Script kívánságlista

DeletedUser

Vendég
Szia,

Király köszönöm :)

Még egy kívánságom lenne:
Olyan script, ami a térképen csak a bónusz falukat listázza ki:)
Lehetséges?

Üdv
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Még egy script kívánságom lenne :D

olyan, amit az áttekintésben lehet használni, és amit lát falukat, azt megnyitja uj lapon.
Pl. beállítom a támadó csoportot, ott rámegyek a scriptre, és amit lát falut, azt mind megnyitja új lapon :)

lehetséges?

Naruto
 

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok!

Még egy script kívánságom lenne :D

olyan, amit az áttekintésben lehet használni, és amit lát falukat, azt megnyitja uj lapon.
Pl. beállítom a támadó csoportot, ott rámegyek a scriptre, és amit lát falut, azt mind megnyitja új lapon :)

lehetséges?

Naruto

Szia.

Ez is lehetséges.

Iron
 

DeletedUser17399

Vendég
Sziasztok!

IronFist: Az erősítés hívása egy faluba script fejlesztésére lenne két javaslatom:

1. Legyen lehetőség beállítani, hogy maximum hány faluból kérjen erősítést (azaz ne csak tól iget, hanem egész egyszerűen egy darabszámot, ami a tól mezőtől kezdve, vagy annak hiányában a legközelebbitől kezdve gyűjti be a seregeket, vagy azok egy részét a korábbi beállítások szerint)

2. Legyen lehetőség beállítani maximumot a seregmennyiségre is és ha azt elérte akkor többet nem hív (nem lényeges, hogy ezt minden egyes sereg fajtánál nézze, ha egyszerűbb lehet úgy megírni, hogy csak egy fajtára lehet megadni a maximumot és amikor az eléri akkor leáll a script)

Ezek reálisak?

Jimmy
 

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok!

IronFist: Az erősítés hívása egy faluba script fejlesztésére lenne két javaslatom:

1. Legyen lehetőség beállítani, hogy maximum hány faluból kérjen erősítést (azaz ne csak tól iget, hanem egész egyszerűen egy darabszámot, ami a tól mezőtől kezdve, vagy annak hiányában a legközelebbitől kezdve gyűjti be a seregeket, vagy azok egy részét a korábbi beállítások szerint)

2. Legyen lehetőség beállítani maximumot a seregmennyiségre is és ha azt elérte akkor többet nem hív (nem lényeges, hogy ezt minden egyes sereg fajtánál nézze, ha egyszerűbb lehet úgy megírni, hogy csak egy fajtára lehet megadni a maximumot és amikor az eléri akkor leáll a script)

Ezek reálisak?

Jimmy

Szia.

Reális elképzelés, igazándiból a nyersisre is ráhúzható. Valószínűleg kényelmesebb is lenne. Valamikor megcsinálom.

Iron
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!


Kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e egy olyan script amellyel a szövegeket (pl: PM/Körüzenet; Szövetségi fórum) középre ehet igauítani?
Sokkal szebb leveleket hozzászólásokat és üdvözlést lehetne szerkeszteni!

(Elnézést ha már van ilyen akkor én nem vagyok valami okos :))
 

DeletedUser16510

Vendég
Üdv!


Kérdésem az lenne, hogy lehetséges-e egy olyan script amellyel a szövegeket (pl: PM/Körüzenet; Szövetségi fórum) középre ehet igauítani?
Sokkal szebb leveleket hozzászólásokat és üdvözlést lehetne szerkeszteni!

(Elnézést ha már van ilyen akkor én nem vagyok valami okos :))

Szia.

Úgy tudom nincs a játékba beépítve középre igazító BB kód, így nem lehet megoldani a középre igazítást.

Iron
 

DeletedUser11248

Vendég
Üdv.

Engem egy Leszerelés-script érdekelne.

Kb.olyant szeretnék mint a seregképzés,mi tudjuk beállitani miböl,mennyit szereljen le..pl.berakok egy csoportot,mondjuk Támadók és a scriptet beállitom hogy 400 bárdost rakjon be Leszerelés-be.

Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudna valaki írni egy olyan script-et amivel a farm kezelő C gombjánál azt lehetne beállítani hogy a maximális nyersanyagot elhozó sereg mekkora százalékát küldje? Például ha van egy falu és onnan 50 könnyű lovas hozná el az összes nyersanyag mennyiséget de én mondjuk 10%-al kevesebb lovast szeretnék küldeni tehát 45-öt. Meg tudná ezt valaki oldani? :)
 

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok!
Tudna valaki írni egy olyan script-et amivel a farm kezelő C gombjánál azt lehetne beállítani hogy a maximális nyersanyagot elhozó sereg mekkora százalékát küldje? Például ha van egy falu és onnan 50 könnyű lovas hozná el az összes nyersanyag mennyiséget de én mondjuk 10%-al kevesebb lovast szeretnék küldeni tehát 45-öt. Meg tudná ezt valaki oldani? :)

Szia.

Utána fogok nézni.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Tudna valaki írni egy olyan script-et amivel a farm kezelő C gombjánál azt lehetne beállítani hogy a maximális nyersanyagot elhozó sereg mekkora százalékát küldje? Például ha van egy falu és onnan 50 könnyű lovas hozná el az összes nyersanyag mennyiséget de én mondjuk 10%-al kevesebb lovast szeretnék küldeni tehát 45-öt. Meg tudná ezt valaki oldani? :)

Szia!
Én nagyon utánanéztem egy-két hónapja. A farmkezelő úgy működik, hogy szól a szervernek, hogy C-vel akarsz farmolni valamit, és a szerver küldi el az egységeket, szerveroldalon kiszámolva a szükséges egységeket. Az, hogy a felugró ablakocskákban látszik, mennyit kéne küldeni, azt is a szerver küldi ki, amikor összerakja neked az oldalt. Tehát a farmkezelő jelenlegi működésével szerintem ilyet nem lehet csinálni, csak megkerülve azt. De várjuk meg Iron utánanézését. :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Szisztok!

Nekem is lenne egy kívánságom scriptekkel kapcsolatban, remélem nem ütközik szabályba:

Éjszakai bónuszt kikerülő script-nél be lehessen állítani, hogy a megadott kordinátákat folyamatosan véletlenszerűen generálja le nekem(így nem egyenletesen fogja nekem kiküldeni a támadásokat, de végtelen támadás esetén legyen egyenletes)

Előre is köszönöm :)

ui: elég ha valami hasonló lesz, legfeljebb reklamálok ha nem tetszik
 

DeletedUser16510

Vendég
Szisztok!

Nekem is lenne egy kívánságom scriptekkel kapcsolatban, remélem nem ütközik szabályba:

Éjszakai bónuszt kikerülő script-nél be lehessen állítani, hogy a megadott kordinátákat folyamatosan véletlenszerűen generálja le nekem(így nem egyenletesen fogja nekem kiküldeni a támadásokat, de végtelen támadás esetén legyen egyenletes)

Előre is köszönöm :)

ui: elég ha valami hasonló lesz, legfeljebb reklamálok ha nem tetszik

Szia.

Tehát azt szeretnéd, ha adott 10 koordináta, akkor ne az első jót adja, hanem egy x. jót, ahol x egy véletlen szám?
 
Fent