sparta

DeletedUser7480

Vendég
Ezeket onnan veszem hogy kicsit benne vagyok a dolgokban.
Amúgy melyik részre vagy kíváncsi?
 

DeletedUser

Vendég
Meg kellet újítani a szövetségeket? Mert a Hell klánokon kívül (azokról nem tudtam) a többi már min. fél éve szövetséges... vagy volt... Dicsa meg jó arc nagyon, ne bántsátok...:D
 

DeletedUser10115

Vendég
hat amit tudsz mindent mondjal el!......amugy enis benne vgyok a dolgokba csak sajna a vezerek sohase biztam bennem meg a barataimba mert mi egy kicsit furcsan jatszodtunk:)))es ezert nem mondanak el soha semmit!
 

DeletedUser7313

Vendég
na itt az a levél anno amikor Nelixia elkezdte átverni a fejünket hogy jobb jövő elé nézzünk
ha valakit megtévesztene ez is nelixia csak helyetesítette.
Rover13 17.03.-án/-én 10:21
Sziasztok!

Itt vagyok köztetek!
Nem is tudjátok be nehéz döntés volt megtenni ezt a lépést!
Minden tagról gondoskodom de előbb a K54, 53 környékét kell átvételre késziteni!

Ne izguljatok, fejlödjetek!
Az alklánok kaptak MNT a MHC felöl, egymásra nem támadunk és hamarosan megoldodik a sorsotok.Nektem amugy sem ártottak mostanig sem a MHC-sek, tehát nincs amiért nagyon elleneszenvezetek velek! Ti nem éreztétek, de azok sorsa megpecsételve volt aki napi 100-200 bejövő támadást kapott, hát értük tettem.

Nehéz volt ezt a döntést meghozni, de csak is értetek tettem, azokért akik tovább akarank játszani, mert kedvek van ehez a játékhoz. A világ 2 max3 nagy hatalomra megoszlik és ha már tartozni kell valahová akkor tartozunk a legjobbakhoz! Nem gyávaság volt, hanem belátás,hogy lépni kell, feláldozni magam a tagok jólétiért és nem bánom mert a jövőt bisztositom nektek! Sok idő nem volt a döntésre!
A klánok megmaradnak igy ahogy vannak, sok levelet kaptam, legtöbb elismerő levél. Szerintem nem lesz senki kárára egy elit csapathoz tartozni, előttetek a jövő és ezt néha nehéz döntésekkel kell kiérdemelni!

Egyáltalán nincs amiért cirkuszolni, talán még csak jobb lesz a sorsotok mind mostanig!

Ha bármi gondotok van irjatok és tovább segitek bárkinek!
Sok levelet kapok, a legtöbje helyesli a döntésemet, nem volt könnyü, tudom nektek sem, de egy új lehetőség áll igy előtettek!

Üdv [player]Nelixia[/player]

frakk 17.03.-án/-én 13:45
a számításaid sajnos nem megfelelőek erre a célra hogy beolvassz négy klánt oda
úgyanis már a v1 óta utállak titeket (mégha nem is ugyanaz a klán volt akkor is)
egyáltalán indítottatok szavazós topicot a 3 testvérklánnal hogy MHC-be megyünk e ? sztem az a 3 testvér klán (köztük mink is) jól cserben hagyna titeket ez ügyben hogy megyünk

mitől lesz jobb a sorsunk mond már meg? hogy megutálnak oszt jól van ???

aha az a jövőd hogy a kláncsaládra nézve hogy a térkép szélén látnál minket, milyen 2-3 hatalom legfeljebb 1 hatalom osszolhattok

milyen ellenszenv, amit ők művelnek az szimplán nevetséges ezek kannibalizmus hívők ahogy elnézem a foglalásaitokból (inaktív zabálók)

beláttad hogy jobb félni mint *egészni* és ezért hogy ne legyen gond hogy le léppel , össze olvasztod a kláncsaládot az MHC-vel .

elismerő levelet kaptál ??? elismerték az árulóságodat
meg hogy milyen szépen tudsz elpatkolni a klántól, az télleg szép volt gratula.

és az már a határon is túl megy, hogy vezérektől veszed el a vezérrangot mert ezzel arra kényszerítve hogy be menjünk az MHC-be , jah és a lehetőségedről amit itt lebzselsz teli szájjal arról annyit mondok hogy az olyan klán mint az MHC nem hordoz magában lehetőségeket hanem átvernek embereket hogy bemenjünk

sztem téged is úgyanúgy átvernek mint a többit.

a elég nehéz döntés volt máris a ellenség vagy mondhatom tényleg könnyű árulóvá válnod

na szeva
 

DeletedUser7480

Vendég
Köszönöm a levelet.
Dicsa-t én nem is bántom. Sőt. Inkább sajnálom őt.
Amint megtudok valamit közlöm majd.
 

