Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser8560

Vendég
Kedves játékosok,

A műszaki hiba továbbra is fennáll. Munkatársaink folyamatosan dolgoznak, hogy az érintett szervereket megjavítsák, azonban ez nagyobb munka a vártnál. Így a központtal egyeztetve a hiba elhárítása után, két nap ingyenes PF fiók lesz elérhető minden játékos számára.

Részletekről később, egyelőre ennyit tudtam intézni.

Most viszont további jó éjszakát és pihenést mindenkinek,

Sajtmacska
 

DeletedUser3687

Vendég
És az ellenünk folyó támadások ellen hogy védekezzünk vagy támadások ebben az esetben eltüntek?
 

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosok,

A műszaki hiba továbbra is fennáll. Munkatársaink folyamatosan dolgoznak, hogy az érintett szervereket megjavítsák, azonban ez nagyobb munka a vártnál. Így a központtal egyeztetve a hiba elhárítása után, két nap ingyenes PF fiók lesz elérhető minden játékos számára.

Részletekről később, egyelőre ennyit tudtam intézni.

Most viszont további jó éjszakát és pihenést mindenkinek,

Sajtmacska

Kedves Sajtmacska,


Ezzel kapcsolatba csak annyi lenne a véleményem, meglátásom, hogy rendben előfordulnak ilyen szerver problémák. Mondjuk az más kérdés, hogy az ilyenkor kiesett esetleges komoly taktikai károkat nem lehet pótolni... Most OK, adnak 2 napig ingyen Prémiumot... De azt sem Prémium pont formájában, hanem aktiválják azon fiókokon is a PF-et ahol eddig nem volt... Magyarul a játékosok azon részét kárpótolják, akik nem használnak PF-et, akik nem támogatják a KH-t, az Innogames-t...

Ebből kifolyóan, azok a játékosok, akik fizetnek is ezért a játékért, akik azért fizetnek, hogy rendben zavartalanul élvezhessék a játékélményt azoknak semmilyen fajta kártérítést nem adnak...

De ezt csak így lábjegyzetbe jegyzem meg...


Jó éjszakát Mindenkinek!
 

DeletedUser5879

Vendég
Kedves játékosok,

A műszaki hiba továbbra is fennáll. Munkatársaink folyamatosan dolgoznak, hogy az érintett szervereket megjavítsák, azonban ez nagyobb munka a vártnál. Így a központtal egyeztetve a hiba elhárítása után, két nap ingyenes PF fiók lesz elérhető minden játékos számára.

Részletekről később, egyelőre ennyit tudtam intézni.

Most viszont további jó éjszakát és pihenést mindenkinek,

Sajtmacska

Ez a prémium olyan lesz,mint a karácsonyi?
És a megvett prémium 2 nappal tovább bírja?
 

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosok,

A műszaki hiba továbbra is fennáll. Munkatársaink folyamatosan dolgoznak, hogy az érintett szervereket megjavítsák, azonban ez nagyobb munka a vártnál. Így a központtal egyeztetve a hiba elhárítása után, két nap ingyenes PF fiók lesz elérhető minden játékos számára.

Részletekről később, egyelőre ennyit tudtam intézni.

Most viszont további jó éjszakát és pihenést mindenkinek,

Sajtmacska

Nagyvonalú leszek :)
És elállok a 2 nap prémcsi pont követelésétől :D:D

http://devblog.tribalwars.net/

Critical server issues
1 Comment
Posted on March 28, 2011 by nino 1 Comment

We are fighting against critical server issues at the moment. We are trying to solve them as fast as we can.

You are at the moment unable to reach some start-pages or worlds of our game. We are also not capable of writing any information on the start-pages of these servers right now.

I will keep you informed as we progress.

Több helyen nem lehet elérni a játék főoldalát :)
Végre lehet aludni ! :D
 

DeletedUser12010

Vendég
Akinek van aktív prémiumfiókja, annak valószínüleg két nappal hosszabbodni fog. De erről még egyeztetünk a német munkatársakkal.

És egy jó hír:
A szervereket nemrég lezárták, tehát az úton levő csapatok, támadások nem mennek sehova, olyan mintha megállt volna nekik az idő.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5879

Vendég
És vissza lesz állítva az idő?
Mert régebben volt ilyen...
 

DeletedUser8473

Vendég
ez jó,de ha nem tudjuk mikor lesz jó az baj.Mivel nem tudjuk mikor mehetünk be.Ha lefekszünk vissza és közbe jó lesz akkor meg löket a speedenek.

ott pedig 120 PF a tét most.
 

DeletedUser

Vendég
Bakker, én is hazaérek és alig bírok belépni. Vagy 2 perc töltés után megjelent a fiókom és látom van 4 bejövő támadásom, aztán már semmi, nem tudtam belépni és most azt se tudom mikor érnek/értek be. Meg ez a szerver leállás, milyen duma már? Ne magyarázza nekem senki, hogy 1-2 szerverre van leosztva az egész, ezért tényleg kár fizetni:(
 

DeletedUser12122

Vendég
Csak egy kérdés.

Mikor indítják újra a server-t?

Csak, hogy tudjam meddig aludhatok még :)
 

DeletedUser

Vendég
cserélje nagyobbra serverét akció! 2 napi pf-ért!! :)
még nem is voltam bunkó
 

DeletedUser

Vendég
még jó hogy nem ti vigyáztatok az atombombákra az ezredfordulón :)
még egy sört kérnék,inkább nem a pf-t :D
 

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosok,

A műszaki hiba továbbra is fennáll. Munkatársaink folyamatosan dolgoznak, hogy az érintett szervereket megjavítsák, azonban ez nagyobb munka a vártnál. Így a központtal egyeztetve a hiba elhárítása után, két nap ingyenes PF fiók lesz elérhető minden játékos számára.

Részletekről később, egyelőre ennyit tudtam intézni.

Most viszont további jó éjszakát és pihenést mindenkinek,

Sajtmacska


Köszönjük a Tájékoztatást Sajtmacska!

Jó éjt mindenkinek!
 

DeletedUser12122

Vendég
Ezzel szerintem nincs is gond. Mindenhol lehetnek problémák, és fennakadások.
Ha lenne, egy konkrét idő, ami alatt a csapatok jégbe hűtve várakoznak (ami akár lehet 3 nap is. Nagyvonalúan :) ) azzal sincs számomra perobléma.
Csak tudjunk róla előre. Arról, hogy mikortól, meddig nem fog működni. Még, ha hamarabb is helyreáll a server, akkor is az időpontot tartani kéne.
Sokunk időzít, mind védekezés, mind támadás terén. Szerintem, a korábbi világok aktívjai PF-el játszanak. Így nekik, a legnagyobb segítség az, ha pontos időpontokat kaphatnának. Nem pedig az ingyenes Pf.
 

DeletedUser12803

Vendég
azért nem ártana kiírni a főoldalra a hiba jellegét és várható idejét ,a fellépő játékosoknak tájékoztatás képpen.
 
Fent