THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
TI meg az N fixen szovetsegesek.
Nekunk az ARES Mnt illetve Witam /Kumple szovi.

Igazabol tartani kellene a pozit vagy delre kicsit kitorni illetve a maradek LAS / LAS + volt tagsagot felszedni.
Bar en bizakodoan allok a mostani friss haboruhoz a TI ellen, hiszen a LAS is roppant szervezetten tamadt az elejen utana pedig bedontottuk oket.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Az az ARES hány emberrel van ilyen szép területtel?
Ők nem szervezett klán amúgy, a területen lévő játékosokkal töltötték fel a keret nagyrészét. Witam ellen már látszódik a hiányosság, de a terület miatt persze elég sokáig tényezők maradnak. Hozzánk nagyon nem fognak akciózni, Witamra készülve mindenkivel MNT-t kötöttek, akik 40 órán belül vannak xd
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Még nem ért véget a második TI arma, de azért látszódik, hogy kapjuk.


Screenshot_2024-04-15-15-50-42-299_com.discord.jpg

Screenshot_2024-04-15-15-53-53-154-edit_air.com.innogames.staemme.jpg

Screenshot_2024-04-15-15-55-40-368-edit_air.com.innogames.staemme.jpg

Frici meg Fire-ék hozzák a szokásost, de egyébként elégedett vagyok a csapattal, a többség küzd rendesen.
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Tapasztalatnak jo volt a szero. Eros csapatok vannak kint hatalmas tagletszammal. Idozitesek pedig inkabb hanyagoljuk..vagy idozitot hasznalnak vagy nem..teljesen mindegy mert magyaron ennyire nagy hullamot meg nem lattam sehol sem. Semelyik magyar csapat nem allna meg kint a helyet kb, anno emlekszem amikor Dongabor azt mondta,hogy nemzetkozi egyszeru..kivancsi lettem volna itt lengyelen mit reagalt le volna:D

Hatalmas luck kellett volna,hogy lehozzuk a szervert..inkabb a helyezkedesben kellett volna meg szerencse. Peremen siman hozhato lehetett volna..de ez van.

Kulon szeretnek koszonetet mondani a lentebb levo par fioknak a rengeteg meloert amit belerakott a szerverbe. Sajnalom azert,hogy tobb magyar nem jott..inkabb v84 meg v85 erositettek a magyar szinvonalat.

Frici
Fire
En-Te-O & Vadi72
Kukac (Viki)
Afadam

Nagyon durva csapatjatekot nyomtunk le..remelem ti nem fogjatok magyaron folytatni hanem megugorjatok a lecet es a sajat kepessegeiteknek megfelelo regioba adott esetben lengyelen fogjatok tovabb nyomni!

Koszi❤️❤️
 

FabcioZiomekPL

New Member
A reakció pontszáma
11
Én vagyok az, mindig is Magyarország oldalán állok. Ne aggódj, senki más nem tud erről a témáról, csak én. Csak köszönni szerettem volna, hogy nagyszerű példát mutattál a lengyel közösségnek. Megmutattad, hogy a jó öreg törzsi harcok (amelyek mindig a küzdelemről szóltak, nem pedig tisztességtelen előnyök megszerzéséről) még nem haltak ki teljesen. <3
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
244
Toletek is vannak tagok nalunk..:DD Az NF nyilvan volt mar interen.

A játékosok zöme nem tud konstans ugyanolyan teljesítményt nyújtani mindenütt, ennek oka sokrétű.
Ugyanakkor az elején próbáltam javasolni többek között én is, hogy találjatok ki valamit, hogy peremre kerüljetek, mert így brutàl nehéz lesz.
Ennek ellenére amennyire lehetett helyt álltatok, jár érte az őszinte dicséret.
 

THE MAC

Member
A reakció pontszáma
59
Nem volt sajnos mas megoldas. Meg azert nincs vege a harcnak..KUMPLE par nap es bontja a szovit a TI-vel + lehet N is megcsapja oldalrol..addig kellene csak tulelni..:D
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Tapasztalatnak jo volt a szero. Eros csapatok vannak kint hatalmas tagletszammal. Idozitesek pedig inkabb hanyagoljuk..vagy idozitot hasznalnak vagy nem..teljesen mindegy mert magyaron ennyire nagy hullamot meg nem lattam sehol sem. Semelyik magyar csapat nem allna meg kint a helyet kb, anno emlekszem amikor Dongabor azt mondta,hogy nemzetkozi egyszeru..kivancsi lettem volna itt lengyelen mit reagalt le volna:D

Hatalmas luck kellett volna,hogy lehozzuk a szervert..inkabb a helyezkedesben kellett volna meg szerencse. Peremen siman hozhato lehetett volna..de ez van.

