Riportszoba csevegő

DeletedUser12303

Vendég
Hogy állnak a riportok???
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Latom sok embernek sok ideje van sok hulyesegre...

En szemely szerint 1 percet sem fektetnek bele,mivel nincs belole hozam!Ingyen meg eleget dolgozom a valoeletbe!:D

Tovabbi jo riportozast!:)

Én nem gondolnám hogy hülyeség, Ebből tanulni is lehet:)
 

DeletedUser

Vendég
Tudod...regen nem volt riport,es az emberek(jatekosok),megis megtanultak jatszani!:)

Igaz...nem 10 perc alatt hanem pl 2,5 ev alatt....

Nem mind1 a ketto!:)
 

DeletedUser

Vendég
hát itt fix. hogy lesz valami, de ez max. az atomkor után :D addig álljál féllábon :D
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon jó ötlet ez a riportos dolog gratulálok annak aki kitalálta és már várom az új beszélgetéseket további sikeres munkát a riportereknek
 

DeletedUser

Vendég
Ezen riportoknak úgy kimondottan sok értelmét nem látom..alap kérdések-alap válaszok:rolleyes: 1el több topic max:p
 

DeletedUser

Vendég
Ciao Sajtmacska

az utolsó riportról érkezett 1üzenet mail fiókomra,de hogy tudtátok oda küldeni,mert nem arról regeltem az accomat...sőt..be sem tudok abba lépni,mert fogam nincs mi a jelszava 3év elteltével,mert azt csaka regeléshez csináltam valamikor a múltban:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Ciao Sajtmacska

az utolsó riportról érkezett 1üzenet mail fiókomra,de hogy tudtátok oda küldeni,mert nem arról regeltem az accomat...sőt..be sem tudok abba lépni,mert fogam nincs mi a jelszava 3év elteltével,mert azt csaka regeléshez csináltam valamikor a múltban:)

Szia,

Sajnálom, de ezeket az adatokat a központ kezeli, nekem nincs hozzáférésem, így nem tudok segíteni. Annyit tudsz tenni, hogy lemondod a hírlevelet.

sajt
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Annyit kérdeznék hogy riportot hogy tudok olvasni, vagy hol??
Mert hogy nemigazán találom :S
 

DeletedUser

Vendég
Elsősorban legyen 18 évnél idősebb, legyen humorérzéke, legyen határozott, kitartó, ne legyen befolyásolható és tudjon csapatban dolgozni. Ezek a tulajdonságok mellé még szerintem szükséges, hogy az embernek kötélből legyenek az idegei, mert amit néha kapunk a fórumon kritikaként enyhén mondva vérlázító.
-by cukormackó

Nem kell ahhoz supporternek lenni, hogy az ember vérlázító kritikákat kapjon a fórumon :) Simán elég, ha csak valamivel kitűnsz a szürke tömegből, máris utálnak, megpróbálnak lehúzni :) Magyar mentalitás.. a rosszindulatot az irigység szüli.
 

DeletedUser14989

Vendég
Szeretném megkérdezni:
Amikor klánnal csináltok riportot miért az alapítóval?Lehet hogy ő fele annyit sem csinált mint egy alvezér és övé a dicsőség?
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Szeretném megkérdezni:
Amikor klánnal csináltok riportot miért az alapítóval?Lehet hogy ő fele annyit sem csinált mint egy alvezér és övé a dicsőség?

Véleményem szerint így a leglogikusabb... Ettől függetlenül hiába dolgozik esetlegesen az alvezér többet, ha alapító nélkül nem lenne klán. :)
 

DeletedUser14989

Vendég
Véleményem szerint így a leglogikusabb... Ettől függetlenül hiába dolgozik esetlegesen az alvezér többet, ha alapító nélkül nem lenne klán. :)

Természetesen igy a logikus de legalább annyit lehetne hogy mit dolgozott a klánba mi volt a szerepe hogy vélekedett a klánban erről és erről...
 
Fent