Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Te minden kommunikációs. a folyamatos rágalmazásokkal,sértegetésekke. fenyegetéssekkel.
személyeskedéssel.
a te írásaid konkrétan pusztán arra irányulnak engem aláz meg.
Ott voltál a csapatba?
Probáltál valami hasznosat tenni?
Ennyire meg sértettelek valahol valamikor nem tudsz túl lépni?
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Szerintem meg a olyanokat kéne ki dobni itt akik olyanba szólnak bele mint te .A csaptba semmi komoly vita nem volt.
Amúgy v61 le vagy ép azért tiltva mert folyamat írogatál.Ha ott nem megy itt folyamat próbálsz pár emberrel nekem keresztbe tenni alázni össze vissza fenyegettél.Neked a itteni hozzászólásaid mind a fórum mind a játék szabályait magasan sértik már.
Miért nem jelentkeztél akkor ha olyan nagy játékos vagy?
Nem csak fikázni kell tudni mindenkit aki képes volt akár egy kudarccal is fel vállalni.
Te az emberrel tesszel megjegyzest mi a jatekodra. A egyik epito jelleges a masik meg pofatlan. Dontsd el melyik melyik... Meg montam tanitalak tegedet is kirogohtel elmontal minden rossznak csaloznak stb. Ma es kikaptal...
Gonsolkozzal mielott irsz mer igy nagyjabol a egoist hypocrisy benyomast mutatod.jelenleg egy tanitvanyom (Pont.) is kette ah pedig neki nincs aaaaaam 10 eve speed tapasztalat. A issokat mutat amig Nekem 50+ a havi LP atlag neked 10.86... Mier nem fogattad el hogy segitsek neked ugy fel eve?
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.666
Te minden kommunikációs. a folyamatos rágalmazásokkal,sértegetésekke. fenyegetéssekkel.
személyeskedéssel.
a te írásaid konkrétan pusztán arra irányulnak engem aláz meg.
Ott voltál a csapatba?
Probáltál valami hasznosat tenni?
Ennyire meg sértettelek valahol valamikor nem tudsz túl lépni?
Erre találták ki az üzenet jelentése funkciót... Csak szerintem halucinálsz néha xd
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Te az emberrel tesszel megjegyzest mi a jatekodra. A egyik epito jelleges a masik meg pofatlan. Dontsd el melyik melyik... Meg montam tanitalak tegedet is kirogohtel elmontal minden rossznak csaloznak stb. Ma es kikaptal...
Gonsolkozzal mielott irsz mer igy nagyjabol a egoist hypocrisy benyomast mutatod.jelenleg egy tanitvanyom (Pont.) is kette ah pedig neki nincs aaaaaam 10 eve speed tapasztalat. A issokat mutat amig Nekem 50+ a havi LP atlag neked 10.86... Mier nem fogattad el hogy segitsek neked ugy fel eve?

Én se írok helyesen de valahogy ehhez nekem igen szükségem lenne a segítségedre meg tudjam fejteni mit szeretnél írni.
Pont az aki egyetlen építő kritikát nem írt,
meg hogy ezen a néven itt újnak számít egy dolog, de régebben játszik eredeti nevével mit te.
Olyan dolgokat beszéltek ide bele emberekbe ami nem igaz.
ti kerestek folyamat engem nem én benneteket. supp meg tudná nézni.
DE itt nem is az a lényeg.
Konkrétan a supportos írta le amit te oda adtál neki .mondjuk már közel egy éve azt alaposan át kell írni.
Tehát te semmit nem segítettél itt csak a offolások mentek részedről.
Meg persze az hogy engem gyalázol mert nem kérek a barátságodból.
értem én neked ez fáj, de fogad már el. nincs az a isten,nincs az a pp nyeremény amiért én veled barátkoznék.
Akkor sem ha soha a életbe sehol semmit nem érek el.


