SPARTANS# Never die!

  • Témaindító - Thranduil -
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Nemsokára indul v41,és szeretném összeszedni a társaimat!
Néhány emberrel feltudtam venni a kapcsolatot,skype,fb..stb de ez csak egy töredéke annak,amire én számítok.
Első sorban a v29es Frontline,v38-v39 Spartans társaimra számítok,de nem zárkózom el új emberek elől sem.

Nem ígérek semmit,csak játszani szeretnék egyet a régi bajtársakkal:) Csak ennyi.

ui. Most nem szeretnék kardozni a neten,úgyhogy a haragosok kérem tartogassák a lőszert a játékra,mert senkivel sem fogok leállni vitázni.

-NighThawK-
 

DeletedUser18479

Vendég
Te nem mész...???...
Akkor ki fogja tisztára nyalni...???... :eek:
 

DeletedUser

Vendég
Te nem mész...???...
Akkor ki fogja tisztára nyalni...???... :eek:

Nem gondoltam,hogy a féltékenység is közre játszott az árulásodban..Komolyan eddig amikor a melegséggel piszkáltalak csak viccnek szántam..
Nem hittem hogy ilyen súlyos a dolog.
Őszintén mondom neked,hogy sajnálom.
 

DeletedUser18844

Vendég
Üdv Mindenkinek akik jönnek!

Úgy nézem a beállításokkal nem lesz gond.Azt már megígérhetem,hogy egy sokkal jobb szervernek indul,és sokkal hamarabb le is lehet zárni mint a V40-et.(40 fő/80%)...Ez jóval másabb!Miért?
Majd duplája ennek a szervernek a sebessége!Én mindig az egység sebességre mentem,nem arra ,hogy Pl. a műhely mihamarabb felépüljön 14-ről 15-re.10-10 ezer kész falunál..egymás ellen...mi kell egy harchoz?
Barbi?Kevés?Legalább nem SZEM-ezgetnek velük!Mindenki egyforma player,mint a v1-en vagy a v2-őn!!!!
PP harcosoknak értelmetlen lesz!Nyersi vásárlóknak szintén,mert kis matek alapján gyorsba ki lehet számolni, a tőzsde alakulását.52 vasért senki nem fog adni vérrel megdolgozott Prémium pontot!Tehát a nagy-arcok már ki is estek!Természetesen szidják is a rendszert!!
Én annyit mondok!
Északon Roki és Hans indít valamit ami sok játékosban deja vu érzést ébreszthet.
Egy antropikus klánt,ami az elmúlt főleg 20-25 világban elterjedt hebefréniás játékosok ellen indul!
Mert a múlt nem mögöttünk van,hanem bennünk él!

A 40-es okos tojások ne osszák itt az észt!Ott van a világuk,ott nyomuljanak!

Köszönöm.

Roki
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ez mind szep es jo de van egy valami az az valaki akivel nem szamoltal :D itt van Schimo is :) es mint tudjuk ő nem sajnálja a pp-t. Szóval ő nagy előnnyel fog elhúzni a többiek előtt.
 

DeletedUser18844

Vendég
Schimó és én már megittuk egymással amit kell!Jó gyerek emberileg!!
De most minden régi játékos megmozgatása a lényeg.nem kell jónak lenniük,csak játszanak úgy,mint régen.
HUMÁNUSAN!
Gyorsan beletanulnak.
 

DeletedUser18265

Vendég
Szeva Roki!

Nem jársz már skypera, vagy nekem valami régi van még meg?
Kerestelek párszor de nem értelek el, tudunk beszélni? :)
 

DeletedUser18844

Vendég
Egyébként,örülök,hogy te is vagy:)És szia:))
Csináljuk Tesa!
 

DeletedUser18844

Vendég
Bora klán-ként kezdünk.Teljesen Új-ként,hogy más klánokat ne bántsunk.
Mozgass te is dolgokat!
Egyenlőre próbálunk pacifisták maradni és csak haladni a világgal.
Tudod te kik kellenek!!Pontosan:)
 

DeletedUser18844

Vendég

Szomorú,hogy így kell keresnünk régi ikonokat!
Akik még izomból játszottak de főleg szívvel!!

Ma már a Győzelemért mindenki ki szolgáltatja magát a nevét a játékát az emberségét!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent