Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser

Vendég
dioxinos tojás...Renault motoros Merci...innogames...
jóccakát.
 

DeletedUser

Vendég
mátrix? gondolom a nyomtatóra gondolsz mert kb olyan a kh jelenlegi sebessége... :S
 

DeletedUser

Vendég
biztos az óraátállítás miatt van:D
Mert itt még csak A pontos idő 21:47 van:)
 

DeletedUser

Vendég
nagy örömmel fogom reggel olvasni a levelet ,amiben a játék tulajdonosai és üzemeltetői elnézést kérnek tőlem - mint játékostól - és közlik, h a ma délután aktivált icipici pf.-ocskám TERMÉSZETESEN egy nappal tovább marad érvényben...vagy kezdetét magától értetődően holnaptól számolják...majd további jó játékot kívánnak...és akkor én teljesen nyugodt leszek.
 

DeletedUser12827

Vendég
nem lehet belépni

sziasztok akkor azért meg nyugodtam,hogy nem a gépem vagy a netem rosz a V8 ba sehogyan sem tudok belépni ,de ezek szerint más világokba sem lehet
ennek viszont őrűlők,hogy sajtnacska válaszolt egy pár sorral előbb a gondokra akkor csak várjunk bajunk csak nem lesz legfejjeb a 100 ból 101 dik leszek van ez igy
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Ez a link már jó ideje a főoldalon van, és a fejlesztők, technikai csapat blogjának a linkje van benne, ahol olvashattok a fejlesztésekről, de éppen erről a leállásról is...
 

DeletedUser6772

Vendég
Sajt,arról van benne valami,hogy meddig fog tartani?
mert ha nincs akkor meg sem nyitom:) azt blog nélkül is tudom,hogy nem megy a KH:D
 
Fent