Jelentés a üziknél,ja igen meg történt de sajnos nem mindenki kapja meg érte a büntetést.
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
Mi keresunk? :D
Ma is te irtal ram. Tegnap is. Az elott en hogy huzzad azt a khm.... istallot. :D
Az hogy Megint nem erted Amit strombringer leir az haaat megin nem a en bajom. Nem at irni kell hanem kozze tenni a at iras Mar be fejezoddott. Segitek lasd milyen Jo arc vagyok.
En nem baratkozni akarok hanem segiteni hogy ne jarkal igy 35 perc utan
received_258799352138658.jpeg

Lehet te regeb ota jatekozol de tudod viragom a evekbe feledkezni butasag. 0 fejlodessel foleg. Utojjara ajallom fel a segitseget neked hogy minimalis ki hivast jelentsel Mar valakinek.... Rajtad mulik
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Hogy ha nem talál a support semmilyen szabálynak ütköző dolgot akkor ne csodálkozz ha nem kap büntetést :D
amúgy meg ezelött te irogattál nekem facebookon 2 napig de azt nem vetted észre hogy hidegen hagy ahogyan vergődsz az irigységtől :D
 

Plündi

New Member
A reakció pontszáma
7
Azt hiszem sokan nem fognak szeretni, de ezt csak így itt hagyom:

Az olyan játékosokat, akik folyamatosan beszólogatnak a másiknak, toxikus játékosnak hívják. Nem a játék élvezete, a kikapcsolódás a célja, hanem az, hogy azzal az érzéssel jöjjön ki a játékból, hogy ő jobb másoknál. Lehet, hogy tényleg jobbak, lehet, hogy igazából nem, de ez mindegy, a konklúzió számára mindig ugyanaz lesz.
Szerintem ezek olyan emberek, akiknek kevés sikerélményük van az élet más területein, és ezért próbálnak egy játékkal kompenzálni. A versengés persze egészséges, fontos dolog, de a toxic playerek rég túlmentek ezen.
A magyar kh-n elég sok ilyen játékos van. Most nem mutogatok ujjal senkire, mert az újabb embereket nem is ismerem...én most csak azért jöttem vissza pár körre, hogy segítsem a csapatot, mert megkértek rá. Ahogyan viszont már többen leírták, a legjobb játékosok pont emiatt a mérgező közeg miatt hagyták el a speedet. Az marad meg, aki ezt kifejezetten élvezi, vagy valahogy el tudja viselni. És ez sajnos úgy néz ki, hogy egyre inkább így is lesz.

 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Hogy ha nem talál a support semmilyen szabálynak ütköző dolgot akkor ne csodálkozz ha nem kap büntetést :D
amúgy meg ezelött te irogattál nekem facebookon 2 napig de azt nem vetted észre hogy hidegen hagy ahogyan vergődsz az irigységtől :D


Nem azért de ott is te írtál rám elsőre és nem én te rád.pontosabban a lányomra írtál rá. mert neked nem elég itt írogatni a családott is ele kell vonni ...
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Bailey.ca
1 év kellet át írni azt a anyagot amit te írtál.Akkor ebből mi az amit használni tudtak belőle?
Nem érted a lényeget még mindig.. Ő elküldte a supportnak és azt írták átformázzák úgy hogy lehessen érteni mivel ők egy NYERS szöveget kaptak semmi formázással,
Van, de az időm miatt baromira nincs időm még publikálni. Viszont tanulás céljából valóban lehetne indítani oktató köröket :)
...
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Ha már volt itt egy kedves kollega aki felhozta a toxikusságot, mint olyant. Elsősorban köszi az írást, engem ez egyáltalán nem ért új infónak, a majd 15+ év napi szintű kompetetív típusú játékok terén. Mint ESL játékos 1 évig.

Gondoltam írok erről hosszabban, de nem untatok senkit inkább. :)
 

Plündi

New Member
A reakció pontszáma
7
Ha már volt itt egy kedves kollega aki felhozta a toxikusságot, mint olyant. Elsősorban köszi az írást, engem ez egyáltalán nem ért új infónak, a majd 15+ év napi szintű kompetetív típusú játékok terén. Mint ESL játékos 1 évig.

Gondoltam írok erről hosszabban, de nem untatok senkit inkább. :)

