SPARTANS# Never die!

  • Témaindító - Thranduil -
  • Kezdés ideje

DeletedUser18848

Vendég
AKI ÚGY GONDOLJA HOGY EGY JÓ ÖSSZETARTÓ CSAPATBA AKKAR TARTOZNI AZOK KERESÉK A =GB= KLÁNT !!
 

DeletedUser18886

Vendég
Spartansnal maradnek az menobb
Ha Tranbulin felvesz...
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi vicces fiú:)))
Matyika hoztad a barataidat is?:D
Mi a fene
 

DeletedUser18886

Vendég
Naaaa vegre itt van Tranbulin.. kapok akkor meghívót ?
 

DeletedUser18848

Vendég
Azért matyizol ennyitt mert nincs baratnőd!?? Ha így van szerezz egyet sürgősen!!
Ja és maguktól jöttek!! ;)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
AKI ÚGY GONDOLJA HOGY EGY JÓ ÖSSZETARTÓ CSAPATBA AKKAR TARTOZNI AZOK KERESÉK A =GB= KLÁNT !!

Sose értettem, hogy minek kell a caps lockot benyomni, anélkül is eltudjuk olvasni. Netán feltűnési viszketegséged van?
GB-t már láttam pár szerveren, de nem az volt a klánra jellemző, amit leírtál.
Nem mellesleg szerintem nem ezért lett létrehozva ez a topik, de úgy látszik ennyi értelem szorult beléd.
Azt már látom, hogy nagy a mellény csak tudnám miért... Na mindegy, 2 hónap és indul a v42 gyorsan átregizhettek majd oda. :)
 

DeletedUser18848

Vendég
Naaa látom kezdel belejonni ;) ebből szép szövetség lesz !! Ja bocsi mégse; )
 

DeletedUser18848

Vendég
Sose értettem, hogy minek kell a caps lockot benyomni, anélkül is eltudjuk olvasni. Netán feltűnési viszketegséged van?
GB-t már láttam pár szerveren, de nem az volt a klánra jellemző, amit leírtál.
Nem mellesleg szerintem nem ezért lett létrehozva ez a topik, de úgy látszik ennyi értelem szorult beléd.
Azt már látom, hogy nagy a mellény csak tudnám miért... Na mindegy, 2 hónap és indul a v42 gyorsan átregizhettek majd oda. :)

Ó valaki babaszart evett reggelire azért ilyen kemény ;) bocsi de szerintem el se induljatok v41 en !!!
 

DeletedUser

Vendég
Naaa látom kezdel belejonni ;) ebből szép szövetség lesz !! Ja bocsi mégse; )

Építem a közös jövőnket drága barátom:)))))
Remèlem èszakra jöttök,hogy tovább tudjuk fejleszteni a barátságunkat..talán egy olvadás is benne van a pakliban,ha igy folytatjuk:))))
 
Fent