratoddal is beszeltem kert tanacsot indulashoz. Segitettem neki. Gondoltam Meg jegyzem.

Nem en nem tudok leveleket irni masoknak so nem en zaklattam masokat addig hogy Mar a rendszer se enged tobb levelet irnod. Lasd adamfekete esete. Bedzeltunk janku miatt nem csaptuk egymast. Azer csak elmonta hogy Jo eve ellenem milyen beszed hadjaratot csinalsz. Na aztan csak kiderult hogy nem vagyok annyira se pokolszulott rossz akaro ember hogy mindenkinek csak artok. Wuuu Ezzel is be sultel. Mint mindennel.

Na. Varom a ki fogasokat de nem szolok hozza szerintem mar mert itt elmontam mindent a mit akartam.


-EverBee-/Thunder
Szerinted valaki elolvassa ezt a regenyt?
 
Fent