=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

DeletedUser18914

Vendég
Ez mégis mi?
Én noob:eek:...még viccnek is rossz :cool:
...de m1 is... igazán nem várok választ

Gartulálok Randomnak!
+
ezzel az idézettel köszönnék el tőletel itt V38on
"A sivatagi szél már régen befedte lábunk nyomát a homokban. De én létem minden pillanatában emlékezni fogok mindenre, ami velünk történt, továbbra is ott fogsz járni álmaimban és a való életemben. Köszönöm, hogy az utamba kerültél." Paulo Coelho
noob vagy...
a jatek szamodra kimerul a faluepitesben, se vedekezni se tamadni nem tudsz, de mit varhatunk egy arulo kedvenctol.
amugy meg Lego, meg mindig jossz egy bocsanatkeressel...
 

DeletedUser

Vendég
noob vagy...
a jatek szamodra kimerul a faluepitesben, se vedekezni se tamadni nem tudsz, de mit varhatunk egy arulo kedvenctol.
amugy meg Lego, meg mindig jossz egy bocsanatkeressel...
Kár volt elkezdeni megint,ballon minden csak nem áruló te kis senkiházi tysonkával együtt. Gondolkozzál már te sútyó.
 

DeletedUser19183

Vendég
Már vártam. :)
Unalmas a féllábonállás, mi? :)
Hihhhetettlen, hogy a végkifejlettnél is van végkifejlettebb....
 

DeletedUser19237

Vendég
na hol a bocsanat keres???
Mas dolog, Legoresa, hogy veszed te ahoz a batorsagot, hogy megszabd valakinek, hogy indulhat e uj vilagon???Ki vagy te???Visszaelsz egy nevleges vezetoi rangoddal es nem hagyod, hogy azzal dualozzon egy tarsad akivel akar, inkabb kikeszited....grat pacsi :)
 

DeletedUser19183

Vendég
Mivel én ilyen rém szentimentális alkat vagyok, tök elkapott a nosztalgia, látva, hogy a v38as fórum még működőképes (persze olvasván, hogy megint az ovi a téma, kicsit visszaesett a lelkesedés ).
Fene se gondolta volna, hogy ilyen meghatározó lesz ez a majd' 1 év...Azt meg pláne nem, hogy picit még a pff-ben töltött időt is visszasírom...A hajnalba nyúló "vezetői jellegű " viták ellenére, avagy Tepike palacsintája, s az ipari mennyiségű, fórumon kapott viszkim miatt. :)
Halottról jót, vagy semmit ugyebár... :)
 

DeletedUser19237

Vendég
en orulok, h vege, sok suttyo volt a PFF ben, habar volt par kedves tag is akikkel mai napig egy klanban jatszok.
 

DeletedUser19237

Vendég
sot a PFF onmagaban egy suttyo klan volt ugy ahogy, na de mit varjal egy olyan klantol amelyiket egy arulo alapitotta :)
 

DeletedUser19183

Vendég
(Kisregény lett... :/)
A suttyó szónál nyílt tán ki az értelmezőkéziszótár? :)
Hajjaj...Színház az egész világ! - mondta valami okos egyszer régen.
Némiképp esküszegve reflektálnék én azért erre a bocsánatkérés témára.
Talán onnan kéne mesélnem, hogy átkerültem a "suttyók" közé. Tudni kell, hogy a dolog úgy történt, szóba jött az olvadás, én kaptam egy meghívót, de nem mozdult senki semerre, így nem fogadtam el. Kb másnap kérdeztem rá a vezetőin, hogy mizu van tulajdonképpen, megyünk-nem megyünk? Ekkor mondták, hogy csak én megyek át tárgyalni. Azon ne múljék, 0 diplomácia érzékkel, 0 instrukcióval, hogy kivel s egyáltalán miről kéne beszélnem, ámde birka türelemmel, s némi telesírt zsepivel otthagytam az SzH-t, s átmentem. Egész reggelig síri csend és hullaszag, majd kisült hogy tulajdonképpen céltalan bájolgás lesz a feladat a t.fővezérúrral. A fent idézett mondat alapján tehát pillarebegtetés on, s közben jelentettem az otthoniaknak. Egész addig surlódásmentes volt a viszony, míg nem derült ki, hogy Cat azért egy elég öntudatos némber, aki a sajátjait nem adja könnyen. Szómiszó, 2 nap után világos volt az egész SzH számára, hogy a két szkhm közül a kisebbikbe léptünk az olvadással. Mit volt mit tenni, megléptük. Emlékezhettetek, hogy eztán nagyon hamar le is lépett mindenki. Nem vártunk/runk mi semmit, nemhogy bocsánatkérést. Legyintettünk egyet, aztán nevettünk. :)
Bár a pff nekem sosem volt otthonom, rossz volt látni, ahogy dől az egész, mint dominó. Tudom, hogy nem kis meló az aktív-s sallang tagokat összefogni, s értelmeset alkotni, stb und et cetera, de én mindig felajánlottam a segítséget. Elég "mosom kezeim" duma ez, de én tényleg megpróbáltam mindent a dolog érdekében.
Hosszú-hosszú sorállás lehetne itt a bocsánatkérésekért, de tudod, senki nem kéri. Akikkel eddig szóbakeveredtem, s amit láttam...itt mindenki elintézte annyival: "csalódtam". Aztán legyintettek ők is, és próbálták kihozni a maximumot, amire még adott körülmények közt tellett.
Egyszer valaki azt mondta, "nincs vezérem, nincs miért" . (- szó szerint sajna nem megy, de kb. ). Ennyiről van itt szó, nem többről. :)


----
Teljesen off téma:
Fox-al ma az örök kérdésen merengtünk: kinek a szabadságáért is harcol az SzH? Következő válaszok születtek:
- Antiért, hogy szabadon belsőzhessen!
- Yugi szólásszabadságáért!
- Azért, hogy Lego bármikor szabadon alapíthasson klánt!
- Erathornak adassék meg a szabadság, hogy bármikor oszlathasson!
- Bucsnak(bahceizé), hogy bármikor szabadon - felélve a klánkészletet - betonozhassa a falvait!
- Catnek egy szabadnapért, mikor nem kell helyettesíteni/védeni/vágni/lelketápolni/seregjelitírni/körlevelezni/élni!
- S majdnem kimaradt: Szukiért, és Zsolért, hogy bárkivel a térképről teljességgel szabadon dipózhassanak!
A nagy klánok példáján okulva mindezt már csak versbe kéne foglalni. Ez jelenleg is zajlik. Pl ilyesmire gondoltunk:
"Adjunk Antinak több belsőt,
hogy ne szala legyen az első!"
(Srácok, ezerbocs, egyszer ígérem megkomolyodom (se)! Igyekezzetek ne megsértődni, imádok mindenkit, puszi! )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19237

Vendég
Lego nem alapitott klant, hanem elarult..., de annyit elert vele, h 2-3 emberen kivul senki se menne tobbet az o klanjaba :D
 

DeletedUser19260

Vendég
Ugy latszik az a bocsanatkeres elmarad:)
egy semmitero embertol mast nem is vartunk:)
Na de a lenyeg kedves Legoresa nem maradt egy ember sem aki megbizik benned es belekezdene veled egy vilagba, pilvo is messzirol elkerul teged majd a kozeljvoben es a Hordaban is csak megvagy turve :)
 

DeletedUser19183

Vendég
Sőt, ha már itt tartunk...A tagjaim még mindig nem kapták meg a körlevélírásra vonatkozó jogkörük...Csak mondom... :/ :)
 
Fent