Klánháború Toolbars

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser12108

Vendég
Én meg v11re nem tudok belépni mindig v10 ugrik vissza...
 

DeletedUser

Vendég
Nem segít senki?
Letöröltem, újratelepítettem, stb, csak egy ikon tesz fel, amivel lehet választani a játékok között, de semmi több, sehol.
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Kicsivel arrebb ott kell lennie, hogy bejelentkezes es, hogy jatsz ingyen most.
 

DeletedUser12091

Vendég
Nekem is ugyanaz a problémám mint zolka69-nek!
Letöltöttem,feltelepítettem és kirakta az ikont de én is csak a grepolis és a klánháború között tudok váltogatni!
Ja és Firefoxom van!
És lehet hogy én vagyok a hülye de nem találok semmiféle bejelentkezést!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nekem remekül működik xp-vel és firefoxxal. Annyi lenne a kérdésem h mutatja pl: h hány jelentés jött, CSAK azt nem értem h nekem üzenetre nagy számot mutat miközben csak 1 ember írt nekem??
 

DeletedUser12091

Vendég
Hát megpróbálom újratelepíteni hátha az segíteni fog!
 

DeletedUser12091

Vendég
Nekem már megoldódott a probléma!
Újratelepítettem és működik!
 

DeletedUser

Vendég
Az eltérés néha 1-2 perc, nem sok, de eleinte még pontos volt.
 

DeletedUser

Vendég
Helló!
Most találtam erre a toolbarra, de nekem chrome-om van.
Pár napja azon gondolkoztam, milyen jó lenne, ha lenne egy ilyen kis segédprogramotok, ami úgy mint a vírusírtók, vagy a frissítések, a képernyő jobb alsó sarkában mutat értesítéseket. Pl egy kis ablak felugrik (opcionálisan be/ki lehet kapcsolni ezt), és kiírja hogy
új jelentés érkezett,
új üzenet,
vagy csapataid hazaértek
támadást indítottak ellened, stb.

Megvalósítható lenne valami ilyesmi?
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Helló!
Most találtam erre a toolbarra, de nekem chrome-om van.
Pár napja azon gondolkoztam, milyen jó lenne, ha lenne egy ilyen kis segédprogramotok, ami úgy mint a vírusírtók, vagy a frissítések, a képernyő jobb alsó sarkában mutat értesítéseket. Pl egy kis ablak felugrik (opcionálisan be/ki lehet kapcsolni ezt), és kiírja hogy
új jelentés érkezett,
új üzenet,
vagy csapataid hazaértek
támadást indítottak ellened, stb.

Megvalósítható lenne valami ilyesmi?

Mar megmondtuk! Nem az eszkoztartol, hanem a bongeszotol fugg... Nem lehet megoldani, hogy a chrome-on is legyen.
 

DeletedUser

Vendég
Mar megmondtuk! Nem az eszkoztartol, hanem a bongeszotol fugg... Nem lehet megoldani, hogy a chrome-on is legyen.

A chrome-os részt ne olvasd, csak megjegyzés, hogy én ezt nem tudom használni. A lényeg a többi részén van, a segédprogramot windows 7-re képzeltem el :)
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
A chrome-os részt ne olvasd, csak megjegyzés, hogy én ezt nem tudom használni. A lényeg a többi részén van, a segédprogramot windows 7-re képzeltem el :)

Jah, hogy egy program, lehet lesz olyan, de arra meg varni kell... :)
 

DeletedUser13010

Vendég
hali!
Ugyanaz a problémám mint már olvastam másnál is csak választ nem találtam!
Bejelentkezek rányomok arra a nyilra kijön az ablak--->kattintok másik világra-->eltünik és nem vált világot


Már kétszer ujra telepitettem:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok! Érdeklődni szertnék, hogy az "opera" böngészőre fog müködni? Nekem bejött a toolbars, viszont az opera sokkal gyorsabb az eddig próbált böngészőknél.
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Sziasztok! Érdeklődni szertnék, hogy az "opera" böngészőre fog müködni? Nekem bejött a toolbars, viszont az opera sokkal gyorsabb az eddig próbált böngészőknél.

Operára ugyanaz vonatkozik, mint a chrome-ra. Olvass vissza egy kicsit, kérlek!
 

DeletedUser14412

Vendég
hozzászólás

nekem is be vált nagyon szeretem a játékot
 
Fent