Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1561

Vendég
Én is sajnálom, hogy nem minden ZHmat az az oktató javítja, aki 140embernek a du. 2es befejezés után elküldi éjfélre az eredményeket.

De annak örülök, hogy nem is az javítja, aki 20 ember ZHján egy hétig ül.

Mert itt 1000 megfejtésről volt szó.
 

DeletedUser

Vendég
Most lett tele a fuszéklim!

Előbb már hozzászóltam, utána meg kussoltam, de ez kiakasztott.
Miaz, hogy inkább örülnénk, hogy veszik rá a fáradságot? Ha már kiírták ezt a rendezvényt, akkor legyenek oly kedvesek...kinek a dolga lenne a javítás? A miénk? Szerintem megoldani tovább tartott, mint kijavítani, lévén, hogy nekik megvannak a megoldások, amikkel összehasomlítják a beékezett megoldásokat. Ez olyan, mintha én azt mondanám a diákjaimnak a dolgozat megíratása után, hogy örüljenek, amiért egyáltalán veszem a fáradságot, hogy kijavítsam. Holott megdolgoztak és több kevésbé megoldották a dolgot, de az időt eltöltötték vele, minimum....

Akkor kezdj el javitani eggyet küld el sajtnak és hogy menyi idő volt és mennyi pontot kap az illető
Szerintem találna benne pár hibát
 

DeletedUser10945

Vendég
Legyetek türelemmel! Nem kevés munka... és tőlük sem várhatjátok el h egész nap csak ezt csinálják...ti sem dolgoztok éjjel nappal...Egyébként meg lehet jelentkezni support tagnak és ha nektek úgy is annyi időtök van akkor minden ügyintézés sokkal gyorsabb lesz...;):D:cool:
 

DeletedUser7967

Vendég
Mindjárt letollak,csak át kell mennem bótba :D

Na szóval és tettel:

Örülünk Rafcsykám az értékes információnak de senki nem kíváncsi rá :D

Jól néznénk ki,hogyha az Én vizsgatételeimen is egy hónapig ülnének és csak utána adnák ki az eredményt.
De furcsa,hogy Ők meg tudják oldani 3 nap alatt,és itt megyénként 1.000-res nagyságrendről beszélek és 2 tanár javít/tantárgy.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12420

Vendég
Egyébként meg Jerry-nek igaza van.. jóhogy nem már térdre borulok mert ki lesz javítva lassan 1 hónap elteltével... ne bolondozzatok már... azt se értem ha mondjuk kész a fele akkor azoknak miért nem lehet szétküldeni a pontokat, hogy legalább lenne olyan komment amiben arról írnak megkapták...
Van egy olyan játék, hogy Kamu.. ismeritek? ha igen akkor én most erre azt mondom:
KAMUUUUU!!!! :D


Tudod-e hogy most tiszteletlen vagy a szuprotosokal és a kh csapatal???
Te most azzal vádolod oket hogy hazudtak!

-http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?t=2500 klikk a linkre!
-§8 legutolsó!
 

DeletedUser

Vendég
Tudod-e hogy most tiszteletlen vagy a szuprotosokal és a kh csapatal???
Te most azzal vádolod oket hogy hazudtak!

miért? szerinted igazat mondtak???

de az a gond, hogy ebben a témában hetek óta leginkább semmit sem mondanak ...
 

DeletedUser

Vendég
miért? szerinted igazat mondtak???

de az a gond, hogy ebben a témában hetek óta leginkább semmit sem mondanak ...


Hazugság a supportnak, a support becsapása Végleges Támadható


1.O nem hazudott.

2.Nem is csapta be!


Szoval cicafiu??XDDDDD
 

DeletedUser1561

Vendég
Majd kizárják külsőről, mi meg megtámadjuk, és befoglaljuk a postjait. :D

Patrik-Szabina, te az érettségiről beszélsz? Azt szerinted 2 ember javítja?
 

DeletedUser13465

Vendég
Majd kizárják külsőről, mi meg megtámadjuk, és befoglaljuk a postjait. :D

Patrik-Szabina, te az érettségiről beszélsz? Azt szerinted 2 ember javítja?

én is úgy tudom hogy 2-őnél több nem javítja, de az biztos hogy nem több mint amennyien ti javítjátok ezeket :)
 

DeletedUser

Vendég
Hazugság a supportnak, a support becsapása Végleges Támadható


1.O nem hazudott.

2.Nem is csapta be!


Szoval cicafiu??XDDDDD

ekto
nem az utolso utolso kell nézni hanem a §8 utolsoját ami :
Support megsértése, minősíthetetlen hangnem használata Globális, támadható kizárás Globális, támadható kizárás Globális, támadható kizárás Globális, támadható kizárás
 

DeletedUser

Vendég
ekto
nem az utolso utolso kell nézni hanem a §8 utolsoját ami :
Support megsértése, minősíthetetlen hangnem használata Globális, támadható kizárás Globális, támadható kizárás Globális, támadható kizárás Globális, támadható kizárás



Eeeeertem....


Es szerinted nincs olyan support akik nem segitenek bizonyos jatekosoknak?;)

Mellesleg meg mi van ha a forumon sertegeti valaki is?

Semmi koze nincs a jatekhoz.....
 

DeletedUser6473

Vendég
Kedves cipri1!

Világosíts már fel, hogy ebben hol sértegettem support-ot?

Van egy olyan játék, hogy Kamu.. ismeritek? ha igen akkor én most erre azt mondom:
KAMUUUUU!!!!

egész egyszerűen kérdeztem ismeri-e valaki a játékot... nem állítottam olyat hogy support hazudik, nézz már szét ember... ha te meg ezt a következtetést vontad le ebből és ezzel társítottad akkor te biztos így gondolkodsz..azaz ennyi erővel téged is lehetne zárolni nem? :D

Eyél még egy kis babot ha fogást akarsz találni... ;)
 

DeletedUser

Vendég
Szánalom....
Tény, hogy ki kellett volna javítani, és már a jutalmakat is ki kellett volna osztani, plusz, ha késnek, akkor nem ártott volna ide írni valamit, de az is tény, hogy ezek az emberek akik itt vannak, azok nem ebből keresik a kenyerük, vagy legalábbis nem ebből elsősorban. Míg a tanár, akiről sokan beszélnek valószínű igen. Gondolom szankció is lenne, ha nem tart be egy határidőt, de vonatkoztassunk már el a való világtól ilyen formában. Egyszerűen szánalmas amit itt műveltek. Az egyik osztja a supportot, hogy milyen rosszak és nem tudják kontrollálni a helyzetet, míg bárki bejöhet és megmutathatja, ha érez affinitást magában, hogy hogyan is kell ezt csinálni. Hozzátenném biztos nagyon jó a megoldóképessége e téren, ha itt tépi a száját a maga igazáról, leoltva bárkit, aki a másik oldalon áll. Az egyik oldal fényesre nyal a másik meg sz*rral sz*rrá dobálja a supportot. Egyetlen egy szóval, amit már írtam jellemezhető: SZÁNALMAS. Nekem is lejárt a prémium, nekem is gáz, hogy nem jött még meg az eredmény, és nekem is gáz, hogy nincs annyi időm a játékra, és nekem is gáz, hogy más dolgom is van, mint, hogy itt üljek egész nap a gép és a KH előtt, mégis ez az első beírásom e téren, és mégis kibírom, hogy a sok szájtépőnek beszóljak egynél többször.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves cipri1!

Világosíts már fel, hogy ebben hol sértegettem support-ot?



egész egyszerűen kérdeztem ismeri-e valaki a játékot... nem állítottam olyat hogy support hazudik, nézz már szét ember... ha te meg ezt a következtetést vontad le ebből és ezzel társítottad akkor te biztos így gondolkodsz..azaz ennyi erővel téged is lehetne zárolni nem? :D

Eyél még egy kis babot ha fogást akarsz találni... ;)

ki beszél rolad magadon kivül?
hol irtam én?
én csak dodge v nek irtam hogy nem jót nézett
nyugodj már le holnap lesznek kiirva a nyertesek
 

DeletedUser6473

Vendég
Szia Taki!

Hát te még létezel? :) Nekem címezted a beírásod? Ha igen akkor az a szánalmas, hogy elfelejtetted honnan jöttél és kinek köszönheted hogy ott vagy még mindig V1-en. Ki tett alád széket mikor padlóra estél volna. nem szeretnék ebbe belemenni, de mielőtt megnyilvánulsz (főleg ellenemben) azelőtt gondolj át pár dolgot.
 

DeletedUser6473

Vendég
Ha anno nem én vagyok ott k26-on te már réges régen nem vagy sehol V1-en, ebben szerintem egyetértünk. Ezért csak köszönettel tartozol és nem kellenek a bölcslekedő megjegyzéseid, amiben csak egy kicsit is érintett vagyok.
 

DeletedUser

Vendég
Mindent magadra veszel, és közben írod, hogy nem kérsz a megjegyzéseimből? Szép... Hál' Istennek nem vagyok olyan aki felveszi a dolgokat, így nem is írok semmit. Egyébként a kb 15 oldalon való egymással való oltogatásról beszélek mindenkinél aki részt vett benne. HA úgy érzed részt vettél benne, akkor Rád is.:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Köszönöm a türelmet, holnap elkezdem kitenni a névsort.

Összesítés


Fórumon, és supportba elküldött válaszok száma: 678
Átlagos megfejtésszám válaszonként: 3
Összes bírált megfejtés: 2034

FONTOS: csak azokat fogom kiírni, akik kapnak nyereményt.

Emlékeztetőül, ki is kap PF-et:


1) nem lehet benne téves zárolás
2) minimum 50% szabálysértés megtalálása


Sziasztok, Sajt voltam.
 

DeletedUser7967

Vendég
Majd kizárják külsőről, mi meg megtámadjuk, és befoglaljuk a postjait. :D

Patrik-Szabina, te az érettségiről beszélsz? Azt szerinted 2 ember javítja?

Nem,nem arról beszélek. :)

Amúgy ne feledd,hogy Erdélyben élek,ahol máshogy mennek a dolgok.


AssistedSucideEe mondta:
én is úgy tudom hogy 2-őnél több nem javítja, de az biztos hogy nem több mint amennyien ti javítjátok ezeket

Én is úgy tudom,hogy 2 emberke javít,és még így is rengeteg eltérés van a két javítási módszer között.Hát mégha több javítaná.



Sajt:

Köszönjük válaszod. :)
Végre. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent