Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Azt mondjuk lehagytam, hogy nem csak a .net-es scriptek használhatóak, hanem más platform scriptjei is, amennyiben ott engedélyezettek. De csak abban az esetben, ha az nem automatizál semmilyen lépést, pl. támadni nem támad helyetted, stb.. :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Azt mondjuk lehagytam, hogy nem csak a .net-es scriptek használhatóak, hanem más platform scriptjei is, amennyiben ott engedélyezettek. De csak abban az esetben, ha az nem automatizál semmilyen lépést, pl. támadni nem támad helyetted, stb.. :D

Tehát ha nem támad helyettem, csak kiküldi a támadást, amikor nem vagyok itt, akkor az jó???
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Se a magyar, sem pedig a .net-es script nem jut ennél tovább .hu-n. .net-en működik. Amikor itt rányomok a startra nem történik semmi. 1-2 nappal ezelőtt tökéletesen működött. Van bármi ötlet mi lehet a gond? Próbáltam kisebb csoporttal, cookie-kat töröltem, gépet újra inditottam, operában sem működik. Viszont "befagyaszt", mert ha másik scriptre kattintok azok nem reagálnak (pl farm script nem dob át farmkezelő oldalára), mielőtt rányomnék a "start"-ra azelőtt meg működik. Az alap főhadi oldalra átnavigáló scriptek működnek "start" után. A .net-es nem"fagyaszt be".
1677269524952.png
 
Utoljára szerkesztve:

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Se a magyar, sem pedig a .net-es script nem jut ennél tovább .hu-n. .net-en működik. Amikor itt rányomok a startra nem történik semmi. 1-2 nappal ezelőtt tökéletesen működött. Van bármi ötlet mi lehet a gond? Próbáltam kisebb csoporttal, cookie-kat töröltem, gépet újra inditottam, operában sem működik. Viszont "befagyaszt", mert ha másik scriptre kattintok azok nem reagálnak (pl farm script nem dob át farmkezelő oldalára), mielőtt rányomnék a "start"-ra azelőtt meg működik. Az alap főhadi oldalra átnavigáló scriptek működnek "start" után. A .net-es nem"fagyaszt be".


Nálam lefut teszteléskor.
De melyik világon van gond?
 

DeletedUser21347

Vendég
Valami nálad lehet, vagy a kódot szedd ki még egyszer, vagy másik "tiszta" böngészőböl indítsd.
Esetleg töröld le, és telepítsd újra amit használsz.

Én nem tudom kiakasztani, akárhogy állítom Classic V1-en. És folyamat használom is. (Chrome)
Am pont most lett felrakva egy kiváltó ötlet Fiókkezelőből, Ide katt.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
A legtöbb scriptnél az lehet a hiba, hogy túl nagy a szerver és ha a térkép adatokat le akarja menteni akkor nem tudja mert 3-6x akkora a mérete mint amennyit a böngésző enged
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
1-2 nappal ezelőtt működött. Bár tény, hogy "fokozatosan" ment tönkre. Mert először még próbálkozott a start gomb lenyomása után, de volt, hogy csak 1 db küldést sikerült dobnia. :D
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Ez ügyben nem sikerült előrelépni? Csak mert akinek "saját scriptje" van erre az elég nagy előnyben van velem szemben ezáltal...
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.733
Ez ügyben nem sikerült előrelépni? Csak mert akinek "saját scriptje" van erre az elég nagy előnyben van velem szemben ezáltal...
Nem írtad milyen böngészőt használsz. Futtattam chrome-on, classic v1-en és úgy tűnik hiba nélkül működik. Ha esetleg te is chrome-ot használsz tegyél meg annyit, hogy nyomsz egy F12-t és a console fülről teszel fel képet, hogy lássuk mi a gond.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.733
Valamilyen bővítményt használsz? Pl. Adblock vagy bármi? Nálam volt néhány éve, hogy az akasztotta meg az egyik kiegyenlítőt. Esetleg megér egy próbát, letiltod vagy törlöd őket és úgy futtatod a scriptet.
Másik lehetőség, ha van esetleg duál társad, ő is megpróbálhatja a fiókodban futtatni a scriptet. Harmadik lehetőség, hogy megkérsz valakit, hogy helyettesként lépjen be, és úgy futtassa, ezzel is szűkítve a kört, hogy talán nálad van a hiba.
És végül, nem feltétlen elég csak a kukikat törölnöd, a local és session storagebe is tárol adatot.
F12 / Application / bal oldalon local storagebe belemész és törlöd a huc1constantBuildings nevű key-t, ugyanitt csak a session storage-ben törlöd a qb key-t.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.733
Egyébként abból amit mutattál az derült ki, hogy a script akkor akad meg, amikor ki szeretné gyűjteni a falvaid koordinátáit. Tehát a hibát az is okozhatja, hogy valamilyen eltérő nézetet használsz, mint a legtöbb játékos, teszem azt megnyitott falu csoportok(kis nyíl a faluk koordinátája mellett, amiben épp vagy), vagy bármi ilyesmi.
 

Captain MingLee

Active Member
A reakció pontszáma
194
Minden bővitmény törölve.
Valaki belépett a fiókomba ő is megpróbálta, de neki se ment.
huc1constantBuildings nem igazán van , en131constantBuildings az van (másik szerveren persze).
Kis nyilat nem nyomogattam, de nem hiszem, hogy eltérő nézetet használnék ha igen azt se tudom mi lehet. :/
1677518956216.png
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.733
Hát így nem igazán tudok többet segíteni, esetleg még azt megpróbálhatjuk, hogy belépek helyettesként a fiókodba.
 
Fent