Riportszoba csevegő

DeletedUser13799

Vendég
"-SWE tagok kik is ők?"

Ezt vegyük sértésnek?:D
 

DeletedUser

Vendég
csak gratulálni szeretnék, akik ezt létrehozták. Jó pofa ötletnek tartom, már a múltkori vicces "news"-ok is tetszettek. Csak így tovább.
Hajrá-hajrá.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönjük az elismerést! Sajnos a -ROCK- klán riportomra 1 órám volt, és közben a net is be döglött így szőkült egy ilyen rövidre a riport.
Igyekszünk ennél terjedelmes riportokkal is, például amit ma fogok készíteni, ennek a duplája lesz remélhetőleg, és persze lényegesebb dolgokkal.
Remélem nem fog egyetlen riport sem, veszekedésben torkollani, bármit le írnak az "alanyok" az az ő gondolataik, és mindenki szíve joga, hogy az adott kérdésre mit válaszol. Ez tartsátok tiszteletben. Hiszen ti is sorra kerülhettek :)

Továbbá, ha van kérdésetek bármelyik klántól, azt a weboldalunkon, vagy itt is feltehetitek! :)

"WAZZE"
 

DeletedUser

Vendég
Köszönet mindenkinek az elismerésért.

Már megvannak a tervek az új riportokra.
Terveink szerint 2-3 naponta lesz új riport mind klánokkal, mind játékosokkal
 

DeletedUser

Vendég
Az ötlet nem rossz ,de nem így kéne :cool:
Ez is szét lesz offolva
 

DeletedUser4544

Vendég
Ez egy remek lehetőség, ha jól megvan ragadva.
Sok játékos pl nem tudja mi folyik sok világon.
Ha megfelelő kérdésekket raktok fel az aktuális Top klánoknak és játékosoknak, így kicsit átérezhetik az aktuális világ eseményeit.
Őszintén megmondom ez a Riport ez semmiről se szól, max arról amit mindenki tud.
Kicsit jobban mögéje kéne érdezni a dolgoknak és jobban felkészülni. Viszont valami rendszert is bekellene vezetni, pl V1től V12ig külön Lezárt Topicot nyitni ahova rakjátok majd be a szerver aktuális játékosaival való riportokat.
Ezenkivül, sztem klánháborún simán levelezésbe is kilehetne faggatni a játékosokat és a végén ha engedélyezik bemásolják ide, sokkal gyorsabban lehetne haladni. De sztem elsősorban, egy megfelelő kérdéssorozatot kell összeállítani, amíg ez nincs meg felesleges belekezdeni.
 

DeletedUser

Vendég
Igen, sajnos egy elsietett riport volt és csak azért készült, hogy sajtmacska lássa milyen is lesz. Ezt a -ROCK- riportot újra elő fogom hozni, sajnos nekem is ez volt az első ilyen, rövid is lett. De javítunk rajta. Vagy javítok...
 

DeletedUser8560

Vendég
ha majd lesz újabb riport az a fórumra tesszük ki, mert ez a hivatalos felületünk :)

sajt, lyukacsos és enyhén füstölt
 

DeletedUser12980

Vendég
Végre egy jó kezdeményezés. Elsőre semmi nem tökéletes. Ez egyre jobb lesz csak bele kell jönni mindenkinek a dologba. Nekem nagyon tetszik és kiváncsian várom a folytatást. Nagyon jó dolog ez :)
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
ha majd lesz újabb riport az a fórumra tesszük ki, mert ez a hivatalos felületünk :)

sajt, lyukacsos és enyhén füstölt

Az interjúk és egyebek a weboldalukon jelennek meg előbb, onnan másolom át a riportokat a fórumra. De a honlapon más egyéb is van :)
 

DeletedUser12303

Vendég
a khnews-on azt írták, hogy ide írjam, hogy melyik klantól kérek riportot. Készít valaki a V12-n aJB-ről???
 

DeletedUser

Vendég
Megoldható, ma megbeszélem a vezetőjükkel, holnapra vagy holnap utánra meg is lesz, bár v12 elég új, sajnos sok mindent nem fogok tudni kérdezni :)
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Balakka! Láttam a beküldött híred, de a 3D-s klánháború csak áprilisi tréfa volt :D
 
Fent