Hát igen, ez típikusan olyan dolog, hogy azt nem érdekli egyáltalán, akinek a legnagyobb szüksége lenne rá :D
Arra lehet jó, ha leírod, hogy talán lesznek olyanok, akik észreveszik társaikon (vagy akár magukon?) hogy valami nagyon nincsen rendben. Az ilyen játékosok sokszor együtt bandáznak, megvan a veszélye, hogy a hozzájuk csapódók, vagy éppen az ellenfeleik is átveszik ezt a mentalitást.
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Nem érted a lényeget még mindig.. Ő elküldte a supportnak és azt írták átformázzák úgy hogy lehessen érteni mivel ők egy NYERS szöveget kaptak semmi formázással,
Neharagudj bejgli meg irásjel, szánalmasak vagytok most , először is bejgli ( már ha igaz ) mèg csak nem is hazáját képviselte , ezt régen úgy hívták hazaárulás , te kedves írásjel meg akkor egy 0 vagy , hogy egy levelet sem tudtál írni a supportnak , hogy jönnèl te is , úgy , hogy a javaslatom , aki nem jelentkezett a magyar csapatba , és szidja őket , az ugorjon le egy 10 emeletes ház tetejéről és ha tuléli akkor maradjon is kussba és szégyelje el magát :) a csapat fantasztikus volt , többet nevettem a pár nap alatt a kh miatt mint az elmúlt 2 évben , voltak adott problémák , játékos és support által is amit majd kikell küszöbölni és legközelebb jobb lesz :) köszönöm a csapatnak , hogy jöttek , köszönöm a supportnak , hogy próbàlt segíteni , szép napot :)
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Mivan Swaki cukim, nem volt elég a 10es bánya ?:D bányász úr :D Ki égetné magát veled , minden felől hívni kutatni kellett az embereket hogy legyetek 10en . Most meg baszogatod itt Baileyt is . A csapat valóban fantasztikus volt ! Grat a sikerekhez te pancser :D Te rafinált kisgyerek ;) Ha valakiben a hibát keresed akkor áss magadba :D
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
Mivan Swaki cukim, nem volt elég a 10es bánya ?:D bányász úr :D Ki égetné magát veled , minden felől hívni kutatni kellett az embereket hogy legyetek 10en . Most meg baszogatod itt Baileyt is . A csapat valóban fantasztikus volt ! Grat a sikerekhez te pancser :D Te rafinált kisgyerek ;) Ha valakiben a hibát keresed akkor áss magadba :D
Nem vèletlenül vagy kigyó , a te kis csicskáidat is keresni kellett :D te sem meg a nagy pofád sem voltatok sehol :D milyen érdekes , megkellett volna mutatnod mennyit érsz , hát pont annyit mint a részvételed :D semmit :D mi azon az egyhéten gyakoroltunk mikor szintén kigyóskodtál :D nem volt a társaság nqgyobbik fele évek óta speeden :) de oszd az észt a speeden kívűl amúgy is jelenleg egy 0 vagy , najó lehet néha dupla nulla :D
 

Bailey.ca

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
937
received_2669148573370702.jpeg


received_562801357763832.jpeg

received_3104885486264326.jpeg

Swak en nem a csapatodra tettem rossz Meg jegyezeseket csak 1 emberre sooot ha vissza nezed talan en voltam a egyetlen aki eleg sok szepet mkndott vagy el ismerte a dolgok. Nem hiszem hogy engemet ebbe a dologba hobaztathat te vagy barkik. Segiteni akartam nagy szajjal el lett utasitva.2 merkozes 2 vereseg es Meg minsig nagy a szaja sok embernek (nem mindenkinek) . Ez majdnem fel kulte a pulzusomat 57 ig de csak majdnem. :D
De lasd joo zsoldos vagyok (irony) a hetfon lesz egy merkozes es arra jovok en is. (ha minden iggaz)
Kepviseles
UK US CA AUS jatekosok atlag UK n nagy a. neten vannak.lasd fenti kepek. Mond hat ha itt voltam 50 merkozes Ott voltam 300 merkozest akkor megis hova alljak? Sooot .es ben is voltam 5 merkozest...

Egy kis segitseggel de:
received_543670393204413.gif
TeamHu + en
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681




Swak en nem a csapatodra tettem rossz Meg jegyezeseket csak 1 emberre sooot ha vissza nezed talan en voltam a egyetlen aki eleg sok szepet mkndott vagy el ismerte a dolgok. Nem hiszem hogy engemet ebbe a dologba hobaztathat te vagy barkik. Segiteni akartam nagy szajjal el lett utasitva.2 merkozes 2 vereseg es Meg minsig nagy a szaja sok embernek (nem mindenkinek) . Ez majdnem fel kulte a pulzusomat 57 ig de csak majdnem. :D
De lasd joo zsoldos vagyok (irony) a hetfon lesz egy merkozes es arra jovok en is. (ha minden iggaz)
Kepviseles
UK US CA AUS jatekosok atlag UK n nagy a. neten vannak.lasd fenti kepek. Mond hat ha itt voltam 50 merkozes Ott voltam 300 merkozest akkor megis hova alljak? Sooot .es ben is voltam 5 merkozest...
Nem láttuk a nevedet a leadott listán pedig azt még mindig láttam :) és nem köszönöm , tudom hogy működik a speed , voltak kezdők is nálunk őket is többre nézem mint titeket :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent