Script kívánságlista

DeletedUser

Vendég
Lehetne egy olyan script amivel kiválasztasz egy játékost és az összes falujába amennyi nukod van ráküldi?

Ilyen formában biztosan nem lenne megoldható, mert automatizálással működhetne esetleg, ami pedig illegális.
 

DeletedUser

Vendég
az helyett meglehet oldani legális módon.

coord másoló profilrol(fake küldő)-->falnyitó(esetleg kézzel is megoldható)-->támadó script-->és ezzel pár perc alatt kilővöd a nukokat:D
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!

épitő script kellene.
mivel speeden még fiokkezelő sincs, nehéz épiteni a falukat főleg amikor egyszerre már több százat kell!
régebben kértem már ezt.
bármilyen jó, ami könnyiti az építkezést.
előre is köszönöm a választ!

Arthur
 

DeletedUser

Vendég
építgetős

Én úgy tudom, fiókkezelőre hasonlító scriptet nem lehet (értsd: tilos) írni. Értem én, hogy csak a SPEED körhöz kéred, de gondolom nem kell nagy előrelátás, hogy ennek mi lenne a vége :)

A másik az, hogy ha (és játszunk el a gondolttal, nem is létezik olyasmi, hogy fiókkezelő) ettől eltekintünk, akkor is ez NAGYON ERŐSEN automatizálna és állandóan futnia kéne, ami szintén nem megengedett
 

DeletedUser

Vendég
Hali

Férre érted.
En olyanra gondoltam ami segíti az embert.

Nem fontos olyam legyen mint a fiokkezelő. Csak könnyítsen...
Ügye van pfeseknek ugynevezett epületek* áttekintés. Ott nem lehet valamit kitalálni?
Pl rámegyek a falra, akkor mindenhol, ahol lehet betesz 1 falat, ha 10szer megyek rá akkor 10falat tesz be ha tud.(ha nincs betelve a tanya + van elég nyersi)
Érted mire gondolok?:))
 

DeletedUser

Vendég
Üdv...

Egy tömeges jegyzetelő scriptet szeretnék! Pl: az összes egyforma falumba ugyanazt a szöveget tudjam beilleszteni!

Képkivágás.jpg

(Nem biztos, hogy ez lesz a "legfontosabb" script a Klánháború történetében!) :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Olyan scriptet keresek, amivel a fórumon smyle-ket lehet használni a beírt szöveg után.
Pl: ;)

Köszi szépen!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Olyan faluátnevező scriptet kéne írni, ami számozza a falut, de lehessen olyan csinálni hogy megadok két szöveget, és a két szöveg közé írja a számokat:)
Pl.
1. szöveg: **

2. szöveg: Játék

Ami kijön belőle: ** 001 játék :)

Előre is köszönöm a választ.
- Naruto x3
 

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok!

Olyan faluátnevező scriptet kéne írni, ami számozza a falut, de lehessen olyan csinálni hogy megadok két szöveget, és a két szöveg közé írja a számokat:)
Pl.
1. szöveg: **

2. szöveg: Játék

Ami kijön belőle: ** 001 játék :)

Előre is köszönöm a választ.
- Naruto x3

Szia.

Amint befejezem a sorbarendező script utolsó simításait, akkor ezt megírom.

Iron
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Javascript: $.getScript("http://dl.dropbox.com/u/24469843/Tribalwars/Scripts/SkypeImages.js"); void(0);[/SPOIL]
Ez a script a fórumon használható.
Segítségével a skypon legtöbb hangulatjelet lehet használni.
A script telepítése után a fórumon hozzászólás írása közben ha a scriptre kattintunk, felugró ablak jelenik meg, ahova be írhatunk hangulatjeleket, például ":)", vagy hangulatjel-nevet,pl (rofl): "Fetreng a röhögéstől". Az Ok gomb megnyomása után a hangulatjel kép URL-je kép-BB kód formájában jelenik meg, majd előnézetben vagy elküldés után látható a hangulatjel.
emoticon-00140-rofl.gif
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Őőő észrevételem lenne...

A Google Chrome letöltött valami frissítést magának,és most úgy fut hogy utol sem lehet érni :D

Ezzel szemben az Opera, amit a Gyorsindítások miatt használok csak (mivel ez a Chrome-on nem megy) a Gyülekezőhely / csapatok Összehívása menűnél lefagy , és a pipákat kb. 1 perc után teszi használhatóvá.

Gondolom ez valami böngésző hiba, vagy valami alkalmazás ,esetleg frissítés kéne ide is ? :/
mert eddig még ment.
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Javascript: $.getScript("http://dl.dropbox.com/u/24469843/Tribalwars/Scripts/SkypeImages.js"); void(0);[/SPOIL]
Ez a script a fórumon használható.
Segítségével a skypon legtöbb hangulatjelet lehet használni.
A script telepítése után a fórumon hozzászólás írása közben ha a scriptre kattintunk, felugró ablak jelenik meg, ahova be írhatunk hangulatjeleket, például ":)", vagy hangulatjel-nevet,pl (rofl): "Fetreng a röhögéstől". Az Ok gomb megnyomása után a hangulatjel kép URL-je kép-BB kód formájában jelenik meg, majd előnézetben vagy elküldés után látható a hangulatjel.
emoticon-00140-rofl.gif



Köszi-köszi!:)

Már csak annyi a bajom ezzel, hogy alapból csak a mosolyt teszi ki választéknak.
Csak beírva lehet módosítani...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok!

Olyan faluátnevező scriptet kéne írni, ami számozza a falut, de lehessen olyan csinálni hogy megadok két szöveget, és a két szöveg közé írja a számokat:)
Pl.
1. szöveg: **

2. szöveg: Játék

Ami kijön belőle: ** 001 játék :)

Előre is köszönöm a választ.
- Naruto x3

Szia.

Megírtam a scriptet, itt megtalálod.

Mivel ez egyesít 3 korábbi scriptet kicsit felturbózva (pl. bárhová mehet sorszám, aminek a kinézete választható), így azokat leveszem. (Ettől használatuk ugyan úgy engedélyezett.)

Iron
 
Fent