Mr.

DeletedUser4544

Vendég
Látod Jimi!
Ez a baj, mindig csak a másikra mutogattok!
Nem szeretem az ilyen játékosokat, akik csak hárítanak!
Én legalább felvállalom azt amit és hangot is adtam a véleményemnek! Nem tetszik!

Kérdem én mi a különbség abban hogy felmentél más világra és pp-t szereztél?
Abból a pp-ből nem min1 hogy itt 20 vagy 1 ppé veszed a nyersit? Csak én nem látom a különbséget?

Én vagyok csak ennyire fajankó?

Süsü!
Tőlem egyszer se kaptál olyant, hogy gyáva lennél és azért nem jöttök!
Nem is fogsz! Damas toborozott titeket, én téged kerestelek fel, hogy játszunk egy jót.

Megkaptam a "félelem" jelzőt is! Amiért cnn vérengzésre invitáltam játékosokat. Kérdem én, mondtam valaha is hogy CNN fél, mert toborozza a meséseket Süsütől? Nem....Pedig a CNN azért jött mert ellenfeleket keresett, hogy játszhassanak egy jót!
Ellenben nem támogatja a Mh csapatot hogy bármi módon is de jelenjenek meg, hanem tagjaikat toborozza, toborozta!

Rendkivül jó erős, egységes a CNN (senki se kérdőjelezheti meg hogy ők a legjobbak a megmaradt aktívakból jelenleg), de nekem nem tetszik hogy sokszor nem azt mondják mint amit tesznek....Rendkivül sok ilyen példa van a múltból!
 

DeletedUser

Vendég
Nem mondtam ,hogy Te mondtál ilyet.
Még arra se céloztam,hogy belsős vagy külsős mondta.
Mert lényegtelen.
A toborzás pedig mindig minden szerver előtt zajlik,ez egy természetes dolog.
Miért haragudnék én bárkire is aki egy mesést hív a sorai közé?
Nem kötelező az "ITT" lét.
Jó játékhoz jó ellenfelek is kellenek.
.
 

DeletedUser15174

Vendég
Gyerekek amikor már azzal vagánykodik 1 nyersi vásárló,hogy én 30k-t farmoltam akkor kijelenthető,hogy meghalt végleg a játék.

Miért is? mert konkrétan alig van farmolható barbi-bónusz,ja hogy ő több falut tud lefarmolni és sűrűbben,mert veszi az egységeket...köszönöm,ebből nem kérek


ui:pedig mindig top5 legrosszabb esetben 10-es kezdő voltam/5világot nézvén,tehát nem csak 1 kifutott világ/,de ez már sok,
 

DeletedUser

Vendég
Előre iszi a Mr. bőrére...

Félni én?
Megmosolyogtattál. Ha félnék nem jöttem volna a V28ra....
Ráadásul nem körbetoboroztalak, hanem jöttem a bajtársak.
80-90 tagunkból max 5-10et toboroztunk itt. Mindenki hivva lett....
Tudod, érdekel egy kis cnn mészárlás...

Üdv mindenkinek..
Huhuuu,vigyori,akkor sok sikert kívánok nektek.
Igazán nagy gáz lenne,ha mindenkit iderángattál volna,s belebuktok a cnn-be..:D
Nem tudom mi ez a CNN-Mr. harc,de nekem nagyon tetszik..:)

De egy dolgot nem értekk..
Miből gondoljátok a 3.-ik nap már,hogy ez a 2 klán közül az egyik győz?

Jönnek a Mesehősök.
Ott van a v18 E.E. klán.
Saját klánom az =OL=.
íSoroljam még a nagy klánokat?

Viszont 1 dolgot megigérek..
Az =OL= nevében közlöm,mi a Mesehősöket fogadjuk északyugaton..:)

Így azt hiszem annyire Észak sem laza..
Mondjuk,ha azt nézzük,én még 1 db pp-t nem költöttem..;)

Összegzés képp lehet fogadásokat rakni!

CNN---vs---Mr. Egész dél ott a tét..;)
=OL=--vs--=RH= Északnyugat

Érdeklődnék mondjuk egy Terror,vagy egy Játék klán pl nem akarna északkeletre menni?
Így mindenhol lenne egy ütős klán..:)
 

DeletedUser12127

Vendég
1000 lándzsás 100PP-ért? De Süsü! Mennyiben volna más ez mint a mostani gazdasági és katonai erőfölényt biztosító egyéb funkciók?

Mindegyik, egytől egyig azt a célt szolgálja, hogy költs minél többet ahhoz, hogy versenyben maradhass!
Költs minél többet legyen több a nyersanyagod, hogy hamarabb építhess, hogy több katonát gyorsabban képezhess, és ha elég sokat képeztél kapsz zászlót, amitől a katonáid erősebbek lesznek a csatában, zászlót, amit harc nélkül meg is vehetsz természetesen...
Minden extra PP funkció egyre komolyabb versenyelőnyt ad annak aki él vele. - A lándzsások közvetlen vásárlása ugyanezt teszi majd lehetővé csak még "őszintébben". :)

Lehet hogy nem lándzsásoknak hívják majd őket, hanem PP milíciának, de nem lesz a számuk lekorlátozva, llesz számolható harcértékük, és védeni fognak. Támadó PP milíciára nem lesz szükség, mert az csak a nyersanyag bősége és a képzési idő tetszőleges lerövidítésének kérdésévé válik.
Persze a PP milíciák megjelenése és alkalmazása beborítja majd a támadók kiszámítható hatékonyságátezért ez a "fejlesztőket" újabb lépésre serkenti majd. Arra, hogy a támadó-védő egyensúly "visszaállítása" érdekében a képzési időt még radikálisabban lecsökkentő PP funkciókat vezessenek be. Ahol PP-ért elérhető, hogy akár 24 óra alatt újra lehessen támadni a kiürült faluból.
Ha így mennek tovább a dolgok, legkésőbb a V30-ra megjelenik majd a PP milícia, a V32-re pedig megvalósul a legutolsó fantasztikus PP fejlesztés, a gyorsan újraépíthető támadók PP funkciója is. Ezzel létrejön az az ideális világ, ami további fejlesztés nélkül 100-200 játékossal is képes megtermelni majd a korábbi nagy világokból kinyerhető profitot. A korábbi support team töredékének foglalkoztatása mellett is.

A V18-on megpróbáltam önkorlátozó alapon egy világszintű egyezséget összehozni a klánok között abban, hogy mindenki vállalja azt, hogy nem használja az akkor legnagyobb védelmi előnyt biztosító, a fal azonnali újraépítését lehetővé tevő PP funkciót. Azonban a javaslatomra érkezett reakciók lehetetlenné tették bármilyen reális önkorlátozás bevezetését. A V18 erre megnyilvánuló - 90%-ban az akkori MHC köreiből kikerülő játékosainak döntő többsége harcosan kiállt a PP funkciók korlátozás nélküli használata mellett. A javaslatom így mint megvalósíthatatlan bekerült a süllyesztőbe. A "fejlesztőknek" pedig remek visszaigazolást jelentett ez az eset a PP funkciók továbbfejlesztésének lehetőségére.

Vajon azok akik a fal 1 perces visszaépítéséhez annyira ragaszkodtak akkor, mit szólnak most a PP-ért történő nyersanyagvásárlásokhoz?
S azok akik most kedvelik ezt a remek új PP funkciót mit szólnak majd a PP milícia bevezetéséhez?

Üdv a szép új világban! :)

Arkhimédész2
 

DeletedUser17710

Vendég
Én nem értem mire ez a nagy felzúdulás!
Jah, meg miért beszéltek kínaiul, mert nem is értem.

Szabálytalan az amiért én jöttem játszani a v28-ra? Azaz pp-ért, mert meg akarom tudni, hogy valóban összetudok-e szedni 2000-3000 PP-ét.
[SPOIL]Kinek mi köze hozzá, hogy én eladom a nyersit 1000/10-ben(Volt egy üzletem). Nekem mi közöm van, hogy a másik megveszi?
V25-n szerintem nagyon kevés játékos vett annyi nyersanyagot PP-ért mint én. Szégyelljem? A jó francokat! Megtehettem és megtettem. A piacozok fele rámírt, hogy látják én vagyok aki "mindent visz", s ha kell még olcsóbban is adja, csak tőle vegyek, meg így, meg úgy rakjam ki, egyszerre ennyit, vagy annyit tegyek-tegyen ki ajánlatnak, de egyetlen egy ilyet sem fogadtam el.
Kényelmi szempontok vezettek! Nem tudtam elég időt a játékra fordítani, így megvettem. Persze hagyhattam volna a valódi életben a munkám, a családom, s beleheccölhettem volna 24 órából 24-et a játékba, de az INNO valahol szerintem ezt látta meg, hogy lehetőséget kínál azoknak is akik drága az ideje. Ha dolgoztok, gondoljatok bele, hogy mennyi az órabéretek, a napi béretek! A gyerekemmel eltöltött időmet vajon áttudom számítani pénzre, PP-re?

Sima kényelmi szolgáltatások napi 20-30-40 Ft-ba kerülnek! Nem akarok lemaradni, sőt, vannak terveim? Akkor miért ne áldozhatnék rá még 100-200 Ft-ot naponta, ha megtehettem! Ki nyúl bele a zsebembe? Gyerekek, a kommunista párt megszűnt, már nem szoc. építői vagyunk, hanem, na jó nem tudom most hol is tart az országunk :) Nekem van olyan 5-10 napom, amikor többet keresek, mint más egy év alatt, de nehogy már ezért rosszul érezzem magam. Igaz, van olyan, hogy nem engedhetem meg magamnak a PP vásárlást!

Azt hiszem v27-en kezdtem el PP-ézni, s valami földönkívüli boldogsággal újságoltam a klán belső fórumán, hogy összeszedtem 200-300 PP-ét. Kinevettek és azt írták, hogy 2-3 ezret szoktak összeszedni. Én annak a 200-nak is örültem. Mert nem vehettem pénzért PP-ét. Az INNO pedig az időmért fizetett! Milyen órabér jön ki? Nekem szerintem napi 5 Ft se jött ki! Klántársaimnak 2-3 ezer PP-vel 20Ft napszám! Én ennyiért nem vagyok hajlandó eladni az időmet. Ha tehetem eladok pp-ét, ha tehetem veszek pp-ét, de nehogy már a játékra több időt fektessek ezért. V27-en szerintem látom má, hogy enm fog összejönni az áhított 2000-3000, de én ugyanúgy fogok örülni a 200-nak is megint.

Akkor vegyük játékosok megítéléstét.
=Tapsi Hapsi= ne volna nagyon jó játékos? Nagyszerű játékos, s a ló****t sem nem azért mert X-nél többet farmolt, mert ez nem ok, inkább okozat. Több nyersi, több sereg, nő a távolság ahova eljut, stb... Már a V8-on félték a nevét, s ha csak azt a teljesítményt tudja nyújtani, akkor is sokaknak fog még az orra alá borsot törni! Ott a Dr.H volt a gyógyír, mert mindenki rimánkodott, hogy vegyétek már le a szerverről őket, miután persze meghívták magukhoz. Félreértés elkerülése végett, nem érdekel a két klán harca, s nem fogom befolyásolni, sem egyik, sem másik oldalra, bár csábító lehetőség. :) Visszatérve a témához, ha meg játékos megugrik, nagyon elhúz, ilyen, vagy olyan oknál fogva, számít, hogy hogyan teszi ezt, ha nem csal? A másik klánnak, is van lehetősége. Jobb helyeken, ha kell összedobják akár a pénzt is, hogy ne mardjanak le, ha kihívást jelent ez. Ez nem a szegények harca a gazdagok ellen, nem Robin Hood a szegények megmentője. Miért ne lehetne bátran felvállalni, hogy ha van valakinek pénze, az nem jelenti, azt, hogy silányabb ember volna, mint aki sír-rí itt, hogy nem telik neki pp-re, de itt eszi a rossznyavaja, mégis van rengeteg ideje, mert lusta elmenni dolgozni. Elnézést pl. a rokkant emberektől, mert őket nem akarom mgbántani, de fiatal, érett egészséges emberek, ne nyavajognak már, ha itt tötik az egész napjukat, s azzal vannak elfoglalva, hogy a másik csak azért első, mert pénze van. Oszt?

Ne csaljon! Ez a lényeg, mert a többi játékosnak is adott a lehetőség, hogy vegyen P-ért nyersit, hogy az elején helyzeti előnybe kerüljön a többiekkel szemben, hogy megnövelje az ütőtávot. Igaz ez időbefektetéssel is jár, legfontosabb, amit később ki tud élvezni majd, hogy nyugodtan távol lehet majd a géptől, amennyi időt csak akar. [/SPOIL]

Nagyobb és jobb volt a régi KH. Jelenleg ez a KH, bár elvitatni nem tudom én sem azt, hogy egy teljes nagy szerver valóban élvezhetőbb volt. [SPOIL]Ott meg az volt a gond, hogy a salak, a játszani nem bíró, nagyfenekű játékosok nyertek szervert, mert megúszták az elejét és volt kitartásuk. Nem, mintha ez nem volna teljesítmény, de én úgy faltam fel az ilyen szervernyerteseket, mintha kezdők lettek volna, mert azok is voltak, csak ők egy szervert egy életen át nyomnának.
Nagyon sok olyan játékos van, aki szervert nyert a klánjával, és alapdolgokra nem képes, de a feneke után a feje is megnőtt, úgy arcoskodik ...
V28 adott feltételekkel indult, ismerte, ismerhette mindenki! Jelenleg ez a KH! Sírhatunk Puskás Öcsi bácsiért, hogy az volt az igazi foci, csak attól, még nem lesz egyetlen egy jó játékosunk sem. Nekem szimpatikus volt most addig vigyori, amikor azt írta, hogy reagált valamire, s ő is lépett. Persze ezzel lavina indult el, hogy ki is ütött vissza először. :)
Nem a legtermészetesebb dolgok egyike, hogy reagálunk és együtt élünk a játékban bekövetkezett változásokra.
Kilehet jönni és dobálni a sarat a másikra, ahelyett, hogy a megoldásokon törnétek a fejeket.
Valami ilyesmit olvastam itt, nem emlékszem kitől: "xy-t felvetted, mert PP-zik" Előre ki volt kötve, hogy csak Z- és V-t lehet meghívni egy klánba? Akkor, meg miért csodálkoztok. Örüljetek, ha rossz játékost hív meg, aki csak pp-ézni tud, "hiszen nem tud játszani", vagyti is hívjatok meg ilyeneket ... Tegyétek a dolgotokat, harcoljatok, s mindenki azt erőltesse, amiben jó. V15-n megütköztem, amikor náci skulls PP alapot hozott létre ellenőrizhetetlen forrásokból, s ott valóban óriási pénzek mozogtak, na az szabálytalan volt szerintem, mert nem a játékosok dobták össze, hanem egy rasszista politikai tömörülés, s egyetlen másik klán sem bírt ilyen erőforrással. Ez csalás volt.
V28-on nem hiszem, hogy ilyen pénzek mozognának, amivel erkölcstelen előnyhöz lehetne jutni.[/SPOIL]
Ha elkezdtek egymásra már most acsarkodni, kezd majd olyan színt ölteni, hogy előre magyarázzátok a bizonyítványt! :)
 

DeletedUser

Vendég
Hölgyek/Urak most akkor kell a lottó ötös a v28-hoz vagy sem?

Átkanyarodhatna ez a topic a tapasztalatok megosztására, engem komolyan érdekelne.

Milyen új helyekre lett beépítve a prémium mint előny?
A piacot olvastam, lehet pp-ért nyersit venni, egyéb új dolgok?
...mondjuk nekem a zászló önmagában is új...

Megköszönöm ha megosztjátok a tapasztalatokat.

1000 lándzsás 100PP-ért?

Senkit nem akarok elkeseríteni, de mint minimális lehetőség felmerült, hogy esetleg a KH 2-re nézünk fel ezért beregisztráltam kicsit körülnézni.

Ott a szó szoros értelmében azonnal vehetsz sereget aranyért (prémium itteni megfelelője), gyakorlatilag nincs olyan funkció amit ne lehetne meggyorsítani vagy sok esetben akár azonnal végrehajtani.
Szóval csak halkan az ötletekkel :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Hölgyek/Urak most akkor kell a lottó ötös a v28-hoz vagy sem?

Átkanyarodhatna ez a topic a tapasztalatok megosztására, engem komolyan érdekelne.

Milyen új helyekre lett beépítve a prémium mint előny?
A piacot olvastam, lehet pp-ért nyersit venni, egyéb új dolgok?
...mondjuk nekem a zászló önmagában is új...

Megköszönöm ha megosztjátok a tapasztalatokat.

A lottó ötös önmagában még nem elegendő a v28 megnyeréséhez. Szerencse is kell, meg persze játszani is jól kell tudni hozzá.

De a v30 -nál már arra sem lesz szükség, ha lottó ötösöd van. Igaz, alma? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Amig veszitek a PP-t addig én örülök neki xD Nekem8 ki miért veszi meg.... így dől a PP hozzám....

Amúgy én is megtudnám mutatni mennyi PP-t vett eddig tőlem Arch, kb. semennyit.... pedig nyersi is lenne és a PP is megmaradna xD kicsit zavaros lehet amit írtam, de aki tudja mi a szitu az érti. xD

Skacok nyersivételre fel! Irány a piac... van kint ajánlatom ;) xD
 

DeletedUser16558

Vendég
Gyerekek amikor már azzal vagánykodik 1 nyersi vásárló,hogy én 30k-t farmoltam akkor kijelenthető,hogy meghalt végleg a játék.

Miért is? mert konkrétan alig van farmolható barbi-bónusz,ja hogy ő több falut tud lefarmolni és sűrűbben,mert veszi az egységeket...köszönöm,ebből nem kérek


ui:pedig mindig top5 legrosszabb esetben 10-es kezdő voltam/5világot nézvén,tehát nem csak 1 kifutott világ/,de ez már sok,

Valószínű hogy azt a 30K-t nem 2 óra alatt farmolta hanem 24 és te honnan tudod ki mennyi nyersit vásárolt?
Lehet hogy szimplán csak több ideje van és jobb helyre került ahol több a barbi kevesebb az aktív játékos, nem lehet?
 

DeletedUser4544

Vendég
3 nap alatt farmolt 30e.
Valószinű nem első nap farmolta le az átlagos 10e-t(Tapsinál láttam azt hogy első nap elérte, de ő is azért mert messze van tölünk és kb 10-15 barbár van mellette, a vak is látta hogy ott jól fog fejlődni. Gondolkodtam is hogy 5-6 barbárt bevédjünk és kicsit visszább fogjuk első nap. Valószinű ahogy Puncsos is írta, hogy nem lándzásokkal ment 8-10 órára, hanem nyersit tolva megszerezte a k.pacikat és annak köszönhetően indult be a biznisz. Hogy honnan gondolom? Velem is ez történt. De te megint próbálod megmagyarázni.
Legyen igazad, nem annak köszönheti a 30e nyersit, hogy kifejlesztette a k.pacikat és azzal tudott távolabbra menni nyersanyagért....
 

DeletedUser4544

Vendég
Ezenkivül még mindig nemválaszoltatok arra a kérdésemre, mi a különbség abban hogy 1 vagy 10/20 pp-é veszed a nyersit, ha más világról hozod úgyis? Egy Ft-ba nem került.
Hozzáteszem, csütörtök este 6-7 társatoknál is láttam, és attól jött meg az ihlet. Nálunk is van aki 1ért van aki 10/20ért szerzi.
Mi felvállaljuk, ti magyarázkodtok csak...Meg rám mutogattok, és közbe ti is úgyanezt csináljátok....
 

DeletedUser4544

Vendég
Arkhimedesz minden tiszteletem a tied!
Gyönyörűen felvázoltad a távoli jővőt. Én csak részletet próbáltam, próbáltam tudtára adni a játékostársadalomnak hova vezet ez az út.
Nekem nem tetszik, kb úgy érzem magam, mintha játék pénzel pókereznék...
Nem érzem a döntéseim súlyát. Nincs "veszteség".
 

DeletedUser17710

Vendég
A lottó ötös önmagában még nem elegendő a v28 megnyeréséhez. Szerencse is kell, meg persze játszani is jól kell tudni hozzá.

De a v30 -nál már arra sem lesz szükség, ha lottó ötösöd van. Igaz, alma? :)

Most nevezzék akárminek minek a KH-t, legyen az v30, legyen az v555, s ha az ugyanarra az alapelveke épül, akkor még mindig meglehet nyerni egy kis ésszel.
A változásokhoz alkalmazkodni kell tudni! Tavaly verte el a Barcát a Dortmund? Gondolom óriási különbség van pénz és pénz közt!
Sok tényezőt kell figyelembe venni, s nagyon nem tetszik, hogy egyetlen dolgot emelünk ki a játékból. Ahelyett, hogy a szerverek meghatározó játkosai jó pédával járnának elől, önző mód, a törlésről beszélnek, a KH végét vetítik előre.
Mert már ugye abba az étterembe be se lépünk, ahol nincs füst, ahol nem lehet leköpni a padlóra? Ahol választékot színesítve esetleg étlapot tesznek elénk, s enm a falon csüng kinn a 20dkg/200Ft lókolbász, ja meg a mustár ingyen van akció! Holnap lesz sztrájk a Szulejmán folytatásáért, holnapután esetleg rendezzünk a KH ingyenessé tételéért is egyet. Egy kaptafa. FONTOS és húsbavágó! :) Baxxa meg, ennyi nyivákolást!

Nekem kell emlékeztetni titeket? Én nem szeretem ha sok a társam, s el se bírom viselni a tömeget, egy idő után; de ti sokan vagytok és tessék akkor már eszerint játszani! Komolyan megfordult a fejembe, hogy a v28-on játszok is, annyira jó szerver lehet belőle. Igazi csemege lenne, hogy mennyi jó játékos van közel egymáshoz. Az eleje biztos nem lesz unalmas, még akkor sem, ha sokan csak a pp-ért vannak itt, sokan másnak építenek falvakat. És? Nem leeht elvenni?
Én mindig azt élveztem a legjobban, amikor kicsi voltam és a nagyot támadtam, támadtuk és kaptuk szét. Miért? Mert a nagy nagyobbat esik! Nektek nem kell magyarázni s hát klánban játszatok! Nehezebb, pillanatnyi erőfölény? Annál inkább el kell kezdeni. Van már terv pl. tapsi hapsi nyaggatására? Esetleg vigyori zaklatására? Legalább fejben képben vagytok már, vagy ahogy esik pffan? Csak ne tessék már azt mondani, hogy egyéniben megoldják a játékosaink!
Azzal foglalkozzatok, amiért jöttetek! Bízzátok ránk az értékelést, s majd hidd el, hogy tudjuk értékelni a tejesítményt, a valódi teljesítményt, amit nem kell magyarázni, megmagyarázni!
Kibicnek persze semmi sem drága, mondhatjátok, de higgyétek el, hogy a ti érdeketek is ez, hogy en a körülményekre panaszkodjatok, hanem a megoldást keressétek.
 

DeletedUser17710

Vendég
De egy dolgot nem értekk..
Miből gondoljátok a 3.-ik nap már,hogy ez a 2 klán közül az egyik győz?

Jönnek a Mesehősök.


CNN---vs---Mr. Egész dél ott a tét..;)
=OL=--vs--=RH= Északnyugat

Érdeklődnék mondjuk egy Terror,vagy egy Játék klán pl nem akarna északkeletre menni?
Így mindenhol lenne egy ütős klán..:)
Megvágtam az idézetet, sry.

Nem hiszem, hogy még egyszer indulnék klánnal.
Nem tudok összeszedni 15-20 játékost aki ne akarna azonnal toborzást nyitni, hogy legyen aki erősítést küldjön, meg miatyánk ki vagy a mennyekben ... S megmagyarázza, mert megtudja
A végjáték kezdetéig igen hatékony elgondolás a 15-20 fő, de ki akar ilyen klánban bevállalós játékot játszani? A könnyebb út felé mozdulnak el a játékosok.
 

DeletedUser12127

Vendég
Most nevezzék akárminek minek a KH-t, legyen az v30, legyen az v555, s ha az ugyanarra az alapelveke épül, akkor még mindig meglehet nyerni egy kis ésszel.
A változásokhoz alkalmazkodni kell tudni! Tavaly verte el a Barcát a Dortmund? Gondolom óriási különbség van pénz és pénz közt!
Sok tényezőt kell figyelembe venni, s nagyon nem tetszik, hogy egyetlen dolgot emelünk ki a játékból. Ahelyett, hogy a szerverek meghatározó játkosai jó pédával járnának elől, önző mód, a törlésről beszélnek, a KH végét vetítik előre.
Mert már ugye abba az étterembe be se lépünk, ahol nincs füst, ahol nem lehet leköpni a padlóra? Ahol választékot színesítve esetleg étlapot tesznek elénk, s enm a falon csüng kinn a 20dkg/200Ft lókolbász, ja meg a mustár ingyen van akció! Holnap lesz sztrájk a Szulejmán folytatásáért, holnapután esetleg rendezzünk a KH ingyenessé tételéért is egyet. Egy kaptafa. FONTOS és húsbavágó! :) Baxxa meg, ennyi nyivákolást!

Nekem kell emlékeztetni titeket? Én nem szeretem ha sok a társam, s el se bírom viselni a tömeget, egy idő után; de ti sokan vagytok és tessék akkor már eszerint játszani! Komolyan megfordult a fejembe, hogy a v28-on játszok is, annyira jó szerver lehet belőle. Igazi csemege lenne, hogy mennyi jó játékos van közel egymáshoz. Az eleje biztos nem lesz unalmas, még akkor sem, ha sokan csak a pp-ért vannak itt, sokan másnak építenek falvakat. És? Nem leeht elvenni?
Én mindig azt élveztem a legjobban, amikor kicsi voltam és a nagyot támadtam, támadtuk és kaptuk szét. Miért? Mert a nagy nagyobbat esik! Nektek nem kell magyarázni s hát klánban játszatok! Nehezebb, pillanatnyi erőfölény? Annál inkább el kell kezdeni. Van már terv pl. tapsi hapsi nyaggatására? Esetleg vigyori zaklatására? Legalább fejben képben vagytok már, vagy ahogy esik pffan? Csak ne tessék már azt mondani, hogy egyéniben megoldják a játékosaink!
Azzal foglalkozzatok, amiért jöttetek! Bízzátok ránk az értékelést, s majd hidd el, hogy tudjuk értékelni a tejesítményt, a valódi teljesítményt, amit nem kell magyarázni, megmagyarázni!
Kibicnek persze semmi sem drága, mondhatjátok, de higgyétek el, hogy a ti érdeketek is ez, hogy en a körülményekre panaszkodjatok, hanem a megoldást keressétek.

Igen alma, kibic vagyok. :)

Ezért írok ide a külső fórumra, nem pedig a belső KH-s fórumokra. Mert ez így szabályos, úgy meg nem lenne az.

Sokan sokféle játékot szeretnek. Mi akik itt vagyunk szeretjük, vagy szerettük a Kh-t. Te is én is, és mindenki aki itt megfordul. Ha nem így lenne nem érdekelne még mindig a sorsa. Ezt fogadd el légy szíves, mint alapvetést. Azzal együtt, hogy mint a Kh-t szerető, valamit azért korábban már az asztalra letevő kibicként még van véleményem, és azt a megfelelő fórumon elő is adom.

Az, hogy sokan akik szeretjük a KH-t többféleképpen szeretjük más és másfélének szeretnénk szintén természetes szerintem. Ahogyan az is, hogy akinek éppen a kedvére tesznek örül és elégedett, akinek pedig éppen nem, az hangot ad a nemtetszésének. Jelenleg Neked áll a zászló. Mert a meglévő tehetséged és tudásodat pénzzel még inkább megsokszorozhatod, hogy ezáltal még fényesebben tündökölhess a KH égboltján, és azért is mert még vannak azért akik játszanak Veled. Nem miattad, mert az égvilágon semmi baj nincs Veled sem azzal, hogy kihasználod a szabályok adta kereteket. Leszögezem minden jogod megvan ehhez, mindenféle tekintetben.
Viszont fogadd el, hogy vannak, szerintem nem kevesen, akik nem szívesen mennek bele abba a pénzszivattyúba, amit a játék fejlesztései a sikerrevágyó játékosokra ráerőltet. Fogadd el, hogy vannak, akiknek ezek az újítások nem jönnek be, és nemcsak nem tetszik, de még meg is indokolják néhányan miért nem.
Mondhatod hogy akinek nem tetszik ne játszon, és ebben is igazad van. Pontosan így teszünk jónéhányan. De attól még szeretjük a Kh-t. Annak egy mára letűnt formáját. Örülök viszont annak, hogy (még) megvan az a fizetőképes kereslet, akik az új PP funkciók által tudnak leginkább kiteljesedni.

Üdvözlettel: Arkhimédész
 

DeletedUser16558

Vendég
Ezenkivül még mindig nemválaszoltatok arra a kérdésemre, mi a különbség abban hogy 1 vagy 10/20 pp-é veszed a nyersit, ha más világról hozod úgyis? Egy Ft-ba nem került.
Hozzáteszem, csütörtök este 6-7 társatoknál is láttam, és attól jött meg az ihlet. Nálunk is van aki 1ért van aki 10/20ért szerzi.
Mi felvállaljuk, ti magyarázkodtok csak...Meg rám mutogattok, és közbe ti is úgyanezt csináljátok....

Azért nem mindegy mert nem mindenki regelt be 2-3 ezer ppvel hanem mondjuk 500-al mint mi és nem mindegy hogy 500K nyersit kapsz érte vagy jó esetben 30-50-et.
 

DeletedUser17710

Vendég
Igen alma, kibic vagyok. :)

Ezért írok ide a külső fórumra, nem pedig a belső KH-s fórumokra. Mert ez így szabályos, úgy meg nem lenne az.

Sokan sokféle játékot szeretnek. Mi akik itt vagyunk szeretjük, vagy szerettük a Kh-t. Te is én is, és mindenki aki itt megfordul. Ha nem így lenne nem érdekelne még mindig a sorsa. Ezt fogadd el légy szíves, mint alapvetést. Azzal együtt, hogy mint a Kh-t szerető, valamit azért korábban már az asztalra letevő kibicként még van véleményem, és azt a megfelelő fórumon elő is adom.

Az, hogy sokan akik szeretjük a KH-t többféleképpen szeretjük más és másfélének szeretnénk szintén természetes szerintem. Ahogyan az is, hogy akinek éppen a kedvére tesznek örül és elégedett, akinek pedig éppen nem, az hangot ad a nemtetszésének. Jelenleg Neked áll a zászló. Mert a meglévő tehetséged és tudásodat pénzzel még inkább megsokszorozhatod, hogy ezáltal még fényesebben tündökölhess a KH égboltján, és azért is mert még vannak azért akik játszanak Veled. Nem miattad, mert az égvilágon semmi baj nincs Veled sem azzal, hogy kihasználod a szabályok adta kereteket. Leszögezem minden jogod megvan ehhez, mindenféle tekintetben.
Viszont fogadd el, hogy vannak, szerintem nem kevesen, akik nem szívesen mennek bele abba a pénzszivattyúba, amit a játék fejlesztései a sikerrevágyó játékosokra ráerőltet. Fogadd el, hogy vannak, akiknek ezek az újítások nem jönnek be, és nemcsak nem tetszik, de még meg is indokolják néhányan miért nem.
Mondhatod hogy akinek nem tetszik ne játszon, és ebben is igazad van. Pontosan így teszünk jónéhányan. De attól még szeretjük a Kh-t. Annak egy mára letűnt formáját. Örülök viszont annak, hogy (még) megvan az a fizetőképes kereslet, akik az új PP funkciók által tudnak leginkább kiteljesedni.

