Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Mielőtt beszólás menne a meccs után, szerintem köszönje meg mindenki a résztvevőknek, hogy elvállalták. Jó lenne, ha a változatosság kedvéért nem oltogatnánk egymást.
Már akkor lehetett tudni a végeredményt amikor volt a gyakorló kőr és azt se vették komolyan de kövi mecsre fel lesznek készítve és aki nem óda való az megy
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Már akkor lehetett tudni a végeredményt amikor volt a gyakorló kőr és azt se vették komolyan de kövi mecsre fel lesznek készítve és aki nem óda való az megy
Na majd ha olyan csapat lesz ott akire azt mondom hogy jok akkor szurkolni fogok nekik de igy inkabb nevetek rajtuk nem meg hogy megkoszonjem :D
Mit koszonjek? Hogy leegnek kb azt?
A leggyengebb tagjuk is siman veri a legjobbat tolunk :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ez tény én se akartam menni épp ezért mert egy ilyen tornára nem 1 nap felkészülni mi anno ilyen körökre heteket gyakoroltunk ilyen beállitással mind a stratégiát mind a harcot ez hiányzik innen látszik de kövire be megyek én is meg még szerezek pár embert régiekből végülis lehet hányás a magyar kh de magyarok vagyunk ne égessük már magunkat ennyire azt ink te is jöhetnél :D
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Ez tény én se akartam menni épp ezért mert egy ilyen tornára nem 1 nap felkészülni mi anno ilyen körökre heteket gyakoroltunk ilyen beállitással mind a stratégiát mind a harcot ez hiányzik innen látszik de kövire be megyek én is meg még szerezek pár embert régiekből végülis lehet hányás a magyar kh de magyarok vagyunk ne égessük már magunkat ennyire azt ink te is jöhetnél :D
Menjek olyanokkal akik minden szerveren vegig szidnak engem a face szobajuk csak abbol all hogy a vezerem egy fa*z szo*p k*rva es talpnyalo nyomorekok vagyunk? :D

koszi inkabb kihagyom sot akkor se leszek szomoru ha latom oket ujra leegni :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Tudom milyen, de mind2 tudjuk ki hogy tud játszani a többit meg ki nem szarja le? :D
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
Extrem csalódott vagyok nem képviseled a magyarságot a nemzetközi szinteken! Ilyen többet ne forduljon elő, hiányzol a csapatból kiszúrtál 10 millió emberrel
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
A en szemembe nagyon nottek mer kialtak ki tuttak allni. Meg viragom is most kapott par extra pontokat nallam.
Gg mindenkinek.
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Bailey ha tényleg te készíted fel a magyar csapatot akkor a kövi meccsre hajlandó leszek velük menni..de csak akkor ha igénybe vehetem az edzésmódszereid.

Elég régóta nagy rajongód vagyok és amit a magyarok ellen csináltatok az angolokkal az valami egészen elképesztő volt. szóval ha te leszel a felkészítő tanárunk akkor ott a helyem a brazil csapat ellen a következő körben
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Extreme intezi aszt hiszem. A support nal van egy tan anyag Amit irtam az Elvileg seithet Meg nekik.
Edzes modszer? Hmmm. Hat be kell menni es utnivagni. Elobb van Rax 25 es istallo 20 mint 6 os termelok.
Hozza sok sikert Urak es Vadvirag!
 
Utoljára szerkesztve:

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Gratulálok neked is.
Olyan fokú rossz indulat van benned csak na .
képes voltál csak azért ébren lenni.
Ide tudjál írni xd
Olyan nagy harcos vagy miért nem mutatad akkor te meg?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Ahogy a tobbseg valoszinu miattad is.

Ha ez neked rossz indulat (szerintem ironia) szerintem a ablak helyett a tukort nezed. Amikor vegre el hinnem aszt hogy lehet veled beszelni ugy so normalisban mindig kitalalol valami ujj es nagy hulyeseget.
Most epp rujcikatol hallottam vissza hogy mi szerint szerinted:
"a supi a zsebebe van"
Ne tudd Meg... Nagyon draga a supp tamogatasa de szerencse az lehet nalluk paypass al fizetni.... (ironia)

Ha nem birod "log out", a helyett hogy 24 orabol 26 ot hulyessegek gyartasaval foglalkozol.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Gratulálok neked is.
Olyan fokú rossz indulat van benned csak na .
képes voltál csak azért ébren lenni.
Ide tudjál írni xd
Olyan nagy harcos vagy miért nem mutatad akkor te meg?

szóval azt hiszed azért maradtam fent hogy ide írjak ? :'D
na meg ti nektek volt nagy mellényetek (tisztelet a kivételnek) hogy milyen profik vagytok, de közben meg elutasítottátok Bailey segítségét. Ő pedig megtanította volna nektek azt a trükköt amivel TALÁN közelebb lettetek volna a győzelemhez.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent