=mhc=? :p

  • Témaindító DeletedUser18459
  • Kezdés ideje

DeletedUser18459

Vendég
Ha jól gondolom ő itt az egyik hivatalos megmondóemberünk! :)

Dream tagja vagyok, igen mindenkinek beszoltam, mert mindenki ferdit aki ide ir. Alderon, Dreameskent kezdte, atallt MHC ba megerdemli :), ildikot mindenki ismeri arrogans....van az az allat amelyik hasonlit a kacsara :)))evike o megerdemli, es meg egy embert szapultam, o egy gyenge jatekos akit lecsesztem, hogy csendben haladjon es bizonyitson a kritikusainak :) sztem nem tettem nevetseg targyava magamat/meg. :)
 

DeletedUser

Vendég
Áhh nem arcoskodtál DREAM fórumon :D
Remélem még a térképen leszel (ha milán el nem foglal) és akk majd lefightoljuk 1v1-be csak remélem elérsz eddig mert V27-en a védőkkel való támadásid nem ezt mutatták h fejlődtél :)
Remélem leesett h a lándzsa és a kardos nem támadó egység
https://www.youtube.com/watch?v=n9Hgnobafqw 01:39 :D

Ezzel azért óvatosan Aldi!!!! Nem akarom részletezni, de szerintem Te sem!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Milan95, te kivel vagy?Mindenkinek beszóltál eddig.Netán új ember csatlakozott a sorba, akin lehet röhögni?

Ő Yugioh, én V28-n ismertem meg. A klántársai (hősök) nagy része nem szerette, ahogy én hallottam. V34-en Allastair a neve. Külsőn írt még yugioh, legenda és milan95 neveken. Eléggé szókimondó, és érdekes a látásmódja. A hülyeségeitől eltekintve állítólag segítőkész a klántársaival.

Yugi :D

zene lopva van mesehos klanvidikbol...

Ez most ugye nem volt komoly... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18265

Vendég
Dream tagja vagyok, igen mindenkinek beszoltam, mert mindenki ferdit aki ide ir. Alderon, Dreameskent kezdte, atallt MHC ba megerdemli :), ildikot mindenki ismeri arrogans....van az az allat amelyik hasonlit a kacsara :)))evike o megerdemli, es meg egy embert szapultam, o egy gyenge jatekos akit lecsesztem, hogy csendben haladjon es bizonyitson a kritikusainak :) sztem nem tettem nevetseg targyava magamat/meg. :)

Honnan döntöd el, hogy valaki gyenge játékos? :O
Te gondolom profi vagy, ha ezt így el tudod dönteni, és már sok mindent letettél az asztalra.
Feltételezem a statsról gyűjtöttél róla infokat. Viszont van egy baj a statisztikákkal. Olyanok mint a bikini, a figyelmet felkelti, de a lényeget eltakarja!

Ő Yugioh, én V28-n ismertem meg. Külsőn írt még yugioh, legenda és milan95 neveken. Eléggé szókimondó, és érdekes a látásmódja.

Yugi :D



Ez most ugye nem volt komoly... :D



Tudtam milyen neveken osztotta az észt itt fórumon. :)
Beszéltem Shrekkel is róla, amikor éppen a V28as fórumon járatta le magát, és a klánját.
 

DeletedUser18459

Vendég
Ő Yugioh, én V28-n ismertem meg. A klántársai (hősök) nagy része nem szerette, ahogy én hallottam. V34-en Allastair a neve. Külsőn írt még yugioh, legenda és milan95 neveken. Eléggé szókimondó, és érdekes a látásmódja. A hülyeségeitől eltekintve állítólag segítőkész a klántársaival.

Yugi :D



Ez most ugye nem volt komoly... :D

irtam meg Havas95 neven is :))))
a lenyegen naggyabol osszefoglaltad...picit tulzas h a klantarsak nagyresze :) inkabb azt mondanam voltak paran akik szerint tul sokat beszeltem foloslegesen, de motivalni kellett Susut, mert nem volt motivalt :) s akik vakon hittek benne azoknak nem tetszett, hogy kritizaltam az aktivitasat es odaadasat, az ido engem igazolt :)Es igen segitokesz vagyok, nemtudom 100% osan biztosra allitani de valszeg nekem volt meg v28 on elsore minden vedelemben elhunyt egyseges kituntetes, meseseknel tuti nekem volt, s akkoriban csak minket tamadtak szal gondolom a vilagon is :) De helyeltem is sokat, meg farmoltam masoknak...egy vmihez nem ertek, vagyis nem akarok a vedekezes :) az ilyen 500+ kardok idegesitenek...igaz sajat fiokban meg nem kaptam, ott valszeg lehoznam :)
 

DeletedUser18459

Vendég
Honnan döntöd el, hogy valaki gyenge játékos? :O
Te gondolom profi vagy, ha ezt így el tudod dönteni, és már sok mindent letettél az asztalra.
Feltételezem a statsról gyűjtöttél róla infokat. Viszont van egy baj a statisztikákkal. Olyanok mint a bikini, a figyelmet felkelti, de a lényeget eltakarja!

.
Amugy nem letezik profizmus a KH ban, csak vegtelen mennyisegu szabadidovel rendelkezo jatekosok :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
gondolom azért érdemeltem meg, mert eltángaltalak v15-ön,
s itt akarsz bosszutállni?
szemtől-szembe nem megy?
 

DeletedUser18459

Vendég
gondolom azért érdemeltem meg, mert eltángaltalak v15-ön,
s itt akarsz bosszutállni?
szemtől-szembe nem megy?

tisztazzuk:v5-on,v7-en es v28-on jatszottam es most v34-en.v15 alatt javaban nyomtam a kozepsulit, no azalatt volt jobb dolgom is a KH nal :)4 evet hagytam ki v7 es v28 kozott.
 

DeletedUser18477

Vendég
Na jó, látom a szép szóból nem értetek. Ha továbbra is ebben a hangnemben fogtok itt beszélgetni, zárni fogom a fórumot, az érintetteket meg bannolom. Legyen ez itt és most az utolsó figyelmeztetés!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na jó, látom a szép szóból nem értetek. Ha továbbra is ebben a hangnemben fogtok itt beszélgetni, zárni fogom a fórumot, az érintetteket meg bannolom. Legyen ez itt és most az utolsó figyelmeztetés!

Ne tégy Velünk ilyet! :) Hát min fogunk röhögni? :D
 

DeletedUser18477

Vendég
Humorérzékünk van, a stílus az, ami nem mindig tetszik :)
 
Fent