DeletedUser7313

Vendég
Lámák!!!

Csak röhögni tudok rajtatok...

te csak szépen takarosan fogd be a beszélőkédet, okés??

és tik még nagyobb lámák vagytok mert másoltok más klántól idézeteket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10115

Vendég
tina.....inkabb halgass van aki csak szorakozni jon ide es nem csak azert hogy o legyen a legjobb....igaz ez mindenkibe benne van de egy ido utan jobb abbahagyni az egeszet mert azt nem jateknak hivjak hanem fuggosegnek amit mar kezeltetni is kell egy-egy esetben az orvossal!es hogy van 6-7 milla pontod azzzal az eletbe sz**t se ersz el!
 

DeletedUser7313

Vendég
hát ez aza helyzet hogy a v1 en a skulls-t utálták a v5 ön pedig a MHC-ét utálják(köztük vagyok én is) mindannyian kivéve akik klánok velük szövetkeznek .
 

DeletedUser10115

Vendég
hat enis egyre jobban kezdem utalni!!mindorokke sparta....mindig is az ok oldalukon altam es vegig ott is fogok alni!
 

DeletedUser

Vendég
tina.....inkabb halgass van aki csak szorakozni jon ide es nem csak azert hogy o legyen a legjobb....igaz ez mindenkibe benne van de egy ido utan jobb abbahagyni az egeszet mert azt nem jateknak hivjak hanem fuggosegnek amit mar kezeltetni is kell egy-egy esetben az orvossal!es hogy van 6-7 milla pontod azzzal az eletbe sz**t se ersz el!

Szted én nem szórakozom?
És hidd el én vok a legjobb a példa arra hoyg az életben sokkal többet értem el és fogok elérni mint itt!
Nekem ez egy kikapcsolódás némi izgalommal egybekötve..

Viszont a Spárta Klán oly mértékű gyűlöletet keltett bennem, hogy **********! xD
 

DeletedUser7372

Vendég
te csak szépen takarosan fogd be a beszélőkédet, okés??

és tik még nagyobb lámák vagytok mert másoltok más klántól idézeteket.

azt hiszem be kell pereljem a magyar tanarnom, mert nekem nem tanitottak olyan szemelyes nevmast hogy TIK, csak azt hogy TI :D:D
 

DeletedUser7372

Vendég
Szted én nem szórakozom?
És hidd el én vok a legjobb a példa arra hoyg az életben sokkal többet értem el és fogok elérni mint itt!
Nekem ez egy kikapcsolódás némi izgalommal egybekötve..

Viszont a Spárta Klán oly mértékű gyűlöletet keltett bennem, hogy **********! xD

Gyulolni gyulolheted, de ugyis ok fognak nyerni marcsak azert is mert a [$]KBE csatlakozott ozzajuk, es szerintem igy ok a legjobbak, igaz az =MHC= se kispajas :p
 

DeletedUser7480

Vendég
Hiába csatlakozott hozzájuk a KBE, hozzáteszem nem az egész csatlakozott hozzájuk, ha nem támad senkisem náluk, nem jelentkezik senki sem a közös akciókra.
 

DeletedUser

Vendég
azt hiszem be kell pereljem a magyar tanarnom, mert nekem nem tanitottak olyan szemelyes nevmast hogy TIK, csak azt hogy TI :D:D

akármilyen hihetetlen a székelyeknél erdély környékén (Majd kokkuld meg a térképen ;) [Románia területén van most:)]) így beszélnek! Még a régi nyelvjárásuk megvan és mellette valamilyen szinten a román is keveredik hozzá! :S
 

DeletedUser9325

Vendég
Hiába csatlakozott hozzájuk a KBE, hozzáteszem nem az egész csatlakozott hozzájuk, ha nem támad senkisem náluk, nem jelentkezik senki sem a közös akciókra.

Egyik ámulatból a másikba esek, hogy mennyi sületlen hír kering :-D De nem is baj ;-)
 

DeletedUser10244

Vendég
Miket lehet itt megtudni :p Utálja mindenki a spartát még jó hogy nem a Hell-G , mert én mondom nektek mi jó fiúk és lányok vagyunk ám:cool:
 
Fent