Kulon szeretnek koszonetet mondani a lentebb levo par fioknak a rengeteg meloert amit belerakott a szerverbe. Sajnalom azert,hogy tobb magyar nem jott..inkabb v84 meg v85 erositettek a magyar szinvonalat.

Frici
Fire
En-Te-O & Vadi72
Kukac (Viki)
Afadam

Nagyon durva csapatjatekot nyomtunk le..remelem ti nem fogjatok magyaron folytatni hanem megugorjatok a lecet es a sajat kepessegeiteknek megfelelo regioba adott esetben lengyelen fogjatok tovabb nyomni!

Koszi❤️❤️
MAC! Nagyon jó tapasztalatom lett Veled. Megtiszteltetés ,hogy takaríthattam Neked egyet az elején. Nagy játékot toltál .
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Mint nemzetközit nyert vezér, vitatkoznék :D De az alap mondandóddal egyetértek, ott is kellett ez meg amaz. Itt nektek sajna a helyezkedésen ment el minden esély, ahogy Te is írod :(
Sajnos igazad van! Nem tudtuk ,hogy még is működik a barát áthelyezés és borzalmas körülmények között indultunk nyomorogva mindenhol ellenség körülöttünk , közöttünk..... Lengyelek meg húzgálták közben ,csata nélkül egymásnak a nagy falukat 300 játékost indítva+ faluhúzók ... Igen a Ti nemzetközi eredményetek az egy igazi büszkeség a magyar kh-nak. gg
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Sajnos igazad van! Nem tudtuk ,hogy még is működik a barát áthelyezés és borzalmas körülmények között indultunk nyomorogva mindenhol ellenség körülöttünk , közöttünk..... Lengyelek meg húzgálták közben ,csata nélkül egymásnak a nagy falukat 300 játékost indítva+ faluhúzók ... Igen a Ti nemzetközi eredményetek az egy igazi büszkeség a magyar kh-nak. gg
Tegyük hozzá, hogy a lengyel support megígérte, hogy:

-Nincs barátmeghívás
-Nincs áthelyezés
-Nincs baráton újrakezdés
-Nincs égtájválasztás

Gyakorlatban tökéletesen működött a barát meghívás, és mivel ez nem az első ilyen szerver, a lengyeleknek már volt tapasztalatuk ezzel a buggal (ők is úgy referálnak erre, mint meghívó)

Áthelyezés tényleg nem volt, azonban újrakezdésnél volt égtájválasztás, és a klán közepén is újra lehetett kezdeni. Így ha a klánod nagyrésze barátmeghívással összeállt peremen, akkor utána (akár klánok közötti dobálással) kb fix területre volt tehető bármilyen játékos, utólag is.

Hát mi a megígért szabályok szerint készültünk, és habár számítottunk a barát meghívásra, a felületet letiltották. Így úgy tekintettünk rá, mintha kezelték volna az ügyet, és nem gondoltunk arra, hogy maga a funkcióhoz vezető link továbbra is elvezet a meghívó felületre...

Egyébként 90 fiókkal peremen is nehéz lenne tartani a lépést a top klánokkal. 300 fiókkal és fiókonként legalább 3 faluhúzóval indulnak. Ha nem is tökéletesen játsszák meg, akkor is gyorsabb lesz a növekedése egy már eleve nagyobb fióknak, lehetetlen tempót tartani. Lengyel külsőn is sokat beszéltek erről, hogy hogyan lehetne változtatni a dolgokon úgy, hogy egy "harcos" 90 fős klán tudjon érvényesülni harcokkal, és nem a diplomácia döntsön szervereket.

A csapat megítélése egyébként nagyon pozitív, néhány üzenetet kifotóztunk külsőről. A szerveren mi harcoltuk a legnagyobbat, ami 1:10 arányoknál amúgy sem kis szó. Összességében ez egy sikeres bemutatkozás volt, és lehet jobban is jártunk azzal, hogy középen tartottuk magunkat, mintha fél évig barbiztunk volna. Innen már megfelelő elhelyezkedéssel lesz alapja a diplomáciai kapcsolatok kiépítésének.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
En azert nem adom fel he.
Addig szabdalom a nemeseket meg ilyenek amig lehet. Hatha tortenik meg valami jo azt akkor tudjuk folytatni. Ha nem akkor annyi egyseget viszek magammal az orok 0 pontos mezore amennyit nem sajnalok.
 
Fent