Üdvözlettel: Arkhimédész
Félreértettél, én magamra értettem a kibic jelzőt, s elképzelhető, hogy nem fejeztem ki jól magam. Főleg nem rád értettem.

Érdemben válaszolni most nincs időm, ezért elnézést kérek. Egy gyors válasszal pedig nem akarom összecsapni, így majd később reagálok, ha aktualitását nem veszti a téma.
 

DeletedUser

Vendég
3 nap alatt farmolt 30e.
Valószinű nem első nap farmolta le az átlagos 10e-t(Tapsinál láttam azt hogy első nap elérte, de ő is azért mert messze van tölünk és kb 10-15 barbár van mellette, a vak is látta hogy ott jól fog fejlődni. Gondolkodtam is hogy 5-6 barbárt bevédjünk és kicsit visszább fogjuk első nap. Valószinű ahogy Puncsos is írta, hogy nem lándzásokkal ment 8-10 órára, hanem nyersit tolva megszerezte a k.pacikat és annak köszönhetően indult be a biznisz. Hogy honnan gondolom? Velem is ez történt. De te megint próbálod megmagyarázni.
Legyen igazad, nem annak köszönheti a 30e nyersit, hogy kifejlesztette a k.pacikat és azzal tudott távolabbra menni nyersanyagért....

Mr. Zseni mi lenne ha azt mondanám hogy úgy igaz ahogy Jimi81 írta? :confused:
Nem kellett semmi KL-hozzá hogy már 10.000-ret farmoljak. Ergó semmi pp-ben nem került az első 10.000-farmolásomat elérnem.
Ahogy nekem úgy a környéken lévő összes tagnak megvolt a lehetősége a farmolásra.
De igaz fogjuk rám hogy a 10.000-ret is pp-ből értem el csak, és arról szó se lehet hogy farmoltam énis ugyan úgy mint a többiek.
De nézd, csak hogy megnyugtassalak, jóval azelőtt megvolt a 10.000-res farmolás hogy még a KL-ek kijöttek volna.
Az meg hogy a környékemen mindenkinek adottak voltak az első nap óta a lehetőségek a farmolásra az az én bajom ha nem élnek vele rendesen?
De hozzáteszem 13x13-ban 13x13-ban 8-olyan játékos van akinek a pontja 300-400-között, és 2-olyan játékos akinek 400+ pontszáma. (és ebből senki se klántárs).
Ha belegondolok kicsit igazad is van mivel ezek a játékosok is valahogy mégis elértek erre a szintre...

[SPOIL]CNN-I - TapsiHapsi 24.10.2014 napon 11:16 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés
Úgyhiszem elsőként

Elküldve okt 24, 2014 11:16:07
Rabló (Bronz - Szint 2)


Zsákmányolj 10.000 nyersanyagot!

Zászló jutalom: A támadó harci szerencsét kiegyensúlyozza ennyivel: 10%
[/SPOIL]

[SPOIL]
24.10.2014 napon 19:44 órakor
Idézet Szerkeszt Törlés

Képzés Időtartam Elkészül Mégsem *
1 Könnyűlovas 0:09:48 ma 19:53:33 órakor Visszavonás
[/SPOIL]

[SPOIL]
788979759001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/spoiler]
272100774002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[/SPOIL]
 

DeletedUser15174

Vendég
mind1 vigyori,olyanokkal nem érdemes vitázni akiknek ott a szemellenző.... sokat farmolni az elején 1 korrekt világon nem nagy dolog,de 1 ilyen világon fényévekkel verni 1 szintén másodvonalas/rangsor szerint/ ám de aktív réteget,hát több mint kérdőjeles.


Én még mindig maradnék sajtosnál és a feltett kérdéssel...tanakodnak valamin,vagy nem is érdekli őket a dolog,esetleg 1 olyan világ indítása,ahol kiveszik a vásárolható nyersanyag részt,hiszen tetszik nem tetszik ki kell hogy vegyék,mivel mindig arra törekednek,hogy a világok ne legyenek egyformák,hát akkor tessék elég sok világon van már vásárlás,jöjjön 1 alap vásár nélküli világ.
 
Fent